jani44

Telekom honlap

Kérdés

Kb. 2 hónapja nagy kérdés: mikor lesz használható a T-Home ügyféloldala, hogy végre lehessen követni az előfizetői, ill. számla adatokat?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

374 válasz erre a kérdésre

Én is csak facebook fiókkal tudok belépni, de hozzárendelni már nem tudom az előfizetéseket, állandóan azt írja ki hibának, hogy nem telekomos előfizetés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én sem tudok belépni a flottás előfizetéseimmel. Hiába regisztráltam, folyamatos hibaüzenet (hibás azonosító vagy jelszó). A számlákhoz nem férek hozzá, nem tudok a felületen fizetni (e-számla) úgy, mint régen. A problémámra megoldást sem találtak az ügyintézők.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nos hibabejelentés után ismét be tudok lépni My T-Mobile felületére, de az ezzel kapcsolatos hibajegyem még nincs lezárva. Állítólag, még az előfizetők húsz százaléka nincs migrálva az T-Home új számlázási rendszerbe.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lakossági besorolású dolgozói flotta előfizetésem van. A Telekom fiók bevezetése óta az online felületbe való belépés után a szokásos My T-Mobile helyett átdob a My T-Sytem felületre,amit jogosultság hiányában használni nem tudok. 1430-as lakossági telefonos ügyfélszolgálatra bejelentve a hibát nem is értik, bár felveszik,1435-ös üzleti telekomos ügyfélszolgálaton segítőkészek, elmondják, hogy működik a Telemátrix, de nem illetélesek. Kör bezárul, ilyen a Telekom egy adott szolgáltatása.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem teljesen az a cél, hogy elfedje a hibákat...:)

A cél, hogy a sok féle előfizetést egy kalap alatt tudják majd kezelni az ügyfelek. A cél biztos, hogy jó és kell, igény van rá!

Sajnos nekem is hibát dob fel a vezetékes előfizetésre.

Remélem kis türelem és megoldódik a probléma... Dolgoznak rajta folyamatosan.

Üdv:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szomorú vagyok, hogy ezt megatrollnak minősíted...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Mega troll hsz másra nem volt jó. Többre mész ha t nek írod meg mailban

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Javaslom töröljék az egész online számla felületet, mert ez csak önbosszantásra jó, és a társaságot akik ezzel foglalkoznak rúgják ki, menjenek nyáron havat hányni!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Természtesen a Telekom fiók egy új belépési mód, dizájnos, modern, arra jó, hogy  elfedje a háttérrendszer fejlesztéseinek hibáit, gondolom egyetértetek velem ebben. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Magyarán szólva teljesen hoztam létre én is meg a "T" cég is ezt a fiókot.

Alkalmatlan arra amire kitalálták.:smileysad: Legalább is nálam biztosan.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én is összehoztam a Telekom fiókot, van benne egy mobil valamint az otthoni IPTV+net+telefon előfizetés. A mobil rendben van, eddig sem volt semmi gond vele. Az otthoni viszont szintén a "a művelet során hiba lépett fel" üzenetet adja.

Szerintem az az oka, hogy a Telekom fiók csak egy újabb belépési mód, viszont az otthoni előfizetés ettől még továbbra is a régi rendszerben maradt. Ez így is lesz mindaddig, amig átkerülünk az új rendszerbe.

Az hogy ez a folyamat hány százaléknál tart legalább akkora "üzleti titok" a Telekomnál, mint az hogy hol milyen fejlesztések lesznek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ebben a pillanatban MT azonosító és jelszó párossal csont nélkül beléptem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem viszont a flottás mobil előfizetésemet nem kezeli a My T-Mobile.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos továbbra is csak hibaüzenet érkezik vissza miszerint "a művelet során hiba lépett fel" :-(

A mobil előfizetéseimet teljesen jól kezeli, az otthoni előfizetést is szerettem volna kártyás fizetéssel letudni ezen az oldalon a mobilokhoz hasonlóan, és akkor a Távszámlát is le tudnám mondani mert már csak ezért kellett fenntartani. Hát azért még reménykedem egy kicsit, hátha magához tér és nekem is működni fog.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sikerült az egyik  otthoni előfizetés adataival belépni.  Ami pozitív, hogy visszamenőlegesen több évre látszanak a számlák. Egyébként meg nem szükséges Telekom fiókot létrehozni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az otthoni előfizetés adatait is mutatja??? Mert nekem csak egy hibaüzenetet válaszol vissza! :-(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam is jóóóó!!! :-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na engem már be enged Mt + jelszóval

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Elég hosszan sikerült csak létrehozni ezt az új Telekom fiókot nekem is, többször vagy felfüggesztett vagy éppen általános hibára hivatkozott az oldal. De hogy az otthoni előfizetést továbbra sem lehet érdemben használni az valami röhej! Először még hozzáadni sem volt hajlandó a fiókhoz, aztán hiába adta hozzá végül, adatközlésre nem hajlandő. Hihetetlen!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia,

Nálam is ugyanez a helyzet.

Szval nem egyedi.

Biztos fognak majd tenni valamit ezügyben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem, hagyjátok még.

Egyenlőre csak facebook fiókkal tudtam belépni,hozzá adtam a mobil előfizetéseimet + az otthonit is, természetesen az otthoni az nem működik :D, a mobile az oké ott ugyan úgy a régi felületet hozza be a megszokott menüpontokkal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Engem is felfüggesztett a rendszer mert próbáltam az előfizetésemet beállítani, és mivel az első rányomásnál nem csinált semmit, az oldalt frissítettem és akkor újra le okéztam és jött a kis piros ablak..

Ilyenkor a tagságim törlődött? Ill. ezzel az előfizetésem is vajon?

Esetleg valami ötlet hogy ilyenkor mit lehet tenni hogy betudjak lépni? Írtam az ügyintézésbe..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem jónak kéne lennie mert ezt írják A belépéshez e-mail cím, mobiltelefonszám, MT ügyfélazonosító
üzleti felhasználónév és a hozzá tartozó jelszó vagy Facebook fiók szükséges.   csak hát akkor mért nem fogadja el. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tehát semmi értesítés nélkül megint kell regisztrálni? Az eddigi MT azonosító és jelszó nem jó már?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most