Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
5 órája, fgabor87 írta:

Ha van mellette valamilyen adatopció.

Napinet mellett úgy működik, hogy minden nap ráaktiválja a napinetet, és akkor lesz 10 megád + ami a maratonból van. Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim.
Úgy nem megy, hogy egyszer beaktiválod a napinetet, és a továbbiakban már csak a maratont használod. Nem önálló díjcsomag, csak egy kiegészítés a normál net előfizetés mellé. Ahogy a neve is mutatja: adatopció.

Roli épp az ellenkezőjét mondja a másik topikban: elvileg a Marathont fogja használni, a napi net csak azért kell, mert feltétel, hogy aktív net adatcsomag legyen alatta.  Más esetben teljesen értelmetlen a napi net mellé Marathon. Egy hónapban nagyon sokra jön ki a napi net díja, ráadásul épp azt az opciót öli meg, amiért az ember marathont vesz. Ergo, hogy ne kelljen minden hónapban (pláne ne minden nap) fizetni a netért.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Na most, hogy ötödjére sikerült normálisan elolvasnom a problémát...

Vagy hagyd bekapcsolva a NapiNetet, és úgy használd a Maratont, vagy ha ezt nem akarod (Maraton elfogyása után ne aktiválja be 195 ft-ért), akkor hívd fel a 1777-et, valamelyik menüpontban keress egy ügyintézőt, és kérd a technikai mobilnet bekapcsolását. És akkor működni fog napinet nélkül is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 hours ago, Roli82 said:

Vagy csomagváltás Domino Fix-re mert abban van technikai net gyárilag így kapásból megy rajta a Maraton, bár az az ÁSZF ilyet említ csomagváltáshoz " Domino Fix díjcsomagra való váltás esetén ha van Go!Net/NetPlusz (havi díjas net) szolgáltatása, akkor az a továbbiakban is elérhető. " de a Maratont meg nem említi hogy az kikapcsolódik -e.

Ezt jó lenne kideríteni valahogy, mert én is váltanék rá, de csak akkor érné meg, ha nem kellene még mellé más netet is bekapcsolni. Most van Maratonom kiegészítőnek, és ha az menne fix-szel is, akkor én ellennék azzal, de az kellemetlen lenne, ha váltanék, és aztán nem tudnám használni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
12 hours ago, tks said:

Ezt jó lenne kideríteni valahogy, mert én is váltanék rá, de csak akkor érné meg, ha nem kellene még mellé más netet is bekapcsolni. Most van Maratonom kiegészítőnek, és ha az menne fix-szel is, akkor én ellennék azzal, de az kellemetlen lenne, ha váltanék, és aztán nem tudnám használni.

Ez biztos, hogy megy. Márcsak azért is, mert a Domino Fix oldalán alapból a Maraton netet ajánlják mellé. Én is váltani fogok hamarosan, csak várom, hogy elfogyjon a Surf adatom, nem akarom kidobni a kukába, ha már egyszer fizettem érte. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Két éve biztos visszatérő gond, azóta biztos hallok rá panaszt ha nem több. De hogy vigasztaljon nem csak ezen az egy vonalon nincs 4g meg úgy semmi. Győr--Hegyeshalom--Bécs  irányba se olyan huu de jó a helyzet.   Máv free wifiröl meg ne is beszéljünk az is Telekombol él és nem éppen a legjobb konstrukció szerint lett össze kalapálva.  Viszont az AT Telekomnál térerő / 4g viszonylatban rosszabbak a tapasztalataim mint az Mt-vel. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Helyesbítés: 2017.01.31. napján megjelent sajtóközleményben foglaltakkal ellentétben a Turbo eseti forgalombővítő opció 2017.03.23-ig rendelhető meg, ezt követően a Turbó opció megrendelésére nincs lehetőség. A már megrendelt opciók az érvényességi idő végéig felhasználhatóak.

Március 1.-től:

Domino előfizetők a Maraton adatopciót már 4 GB benne foglalt adatmennyiséggel is megrendelhetik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ha a semmi közepén nincs hálózat, az valamennyire megérthető.

Viszont a Budapest-Vác útvonalon Göd városban 0 a térerő. Persze megáll ott a vonat, utasok fel-le, addig semmit nem lehet csinálni a telefonnal. Még hívást sem nagyon tud fogadni, mert sima 2G sem igen akad.
Úgy tudom, hogy a Telekom egy 10 emeletes ház tetejére szeretett volna adót telepíteni, de megvétózták a lakók, akiket ezúton is üdvözlök innen. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Biztosan én vagyok az őskövület, hogy nem értem, de nem mindegy, hogy 15-20 vagy 90 Megabit? Vagy Ti mobilnettel töltötök le 100-500 megás fájlokat? Mert a weboldalaknak, meg a 3-4 megás képeknek olyan mindegy, hogy 15 vagy 90 megával jön le. Felhasználói szemmel észrevehetetlen a különbség.

Ahogy btz írta, függ a cella terheltségétől, lehet, hogy a kék szolgáltatónak sokkal kevesebb ügyfele van, és nem annyira terhelt az a cella.

Én soha nem mértem még meg a mobilnet sebességét. :D Úgyis utazás közben használom, ott meg folyton változik, hogy most 4G+, vagy 3G...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...