Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Üdv. Van most valmi mobilnet akció?
Mozaik XS a csomagom, 200mega után lassít. Most járok a lassítási fázis felénél, és egyszer csak megtàltosodott a net.
Nézem a Speedtestet, 65/24 az LTE sebessége.
Nézem a Telekom appot, még van 467mega adatforgalmam. A 200-ból. A karika szinezése szerint volt vagy 1.2giga körüli a teljes felhasználható adatmennyiség.
Nézem a rendelt szolgáltatásokat, semmi extra adatopció nincs megrendelve.
Ilyenkor mi van?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Rendeltem SIM kártyát Domino Surf díjcsomaggal, 890ft havonta 150mb mobilnternet hozzá stb. Azt szeretném megtudni hogyan aktiváljam a netet rajta hogy így a második hónapban tudjam is használni amit kifizettem????

Az üzletben nem tudtak segíteni, azt mondták hívjam a 1777-et, ahol ugyancsak nem jutottam semmire, mert az égadta világon nincs benne olyan opció ami segítene nekem.

Valaki. Segítsen!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2015. 12. 17., Dóri írta:

Sziasztok!

Rendeltem SIM kártyát Domino Surf díjcsomaggal, 890ft havonta 150mb mobilnternet hozzá stb. Azt szeretném megtudni hogyan aktiváljam a netet rajta hogy így a második hónapban tudjam is használni amit kifizettem????

Az üzletben nem tudtak segíteni, azt mondták hívjam a 1777-et, ahol ugyancsak nem jutottam semmire, mert az égadta világon nincs benne olyan opció ami segítene nekem.

Valaki. Segítsen!

Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, a 890Ft az egyenlegből vonódik le, automatán. Tartsd az egyenleged 1000 ft felett hónapfordulókor és automatán így jóváírja a 150 Mb netet az adott napon amit 30 napig használhatsz fel.

A 150 mb net nem hosszabbítható meg 30 nap után, azaz amit nem használsz fel, elveszik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy Szeretném megrendelni a Napinet szolgáltatást,de csak egy napra! 

Számtalan oldalon olvastam,hogyan kell lemondani,de sajnos a személyes beszélgetésben nem vagyok a legjobb,viszont olvastam egy olyan lehetőséget is hogy a saját Telekom oldalamon,azaz a fiókomból is letudom mondani egy külön mobilinternet opcióból. Lehetséges ez mostanság is?

A válaszokat előre is köszönöm! További szép napot és Sikerekben Gazdag Újévet kívánok!:)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!

Hívószámoddal és a hozzá tartozó jelszóval lépj be az online felületre.

Bal oldali panelen kattints az előfizetéseim menüpontra, azon belül a szolgáltatások beállítások menüre kattints és utána mobilinternet, itt kellene látnod a napinetet, mivel ott meg is lehet rendelni ugyan ott ki is lehet kapcsolni gondolom vagy másik opció -NAPINET   kódot elküldöd a 1430-ra SMS-ben, ha ez sem válik be akkor telefonos ügyfélszolgálat is kitudja kapcsolni. :)

Szép napot és Boldog Újévet. :)

 

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Karácsonyra semmi értelmes ajándék ötlet nem jutott eszembe, hogy mit szeretnék ezért végülis testvérem ajánlására mobilinternetet kertünk mind a ketten. Dominó surf 150 MB de hogy biztos elég legyen nyilván kaptunk még hozzá pluszba egy Net Plusz S csomagot. A probléma ott kezdődött, hogy a kártyámon a Mobilnet díjcsomag aktiválásakor nem volt pénz, én elvileg ezért kaptam ezt a csomagot, a testvéremnek L csomag lett aktiválva ( ezt csak azért írtam le hátha segít megérteni a valódi probléma okát). A valódi probléma pedig az, hogy valamiért a pluszba aktívált Net Plusz S valamiért csak 10 napig tartott, a 30 nap helyett...vagyis gyakorlatilag még nem telt le, ezért írok meg most, de azt írja a Telekom hivatalos aplikációja, hogy két nap van hátra , eközben a tesvéremnek még 22 (nyilván egyszerre lett aktiválva a 2 díjcsomag). Nem értem nekem miért tart 20 nappal kevesebb ideig, ráadásul még az alap sem fogyott el, tehát még használni sem volt lehetőségem. Nem azért az 1090 forintért, de kellemetlen,  értitek.

