Ugrás a tartalomhoz
  • 0

iPhone 5s vásárlással kapcsolatos kérdéseim


Törölt_tag5596

Kérdés

Sziasztok!  Szeretnék rendelni egy iPhone 5S 16GB-os telefont. A teljes ár: 148 410 Ft   én Move XS díjcsomaggal kamatmentes részletre szeretném venni. Azaz amikor hozzák a telefont 9900 forintot kell kifizetni. És onnantól havonta  7290 forintot + a 2200 forintot ami a díjcsomag. És még hozzá tenném, hogy teljesen új előfizetés.  A probléma,  hogy én először elmentem egy Telekom üzletbe ahol az eladó valami 187.000 forintos listaárról beszélt (iphone 5s-nél 16GB rá is kérdeztem)és mivel, hogy teljesen új előfizetés így 40%-ot ki kell fizetnem előre. Viszont interneten megrendeltem és ott semmi ilyen nincs és nem is írt pedig mindent kiválasztottam díjcsomagot - új előfizetés ( 2 év hűség ), kamatmentes részletre stb. Lehetséges, hogy a boltban valamit elnéztek vagy ez most, hogy van? :D   Vagy interneten másak az árak mint az üzletekben?

Segítségeket előre is köszönöm.

teljes ár: 148 410 Ft
Kezdőrészlet 9900 Ft
Fennmaradó hátralék 138 510 Ft
Futamidő 19 hónap
Havi törlésztés
19 X 7290 Ft

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Szia!

Webshopos megrendelés után pár napon belül felveszik veled a kapcsolatot telefonon, tesznek fel pár kérdést, fizetőképességi vizsgálatot hajtanak végre és az alapján dől el ,hogy mennyi előleget kell majd fizetni.Mivel új előfizető vagy így mindenféle képen kérnek előleget, de ez az előleg nem vész el, mert havi számládon jóváírásra kerül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...