Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HUMAX DVB-C MÉDIAKONVERTER


Törölt_tag5380

Kérdés

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szép estét!

Problémám a következő: Vettem a szüleimnek egy médiakovertert,mivel a régi tv készüléket nem szerették volna lecserélni.Csatlakoztattam a leírt módon,csatorna keresésnél talált 27 csatornát.A baj csak az,hogy ebből a 27-ből csak 4 nézhető,a többit kódolt csatornaként mutatja. A többi készüléken tökéletesen tudjuk venni az adásokat (2 régi típusú készülék set top box-al,1 pedig lcd tv) Mi lehet a probléma? Köszönöm a mielőbbi választ!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Ekkor: 2016. 02. 13., micimacho írta:

Üdv!

Kíváncsi vagyok kinél, hogy műxik ez a szerkezet. Ha sport csatornát nézek pl.: foci, kézi, vizilabdát erőteljesen akadozik a kép. Ugyanez analógban és IPTV-n nem jelentkezik. Két ilyen egységem van és mind a kettőn ua. a jelenség. 

Segíts  a T nek a jó minőségű szolgáltatásban, ha nem jelented be nem is tudja megoldani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Volna egy kérdésem a témában: Ezt a HUMAX médiakonvertert valaki bekötötte már RCA átalakítóval? Működik úgy?

Azért szeretném úgy bekötni, mert a TV amihez csatlakozik, a SCART csatin keresztül csak fekete képet ad, hang nélkül. De érdekes, ahogy bedugom a HUMAX-ba, egyből minden analóg csatornáról elmegy a kép a TV-n, csak hang van, és AV-re kapcsolva csak a fekete kép fogad, nem adja be a Telekomos logót sem. A HUMAX-ot kipróbáltam egy másik tévén (ami lcd) ott tökéletes ugyanazzal a SCART csatival... Arra tudok gondolni, hogy a SCART egyik szálán valami olyan jelet kap a tévé, amit nem tud értelmezni...

Ami még érdekes, amikor be van dugva a HUMAX, nem lehet kikapcsolni, csak zölden világít a led rajta...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 02. 12. at 8:19, Szpisti írta:

Sziasztok!

Volna egy kérdésem a témában: Ezt a HUMAX médiakonvertert valaki bekötötte már RCA átalakítóval? Működik úgy?

Azért szeretném úgy bekötni, mert a TV amihez csatlakozik, a SCART csatin keresztül csak fekete képet ad, hang nélkül. De érdekes, ahogy bedugom a HUMAX-ba, egyből minden analóg csatornáról elmegy a kép a TV-n, csak hang van, és AV-re kapcsolva csak a fekete kép fogad, nem adja be a Telekomos logót sem. A HUMAX-ot kipróbáltam egy másik tévén (ami lcd) ott tökéletes ugyanazzal a SCART csatival... Arra tudok gondolni, hogy a SCART egyik szálán valami olyan jelet kap a tévé, amit nem tud értelmezni...

Ami még érdekes, amikor be van dugva a HUMAX, nem lehet kikapcsolni, csak zölden világít a led rajta...

Ugyanazt a scart kábelt használtad a két tv-n? A tvről húzd le az antennát miközben próbálod. lehetnek földelési problémák is.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...