Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 3

Szia!

Próbáld meg a Telekom alkalmazáson keresztül bekapcsolni, rá böksz a felhasználható adatforgalomra, aztán a többet neteznél feliratra, utána a Level Up adatopcióra, vagy lépj be az online webes felületre és ott a testreszabásnál válaszd a Level UP adatopciót. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
4 órája, fgabor87 írta:

Bár már nem teljesen ide tartozik, de egy ismerősömnek több, mint 24 órája azt írja az androidos telekom app, hogy "Technikai karbantartás miatt az alkalmazás jelenleg nem elérhető". Nálam tökéletesen megy, webes felületre ő is be tud lépni, csak az appból nem.

Valaki tapasztal hasonlókat? Mitől lehet?

Ezt a hibát itt kellene jelezni!

Az üzenet tartalmazza az érintett telefonszámot,a készülék típusát,az android verzióját,és ha van lehetőség akkor képernyő mentést is csatolj az üzenethez!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

1777 ott van a Maraton anyám dominos telojáról hívtam fel és szépen sorolja felfele a Maraton csomagokat a megadott menüpontban.

Persze hogy onnan vonja le, hát honnan vonná? :D

ui: Jelenleg is aktív még az a NetPlusz L csomag? Mert Maraton adatopciót már meglévő mobilinternet-szolgáltatásod mellé vásárolhatod meg.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Akkor itt lesz a bibi. Inaktiváltam a Net Pluszt. A díjfizetést pedig gondoltam átutalással rendezném. :) Eddig nem voltam nagy telefon guru azért is akasztott meg a dolog, de még szerencse, hogy ennyire segítőkész vagy. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OdyM
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Átutalás? De akkor te előfizetéses vagy, vagy feltöltő kártyás (Domino) bocsi csak az átutalás most megkavart!? Maraton csak féltöltősök vehetik igénybe. 

Ha még is Dominos vagy akkor NapiNet bekapcs ( erre csak azért van szükség, hogy legyen valamilyen net a csomagban mert hát feltétele a Maraton-nak) , utána Maratont is betudod kapcsolni, aztán kapcsold ki a NapiNet-et.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

@ntamas

Felém is azt az információt erősítették meg, hogy maga a díjcsomag nincs korlátozva ilyen szempontból. Itt valamilyen technikai probléma lehet a dolog hátterében. A két eszköz a specifikációját tekintve 4G-s, az FDD-LTE800-at ismeri, így erre kellene kapcsolódnia. Kipróbálhatnád a SIM-et egy 4G LTE800-at ismerő mobillal is, 3 eszköz már biztosan nem véletlen produkálná ugyanazt, amennyiben az is 3G/HSDPA-ra kapcsooódna.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

@ntamas

Igen az mms bekapcsolása a gyors megoldás.

Én körül vagyok véve adó tornyokkal és beltéren panelban 9 emelet magasan 4G+-on ennyi a sebesség , kültéren max 190/45

speed.png

De csak azóta hogy 4G+ van, sima 4G 30-45 között szaladgált a letöltés beltéren, a feltöltés az meg annyi mint 4G+-on, elméleti sebesség a csomagomban 300/50

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

@fgabor87

Abban igazad van, hogy weboldal nézegetésnél mindegy, hogy 20 vagy 90. Letöltésnél már nem annyira. Mostanában én személyszerint kezdek eljutni oda, hogy néhanapján le szedek ezt azt 50-60-70-100 Megabájt felett, ami jó ha viszonylag rövid idő alatt lejön. Nem mindegy továbbá azoknak sem, akik a gyorsító opció keretében használják a mobilhálózatot. Egy felmérésből egyébként látszik ez a tendencia, hogy a falhasználók egyre több adatforgalmat generálnak.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

A topik átrendezéseket én szoktam intézni többek között. Mivel mobilnetes téma így ide való. Felesleges mindennek új topikot nyitni! A sok topik nyitástól átláthatatlan lesz egy idő után a fórum. Van kereső használni kell. Ennyi!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 órája, tks írta:

Nem igazán világos, hogy mi a célja ezeknek az akcióknak. Azt gondolják, hogy azért fognak az emberek erre váltani, mert 2 hónapig többet adnak? Mit változtat ez azon, hogy azután megint nevetséges 200 megát adnak 1100 forintért, ha a legolcsóbb csomagot nézzük?

Későbbiekében nagy valószínűséggel nagyobb adatmennyiségű csomagok bevezetése és ezzel tesztelgetik széles körben a hálózatot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Kérhető a Surf-höz is, és ha jól tudom akkor előbb a Surf fogyasztja utána meg a Level up-t, az igénybe vevő díjcsomagok köre a turbó ajánlatokéval megegyező, az adat opciót december 31.-ig lehet felhasználni és egy telefonszámra csak egyszeri alkalommal rendelhető meg!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 hour ago, Roli82 said:

Kérhető a Surf-höz is, és ha jól tudom akkor előbb a Surf fogyasztja utána meg a Level up-t, az igénybe vevő díjcsomagok köre a turbó ajánlatokéval megegyező, az adat opciót december 31.-ig lehet felhasználni és egy telefonszámra csak egyszeri alkalommal rendelhető meg!

Köszi, kipróbálom. Remélem a Level UP független a surf ciklusától, és átviszi majd a következő surf ciklusra a maradékot belőle, amit nem használok el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...