Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Dual sim


Törölt_tag5525

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

A weblapon ez olvasható.

A Dual SIM-es készülék korlátozás nélkül használható más szolgáltató kártyájával is.

http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/1321/vasarolhatok_a_telekomtol_dual_sim_kartyas_keszuleket_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=8

Az üzletbn és a telefonos ügyfélszolgálaton viszont azt mondják, hogy nem használható idegen SIM-el.

Mia z igazság?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 órája, László írta:

Köszönöm! Kérdeztem a shopban és nem tudtak róla:)  Máskor ide jövök először.  Ez azonban nano shimes -nem tudod, hogy micro sim-es van-e? Nem tudok szűrni a kínálatra...

Ahogy Htbryan írja a CAT telefon is dual simes viszont nem micro hanem normál. Dual micro simes nem találtam :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
5 órája, László írta:

Nem igazán értem miért nem lehet dual sim-es telefont kapni telekomnál...Kénytelen vagyok két telefont használni az üzleti és magán ügyekhez, vagy függetlent venni. Ez miért is jó nekem?

Szolgáltatónak nem éri meg dual telefont forgalmazni, mert az elsődleges érdeke az, hogy egy telefont a saját hálózatán használjanak, viszont ezeknek a készülékeknek ugyanakkor hálózatfüggetleneknek kellene lennie, hogy ki lehessen használni a két kártyahely előnyeit.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...