Ugrás a tartalomhoz

Csatornakiosztás változás 2016. Január 5.-től.


jani44

Ajánlott posztok

  • Válaszok 85
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

Nagy csönd van a januári változásokról. Máskor ilyen időtájt már vannak fülesek. Jó lenne 2-3 HD csatorna bővítés, hogy többről ne is álmodozzak. Tud valaki róla?

Ha aktuális lesz a dolog a számla értesítőn is rajta lesz, már ha kap az illető, mert sajnos nem én vagyok az egyetlen akinek nem jön, de utána már publikus lesz, és a neten is lehet tájékozódni majd róla, ha esetleg vannak olyanok akiket érdekel ez a változás, ugyanakkor nem kapnak számlaértesítőt, akkor azok sem maradnak le semmiről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ezt sajnos nem közlik még az alkalmazottakkal sem,nem hogy az előfizetőkkel. :(

De általában az van,hogy a csatornával kötött szerződés valószínűleg lejár és az Eurosport  több pénzt kérne érte amit a Telekom nem vállal be,mert ha bele megy akkor lehet árat kéne emelnie, az meg sokaknak nem tetszene és ezt elkerülve inkább kiveszi,persze ha meg tudnának egyezni akkor vissza kerülhet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Nagy érvágás az Eurosport2 kivétele a Családi csomagból. Lehet valamiféle publikusnak mondható indokot írni? 

Bizony nagy érvágás az ES2 kivétele. Magyarországon sokan szeretik a német labdarúgást, és azon belülkülönösen  a Bayern Munchent játékát nézni. ****sport szindrómát érzek e lépés mögött is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Más szolgáltató terméke
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Igazad van. Nem is tudom hogy tud valaki még lineárisan zenét halgatni? Felénk is már évekóta hétvégi buli/céges buli/esküvő mind a Youtuberól megy. Van úgy hogy mondjuk valmihez hangulatom sincs, akkor nem fogom azt halgatni egy lineáris tv adón. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Hello, ezúttal számomra semleges a változás (Roli82, köszi az infót!). egyedül a Discovery World fog hiányozni, de igazából bőven elleszek nélküle, no meg a BBC Earth, Discovery DTX valószínűleg bőven kárpótol érte. a többi számomra eddig is felesleges töltelék volt, ezek hiánya fel sem tűnik majd (annak idején a BBC Entertainment-en néztem párszor a Doctor Who-t, gyerkőc meg évekkel ezelőtt a Kika-t, a többinél csak bosszankodtam, miért foglalnak memóriahelyet :D)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...