Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom honlap


jani44

Kérdés

  • Válaszok 374
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Na,felhívtam a1430-at. Nagyon segítőkész volt az ügyintéző. Addig eljutottunk, hogy az 5 előfizetésem közül 4-el be tudok lépni, de az én számommal, ami a vezérszám, ahhoz van rendelve a folyószámla is, azzal nem.

 

 

Üzenet:  

Belépés folyószámlával

Hiba!

Nem létező felhasználó!

 

Holott a telefonszámot automatikusan a rendszer kidobja, csak a folyószámla jelszót kell beírni, amit 100%, hogy jól írok be.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Magán személy csomagnál, regelést kér üzletire, beregelsz email meg minden , és nem tudod a számodat intézni , szóval vagy javitják , ha már ennyire meg drágult vagy , kalkulálják be az uj asztalokat és az üzletkötőknek pszhihológust javaslok.
az informatikusnak lapátot ,vagy továbbképzést ajánlunk.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Szia! Nem igazán értem a problémád,sajnos. Néha előfordulnak kisebb nagyobb fennakadások a T rendszerben. Javaslom,hogy regisztrálj egy új e-mail címmel és hozz létre saját Telekom fiókot. Ehhez pedig hozzá tudod kapcsolni az összes mobil illetve otthoni előfizetésed,esetlegesen az üzleti előfizetéseid is. Elég könnyen meg lehet csinálni,és ha ezt megcsinálod akkor a továbbiakban együtt kezelheted előfizetéseidet.(A regisztráció FACEBOOK fiókkal is lehetséges). Sok szerencsét és remélem egy kicsit tudtam segíteni. Szép napot! Péter
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mit akar ez jelenteni

"A felhasználó fel van függesztve"? 

Egy évig nem lehetett belépni a telekom oldalra és most is csak röhejesen és még én vagyok felfüggesztve.

Másfél óra is sok lenne,nem hogy egy év, hihetetlen amatör munka.

 

6. probálkozásra mégsem vagyok felfüggesztve, hanem "A művelet során hiba lépett fel "

 

akkor újra

 

Mit akar ez jelenteni

"A művelet során hiba lépett fel"

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

én ezt a diktálás megszűnést + webmail átírányítást nem tapasztaltam. nem lehet hogy félre kattintottál?

 

itt ez van kiírva: 
"Jelenleg az online mérőállás-bejelentés funkció műszaki hiba miatt nem érhető el. Előre láthatólag május 15-től tudjuk újra biztosítani az akadálymentes működést. Kérjük, hogy a mérőállás bejelentését ezen időszakban SMS-ben vagy telefonon végezze el! Az okozott kellemetlenség miatt elnézést kérünk! Megértését és türelmét köszönjük! "

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem tudok belépni csak facebokkal(ami magában vicc hogy egy szolgáltrató arra kényszerít hogy kapcsoljam össze a fiokjaimat), azonosítóval, emailel nem engedi. Facebokkal beléptem 20000000 kisérletre össze tudtam kapcsolni az otthoni előfizetésemmmel, de az adataimat nem látom mert hát ugye

"Hiba történt a belépés közben! Új jelszót készíthetsz az Elfelejtett jelszó Folyamatban" vagy "Felfügesztett felhasználó" vagy "A művelet során hiba lépett fel ". Ezeket random dobálja, gondolom hogy ne unjam meg és ezt 1 év alatt sikerült összehozni.
thome tényleg a legalja szintet képviseli.

Nagynehezen beengedett az otthoni előfizetésemmel, de ez nem elég:smileylol:

http://imgur.com/fZEoTwu
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az igaz hogy nem kényszeritett, végülis csak akkor kell ha be akarok lépni, mert máshogy nem lehet. Lehet hogy nekem vannak ilyen képtelen ötleteim hogy megnézzem az internet szolgáltató honlapját. Be is mehetnék személyesen, meg levelet is lehet küldeni. Még csak 2015 van miért kellene müködnie az oldalnak rendesen. A szomszéd 11 éves gyerek oldala is alig megy, miért menne ez.

Most 8:01 van ez az oldal ezt írja "Automatikusan mentve ekkor: 09:01", tényleg nem keresem a hibákat, de szinte semmi nem megy normálisan. Az időt nem tudják beállítani akkor nem csoda hogy évekig szarakodnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem 5 db flottás előfizetésem van. Az úgynevezett vezérszámot, ami az enyém, nem kezeli a rendszer, folyamatos hibaüzenetek, hogy nem telekom előfizetés, stb. A hozzá rendelt azonosítókkal (telefonszám, e-mail) és jelszavakkal nem tudok belépni. A másik négy számmal működik. A számlákhoz nem férek hozzá, mert az én telefonszámomhoz van folyószámla jelszó, de nem fogadja el a rendszer. Erre választ nem tudtak adni, csak annyit, hogy másnál is előfordul. Hurrá. Így  már jobb. A számláimat a díjnet oldalán be tudom ugyan fizetni, de az a rendszer a telefonok részletfizetését nem tartalmazza. Vicc.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...