Ha valakinek bármi ötlete lenne a probléma megoldására azt szívesen fogadom! Előre is köszönöm! Boldog új évet mindenkinek!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Srác a hegyről
Elírás
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok.

kaptam feltöltési bónuszt de valamiert nem tudom a mobilinternetet felhasználni. Hiába kapcsolom be a mobilinternetet a telefonon es a WiFi-t ki, nem tölti be az oldalakat. Sajnos felénk meg nincs 3G de szerintem edge-n is tudnek internetezni.

Arra is gondoltam hogy lehet egy alkalmi csomagot kell beállítanom ahhoz hogy tudjam használni. Az igaz hogy ki van kapcsolva ez is meg a többi, napi használat meg a rendszeres is. Lehet hogy hulyeseget írtam. 

De ha mar kaptam bónuszt akkor tudjam is használni. Elore is köszönöm a válaszokat :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem tudom, hogy miket kapcsoltál ki a telon, de a mobil kapcsolatnak aktívnak kell lennie.

Nekem személy szerint még edge kapcsolat esetében nem sikerült neteznem. Mondjuk ilyen helyen nem is sűrűn találkoztam.

 

A 1430-as számon segítenek ha gondod van.

  • A feltöltési bónuszt Domino hang díjcsomaggal rendelkező ügyfeleink vehetik igénybe. A kedvezmény Mix, EcoMix, EcoSurf, Fun, Fun Dupla és Fun Aranytárskártya díjcsomagokhoz nem érhető el.
  • Az adatbónusz igénybevételéhez aktív mobilinternet szolgáltatás (pl. Domino Surf díjcsomag, NapiNet, Domino NetPlusz szolgáltatás) és internetképes készülék megléte is szükséges. Külön SIM-kártyával igénybe vehető feltöltőkártyás mobilinternet-csomagokhoz (pl.: Domino Net, Domino Web) a feltöltési bónusz nem érhető el.
  • A bónuszok a feltöltés időpontjától számított 14-szer 24 óra időtartam alatt használhatók fel.
Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
elírás
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni,hogy miért nincs mobilnet a telefonomon.Ma váltottam domino surf díjcsomagra ami elvileg tartalmaz 150mb internetet.A pénzt levonták a kártyámról és ha lekérem az aktuális egyenlegem akkor is azt írja,hogy már surf díjcsomagban vagyok.Ilyenkor mi a teendő? Köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

miért nincs mobilnetem? 
3db internet előfizetésem van Domino surf 150MB   
                                                       net plus L 1G
                                                        net plus S 200MB
összesen 1.34GB netem van a telefonon van 2700Ft felhasználható egyenleg is de még sincs 1 csepp mobil internetem sem nem is volt eddig egyszer sem!!!
az internet beálításaim szerintem megfelelőek internetem megnéztem hogy hogy kell lennie a hozzáférési pontoknak beírtam én ott mindent amit írt ahogy a telekom netnél lennie kell  úgy hogy a beállításaim biztos hogy jók a telefonon nincs letiltva a Mobil net mielött azzal jönne valaki!,,, már hívtam sokszor az 1777 számot ott szinte mindenféle lehetőséget meg halgadtam de sok mindenre nem volt sajnos használható,,:( amikor még csak 1 db internet előfizetésem volt a Domino Surf 150MB akkor is már megcsináltam mindenféle variációt, beállításokat de akkor sem volt semmi! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello vngvng, a mobilinternethez alkalmas, jól beállított teló, a kártyán mobilinternet szolgáltatás és hálózat kell. az általad írtak alapján a beállítások és a szolgáltatások rendben vannak, így a teló és a hálózat a kérdéses. szóval milyen telót használsz, abban használható-e mobilinternetre másik Tés kártya (ha valami kínai csoda, lehet, hogy 3/4G-t nem tud itthon)? illetve ahol próbálod, ott más Tés tud-e mobilinternetezni (lehet, hogy egy 3/4G vakfoltban próbálod)?

ha ezek is stimmelnek, akkor mégis beállítási vagy hardverhiba (teló vagy kártya) lesz...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Olyan problemam van zsir uj iphone 6s uj nano kapott kartya nem veszi le a 4g/lte szolgaltatast vagy vissza ugrik 3gre vagy nincs szolgaltatast ir ki... Lefedettseg van ...szekszard... 3g viszont tokeletesen mukodik ... Milehet a gond?? 4g kepes telefon 4 g kepes csomag lte kipipalva ...Valaszotokat elore is koszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...