Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Kamu nyereményjáték a Telekom nevében!!!


Roli82

Kérdés

Édesapám ma jelezte,hogy a délután folyamán a Telekom nevében valaki felhívta, hogy nyert 120.000 Ft-ot és hogy menjen egy bank ATM-hez...

Rejtett számról történt a hívás. Természetesen nem dőltbe nekik...

A Telekomnak nincs ilyen nyeremény játéka, ne dőljön be senki az ilyen típusú ismeretlen hívásoknak - nyereményjátékoknak!!!

A Telekom az esetleges nyeremény játékokat és azok nyerteseit mindig a www.telekom.hu weboldalon teszi közzé.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ajánlott posztok

  • 2
Ekkor: ‎2015‎.‎12‎.‎01‎. at 17:35, Roli82 írta:

Édesapám ma jelezte,hogy a délután folyamán a Telekom nevében valaki felhívta, hogy nyert 120.000 Ft-ot és hogy menjen egy bank ATM-hez...

Rejtett számról történt a hívás. Természetesen nem dőltbe nekik...

A Telekomnak nincs ilyen nyeremény játéka, ne dőljön be senki az ilyen típusú ismeretlen hívásoknak - nyereményjátékoknak!!!

A Telekom az esetleges nyeremény játékokat és azok nyerteseit mindig a www.telekom.hu weboldalon teszi közzé.

sziasztok ma felhivtak a Telekom nevében hogy nyeretem 75ezret és bekell mennem az automatához.. stb..  mi a váleményetek?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
12 perce, Ignácz Mária írta:

sziasztok ma felhivtak a Telekom nevében hogy nyeretem 75ezret és bekell mennem az automatához.. stb..  mi a váleményetek?

 

Küldess oda egy redfenntartó szervet...

Vagy

Ha szeretsz veszéjesen élni, akkor előtte vállalhatod, hogy adnak rád golyóállót, bedrótoznak és kiálsz ahhoz az automatához, ahova invitáltak.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Vigyázzatok ha valaki felhív, ( titkos számról) hogy nyertél 125 ezer vagy több vagy kevesebb forintot, mert csaló az illető. Édesanyámat hívta fel, hogy nyert menjen a legközelebb lévő bank automatához a bankkártyájával és ha ott van egy órán belül akkor rátesz 125 ezer Ft nyereményt a kártyájára. Anyu persze bement a bankjába és ott mondták, hogy nincs ilyen, majd hívott engem is, de mondtam, hogy véletlen se dőljön be. Pont akkor hívta a pasas a másik telefonján és minden áron el akarta érni , hogy van még fél órája, menjen gyorsan egy bank automatához . Hát ha velem csinálja ezt biztos lehet benne, hogy a rendőrségre megyek, hogy kiderítsék a hívót. Elképesztő, vigyázzatok! A Telekomnak lépnie kellene, látom a neten többekkel is megpróbálták! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Máma felhivtak engem is Privát számról és felvettem. Mondták hogy a *****fone, Telekon, és a ***** részt vettek egy sorsoláson és hogy sorsoltak ki egy VolkSwagen Polot 1 millió forint és lehet hogy mi nem ezt kaptuk de nyertünk 100.000 Ft ot. Kérdezte hogy van-e bankkártyám én sejtettem valamit és azt mondtam nincs. Ekkor megkérdezte hogy vagyok e Posta, Dohánybolt, Benzinkut közelében. Mondtam hogy posta és erre mondta hogy induljak el és ha kifizettem 15 ezer forintot akkor kapok egy bizonylatot hogy enyém a telefonszám és ezzel jóváirom a 100.000Ft ot. És 8 órakkor jön a futár és átadja, én megkérdeztem miért nem lehet utánvétellel fizetni erre terelte a témát és mondtam hogy akkor személyesen átveszem. Mondta hogy BudaPest re felmegyek? Én erre mondtam hogy itt vagyok kocsival a hídon erre letette.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Engem ma délelőtt hívtak, hogy nyertem 200.000 forintot. A Dominó feltöltős verzió volt, a 30/2333817-es számra töltöttem volna, ha bejön neki. Beszéltettem egy darabig, legalább legyen egy kis költsége, aztán közöltem vele, hogy ritka szerencsés vagyok, hogy *****fone-os számmal sikerült nyernem a Telekom sorsolásán :D Nem éppen ügyfélszolgálatos stílusban reagált a hírre...

A szerencsétlennek sikerült a céges számhordozott számomat felhívnia, pedig 5 saját Telekomos előfizetésem van. 

Tehát akitől a 302333817 15000 szövegű sms küldését kérik, véletlenül se tegye.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
3 perce, zoli62 írta:

Na pont ez az. Átlagos ügyfél sehogy nem tudja érdemlegesen bejelenteni a szolgáltatójának, a rendőrségre pedig csak akkor tehet feljelentést, ha a bűncselekmény meg is valósult.

***** életed lehet ilyen negativan.

 

De ui fel hív egy ilyen, utána te azonnal hívod a 1412 vagy 1430-at és kész.

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...