Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
On 9/5/2016 at 7:05 AM, Roli82 said:

Kérhető a Surf-höz is, és ha jól tudom akkor előbb a Surf fogyasztja utána meg a Level up-t, az igénybe vevő díjcsomagok köre a turbó ajánlatokéval megegyező, az adat opciót december 31.-ig lehet felhasználni és egy telefonszámra csak egyszeri alkalommal rendelhető meg!

Nos, elfogyott a havi Surf keret, és van nekem ugye még 1 GB Level up, amit megvettem akciósan. Erre jön az SMS, hogy mivel a Surf elfogyott, ezért bekapcsolt a napinet 195 Ft-ért. Az 1GB megvett Level up meg ott áll kihasználatlanul, nem azt fogyasztja. Nem örülök.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 09. 30. at 5:39, Roli82 írta:

Október 1.-től

A mobilinternet díjcsomagoknál a letöltési sebességet 150 Mbit/sec-ról 300 Mbit/sec-ra növelik a feltöltési sebesség változatlanul hagyják. Érintett csomagok Net&Roll M, Net&Roll L, és társkártyás változatai,Next M, Next XL és társkártyás változatai,NetPlusz L, NetPlusz XL, NetPlusz XXL és Dominós változatai.  Lezárt  Mozaik L, XL és XXL. Bár az ÁSZF nem tesz említést róla - legalább is én nem találtam -  de az elméleti 300 Mbit/s sebességhez LTE-Advanced ( minimum Cat.6 ) technológiát támogató készülék szükséges illetve hálózati lefedettség!

Forrás

4G+ település lista!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok.

Most újítottam meg a net plusz csomagom telefonom. Előző hónapba ment rendesen, viszont most egyáltalán nincs internet semmilyen alkalmazásban,  a telekom mobilapplikációt kivéve, ami működik 4g-el. Valakinek van ötlete mi a probléma?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: geri
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia, nem biztos hogy nálad ez van, de amikor új mobilnetet rendeltem a telefoncsomagomhoz, akkor egyszerűen elfelejtették aktiválni, és nem volt netem. Nem tudom hogy a Telekom alkalmazáshoz nem adnak-e netet akkor is, ha máshoz nincs.

Legjobb lenne bemenni vele egy T-Pontba, ha megoldható, esetleg a 1430-at megpróbálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @geri, a leírtak alapján én is azt gyanítom, hogy ilyesmi lesz a vége, mert elég fura. a teló beállításoknak rendben kell lennie, különben a Té app sem menne. aztán úgy tudom, a Té app ingyenesen elérhető bár, de kell hozzá működőképes mobilinternet szolgáltatás, hogy menjen. szóval próbálj egy ki-bekapcsot, és ha nem segít, akkor meg kellene nézetni a Tével (első körben chat a honlapjukon vagy 1430, mert ha nem készülékhiba, ők is tudnak segíteni)...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A Magyar Telekom Nyrt. 2017. január 1-jei hatállyal az internet-hozzáférési szolgáltatás áfa mértékét meghatározó jogszabály változásával összefüggésben módosítja az egyéni előfizetők részére nyújtott elektronikus hírközlési szolgáltatások igénybevételére vonatkozó Általános szerződési feltételeit (Lakossági ÁSZF) az egyedi előfizetői szerződésre is kiterjedő hatállyal.

A Dominos és előfizetéses mobilnet és  kiegészítő opciók új díjait ebben a zip fájlban találjátok meg.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
11 hours ago, Deino said:

A Domino Most illetve az új Marathon csomagok immáron elérhetőek a Telekom önkiszolgáló felületén, a Telekom fiókba való belépést követően.

Megnéztem a telekom.hu-n a mobilinternetnél, de ott nem látom őket. Még nem kerültek fel? Furcsa, hogy már választható, de nem lehet megnézni a neten, hogy mit tudnak ezek a csomagok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A telekom app fent van a telefonom, és láttam, hogy laza 200 megát forgalmazott le ebben a hónapban, ami furcsa ugyebár azért, hogy kiírja, mennyi az egyenlegem, stb.

Megnéztem, az előtérben 5 megát forgalmazott, a háttérben meg 195-öt. Megkérdeztem egy telekom üzletben, amire nem tudtak mondani semmit, csak azzal nyugtattak, hogy a telekom app forgalma nem számít bele az adatforgalmi keretbe.

Ami jó dolog, de azért nem lenne rossz tudni, hogy ugyan mit forgalmaz 200 megányit a háttérben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, tks írta:

A telekom app fent van a telefonom, és láttam, hogy laza 200 megát forgalmazott le ebben a hónapban, ami furcsa ugyebár azért, hogy kiírja, mennyi az egyenlegem, stb.

Megnéztem, az előtérben 5 megát forgalmazott, a háttérben meg 195-öt. Megkérdeztem egy telekom üzletben, amire nem tudtak mondani semmit, csak azzal nyugtattak, hogy a telekom app forgalma nem számít bele az adatforgalmi keretbe.

Ami jó dolog, de azért nem lenne rossz tudni, hogy ugyan mit forgalmaz 200 megányit a háttérben.

Állandóan bekapcsoltan hagyod a mobilinternetet, illetve wifit?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 minutes ago, zoli62 said:

Állandóan bekapcsoltan hagyod a mobilinternetet, illetve wifit?

Nappal általában be van kapcsolva a mobilnet, de ettől még nem kellene a háttérben ki tudja, mit küldözgetni. Legfelül van jelenleg a net fogyasztási listában a telefonon, a böngésző meg a többi mind jóval elmarad tőle, szóval ez forgalmazza a legtöbbet önszorgalomból. Érdekes lenne tudni, hogy mit küldözget.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, tks írta:

Nappal általában be van kapcsolva a mobilnet, de ettől még nem kellene a háttérben ki tudja, mit küldözgetni. Legfelül van jelenleg a net fogyasztási listában a telefonon, a böngésző meg a többi mind jóval elmarad tőle, szóval ez forgalmazza a legtöbbet önszorgalomból. Érdekes lenne tudni, hogy mit küldözget.

Erre csak te fogsz tudni valaszolni. A feltelepitet progik onalloan dolgoznak. Pl: face, viber satobbi. Vagy akar a frissitesek is lehetnek adat zabalok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...