Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2
12 hours ago, Roli82 said:

Teszek pár kört. :D

Szerk:

jól írtam + itt is ez van írva h az adatmennyiség 2016. december 31-ig érvényes.

Köszi, megpróbálom majd.

Egyébként a linket nézve fedeztem fel, hogy a Net&Roll Dominóra is rendelhető. ami érdekes, mert az 500 megát ad 1000 Ft-ért, míg a Netplusz S 1090-ért ad 200 megát. Így nem tudom, ki választja a Netplusz-t, bár nem tudom a Net&Roll-ban van-e valami trükk vagy plusz díj még, vagy nem tudom, miért olcsóbb ennyivel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

teherwagon

Igazából egy WPN-generátor dobta a nevet, bevett szokásom ilyeneket használni mindenfele :)

Igen, próbáltam már konkurens szolgáltatókkal is, azokkal is ment, csak a T-nek van baja, de tényleg majd kiderült hétvégén ha a két kütyüben megcserélem a SIM-eket és meglátjuk mit dob ki, mindenképp jelezni fogom, a csúnya az lesz ha a T korlátoz valamiért az adott számon...de akkor is túlzás lenne mert lekorlátozott blue is viszi akkor a mobilnetcsomag miért nem birja el...

 

na mindegy, hétvégén okosabbak leszünk

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
7 hours ago, Roli82 said:

Passzolom. Adj fel rá egy reklamációt, e-mailben vagy telefonon. :(

Rákérdeztem, azt mondták, hogy tévesen küldi az SMS-t a napinetről, ez egy hiba, de nem von le összeget. A mai adatok szerint valóban elkezdte enni az 1GB-os keretet. Azt nem tudom ellenőrizni, hogy tényleg nem vont le tegnap a napinetért 195 Ft-ot, mert ilyen részletességgel nem tartom fejben az egyenleget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Maraton adatopciók

Domino előfizetéshez
Maraton adatopciót is rendelhetsz, melynek igénybevételéhez valamilyen aktív mobilinternet csomag meglétére van szükség.

  • Maraton 100 MB: egyszeri díja bruttó 490 Ft
  • Maraton 500 MB: egyszeri díja bruttó 1290 Ft
  • Maraton 1GB: egyszeri díja bruttó 1990 Ft

A fenti adatopciók érvényessége a Domino SIM kártya rendelkezésre állási idejéig tart.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Király. :)

Az online ügyfélszolgálaton is rossz, ott is két ár szerepel, ráadásul ott Maraton-nak hívja, a telekomos mobil app-ban meg Marathon-nak.

Mobil appban van olyan, hogy domino heti adatbővítő, de ha rámegyek, azt írja, hogy időszak: 1 nap. Bár ahogy látom, minden egyszeri mobilnetes csomagra ezt írja. :/

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Telekom napinet itt megtalálod hogy lehet lemondani. 

 

SMS-ben

  • meglévő havi díjas
    díjcsomagod mellé

Küldd el díjmentesen SMS-ben 2 a

-GONAPINET kódot a 
1430-ra
 arról a hívószámról, melyre aktiválni szeretnéd!

Telefonon

  • meglévő havi díjas
    díjcsomagod mellé

Hívd díjmentesen 3 a 1430-as számot!

További információ

Személyesen

  • meglévő havi díjas
    díjcsomagod mellé
  • akciós készülékkel

Fáradj be Telekom üzleteinkbe!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
13 perce, Zsuzska1 írta:

Az oldalon találtam a napi netről sok infót es hogy hogyan kell megrendelni de olyat nem,hogyan tudom lemondani.A másik dolog hogy egyszer sem rendeltem meg mégis kapom.Kicsit lehúzós.

Sms-ben elméletileg így tudnád lemondani 

SMS-ben

  • meglévő havi díjas
    díjcsomagod mellé

Küldd el díjmentesen SMS-ben 2 a

-GONAPINET kódot a 
1430-ra
 arról a hívószámról, melyre aktiválni szeretnéd!

3 perce, Zsuzska1 írta:

Köszönöm a segítséged!A 1430 számot hívva sikerült lemondani :) Szép napot!

Lényeg hogy sikerült :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@fgabor87

A Maraton eseti adatopciók benne foglalt adatot tartalmazó hang díjcsomagokhoz, és hang szolgáltatás mellé igénybe vett adat díjcsomagokhoz (lezárt csomagokhoz is) használhatók.

ÁSZF 16. oldal alja

Tippek egész tárháza van itt át kell olvasgatni,vagy pl ezt is meglehet próbálni.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 órája, btz írta:

Én még egy szolgáltatónál sem hallottam, hogy valamilyen szinten ne lenne korlátozva a mobilnet. Ha nem az adatforgalom, akkor a sebesség, vagy csak fix pontos használat, stb. Talán majd az 5G korszakában már nem lesznek ilyen limitek.

Megsúgom létezik ilyen, de nem lakossági efiknek, mind a mellet hogy nagyon fan dolog van ára :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Vagy csomagváltás Domino Fix-re mert abban van technikai net gyárilag így kapásból megy rajta a Maraton, bár az az ÁSZF ilyet említ csomagváltáshoz " Domino Fix díjcsomagra való váltás esetén ha van Go!Net/NetPlusz (havi díjas net) szolgáltatása, akkor az a továbbiakban is elérhető. " de a Maratont meg nem említi hogy az kikapcsolódik -e.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Az alábbi  mobilinternet /  forgalombővítő opciók /  korlátlan tematikus opciók / díjcsomagok hamarosan lezárásra kerülnek.

Mobilinternet csomag: Net & Roll XS / S /M /L  és ezek aranytárskártyás változatai.

A lezárást követően a havidíjas mobilinternet csomagokra új szerződés kötése vagy ezen csomagokba történő váltás a továbbiakban nem lesz lehetséges, azonban az ezen csomagokban lévő előfizetők a csomagokat változatlan feltételek mellett vehetik igénybe.

Forgalombővítő opciók: NetPlusz S / M / L / XL / XXL .

Korlátlan tematikus opciók:  Korlátlan böngészés és e-mail opció, Korlátlan közösségi oldalak opció, Korlátlan navigáció opció.

Azok az előfizetőket, akik a lezárásig megrendelték / megrendelik a fenti opciók valamelyikét, a változás nem érinti, a lezárást követően azonban már nem igényelhetőek az opciók.

Bővebb infó az aktuális számlán lesz majd megtalálható!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...