Ugrás a tartalomhoz
  • 0

ellopott telefon


Törölt_tag5622

Kérdés

szia!

a történet röviden: fiam telefonját ellopták (Nokia Lumia 735, havidíjas előfizetéssel, részletletre vásárolva, a havi rezsije cca. 5000 Ft, az előfizetés+részlet).

rendőrségi jegyzőkönyv készült, többüknek vitték el az értéktárgyaikat, személyi irataikat, bankkártyájukat a táncprőba alatt.

új SIM-kártyát díjmentesen kapott, de új akciós készülékre nem jogosult a T-Mobile szerint..., mert a régi akciős telefonja 18 hónapig gátolja ezt.

most mibe tegyük bele azt a nyamvadt SIM-kártyát ? vegyünk egy kártyfüggetlen telefont ? vegyünk egy Dominós telefont ?

önhibáján kívül került a gyerek ebbe a helyzetbe és a T-Mobile-nak nincs semmilyen koncepciója erre a helyzetre.

arra kérdeznék rá: mit tud ajánlani a T-Mobile ezen szituáció esetén?

én megértem, hogy az ügyfél addig kedves, amíg beviszi a pénzét az üzletbe, és

bár nagyon kedvesek voltak az ügyintézők, semmi érdemlegeset nem tudtak ajánlani...

 

egy csalódott T.Mobile-os ;(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

"egyedi elbírálás"...

ez mit jelent?

hogy kell folytatnom az ügyet?

ma 18 percig várakoztam a T-Mobile telefonos ügyfálszolgálatán, mire ráuntam, és megtaláltam ezt az oldalt.

tehát hová fordulhatok személyesen vagy e-mailben, az "idő" nem tényező... esetünkben, van időnk bőven ;)

és köszi a választ: cHi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello cHiCanOo, ilyenkor sajnos a Domino csomag vagy valóban egy független teló a megoldás. az önhibán kívüliség ugyanis a gyerekre és a Tére is áll. jobb helyzetben lennél, ha kötöttél volna a Ténél biztosítást az ellopott darabra (ha rendszeresen őrizetlenül marad, javaslom, tedd meg). egyébként kb. ugyanaz a helyzet, mint egy együtt vásárolt benzinkártyánál és egy autónál lenne. ha van cascod, lopásnál fizet a biztosító. ha nincs, így jártál, senki, a benzinkártya kibocsátója sem fog neked méltányosságból másik autót venni (sajnos megéltem, milyen, de a kollégám még rosszabbul járt. ő volt annyira botor, h a részletre vett, szinte új járgányát nyúlták le, amihez sajnált casco-t kötni, így évekig fizette a részletet a bkv bérlet mellett :()

kiegészítés, az ellopott telót a Ténél írásban letiltathatod (jó, ez amolyan ne viruljon a szomszéd tehene lehetőség, de én élnék vele 9_9)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...