Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Köszi ! Hát ez a baj !!! Ha már reggeltől-estig reklámozzák a 4G-t 

akkor ne fukarkodjanak vele és tegyék elérhetővé mindenkinek 

vagy írják oda a "megjegyzés rovatba" ,hogy csak bizonyos 

feltételek teljesülése esetén... "gyújthatsz lámpát" -kellett  halgatni

már hónapok óta ...:-) 

Ezen még a versenyfelügyelet is lehet ,hogy jól elcsemegézne !

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Adott egy feltöltőkártyás T-s mobilnet.Azt írja ki a telefonszám mellé hogy Domino Net.Eddig tudtam mobilinternet csomagot választani ha beléptem de most csak ezeket adja ki

Travel & Surf S (napi)
24 órán belül felhasználható 10 MB-nyi adatmennyiség fix díjért.
Belépési díj:
690 Ft

NapiNet
Napidíjas mobilinternet hozzáférés napi 10 MB benne foglalt adatmennyiséggel.
Belépési díj:
0 Ft

Travel & Surf M (napi)
24 órán belül felhasználható 50 MB-nyi adatmennyiség fix díjért.
Belépési díj:
1490 Ft

Hol van a többi mobilinternet csomag?
Van megfelelő összeg a kártyán tehát ez nem lehet probléma.

köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ezeket próbáltad ?

 

SMS-ben
  • meglévő Domino díjcsomagod mellé

Küldd díjmentes SMS-ben a +NETPLUSZXXL kódot a 1430-ra 2   arról a hívószámról, melyre aktiválni szeretnéd!

Telefonon
  • meglévő Domino díjcsomagod mellé

Hívd a 1430-as számot! 2

További információ

Személyesen
  • meglévő Domino díjcsomagod mellé

Fáradj be Telekom üzleteinkbe!

Üzletkereső

 

Persze az árakra figyelj oda ha nincs még semmilyen neted akkor 6190 Ft/ hó de ha van mobilnet a díjcsomagodban akkor 3090 Ft/hó

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

SMS-ben elküldtem erre ezt kapom "Ez a szolgáltatás az ön csomagjával nem elérhető"

 

Ha belépek az online felületre akkor a telefonszám mellett ez szerepel "Domino Net"
Ezzel a kártyával eddig csak és kizárólag internetezés történt mobil stick-el.A kalandos történet a következő:)
Tavaly tavasszal rátöltöttem egy bizonyos összeget amivel 10 ezer fölé ment az egyenlege,viszont utána nem sokkal itt különböző költözködések miatt eltűnt a SIM.Most áprilisban viszont lejár a Hívószám rendelkezésre állása tehát gondolom addig megint töltenem kell rá hogy meghosszabbodjon az idő.Tegnap viszont megtaláltam a SIM-et és most újra szeretném használni.A másik probléma hogy konkrétan nem is az én nevemen van mert egy munkatársamtól kaptam 4-5 évvel ezelőtt de mint mondtam én használom a webes felületet is.Addig amíg használva volt minden hónapban online rendeltem vele valamilyen 3-4 GB-os csomagokat amik 30 napig voltak használhatók.Na most ezt a hagyományt szeretném folytatni de valamiért csak ezek a Travel & Surf S és Travel & Surf M (napi) csomagok jönnek ki .Ha viszon a dominós mobilinternetnél rendelnék és belépek a hívószámmal Rámegyek a
Domino NetPlusz XXL megrendelésre,belépek a telefonszámmal erre ezt kapom. A szolgáltatás nem jeleníthető meg
Az általad hivatkozott szolgáltatás nem létezik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Laptopos és Táblagépes csak Domino Web van!

 De ez nem Domino Web hanem Domino Net:)
A gond éppen csak az hogy a rajta lévő több mint 10ezer forinttal szinte kitörölhetem a hátsó felemet:)
Ugyanis nem válthatok Domino Web-re csak rendelhetek 2990-ért másik számmal.Itt meg adott egy telefonszám 10ezer ft rajta lévő összeggel és vehetek érte napinet 10mb-os csomagot meg travel 10 és 50mb-os 24 órásakat.Tök jó nem?Hajrá Telekom Hajrá Magyarország!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Szia @hun005! 
 

Egy ismerősöm használ Domino Web-et, amit a T-nél vásárolt, sávos használattal. Amennyit netezik, aszerint fizet, nincs fix havidíj. A tiéd valóban más, ha jól tudom, azt nem is a T árulja, hanem pl. más hiradástechnikai üzletekben kapható. A Telekom honlapján ezt találtam a keresőben, ez alapján sajnos úgy tűnik, Domino Net-hez valóban nem párosítható a net plusz szolgáltatás.  De biztos van valami megoldás, talán egy átváltás erre a Domino Web-re, talán más, az egyenleged sem veszhet el. Szerintem annyit megér, hogy felhívod az ügyfélszolgálatot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Itt nem csak az lesz a fontos, hogy felengednek vagy sem majd az LTE hálózatra, hanem hogy milyen max. sebességet fogsz kapni (a garantált ugyebár 0 mindenhol és minden szolgáltatónál).

Mert most ha jól tudom, akkor a Domino ügyfelek 10Mbit/s sebességgel tudnak a mobilneten hasítani, ami alapdolgokra (lájtos net, Fb esetleg, e-mail olvasgatás, satöbbi) azért jó lehet megfelelő 3g/hspa lefedettségnél.

Ha normális sebességet akarsz LTE-n, akkor tuti, hogy előfizetés és valami drágább csomag lehet a nyerő.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm a választ végülis sikerült átváltanom Domino Web-re.Most viszont egy kérdésem lenne a nagyérdeműhöz.Megrendeltem ezt a Korlátlan böngészés és e-mail opciót 1890ft-ért de hogy őszinte legyek ***** sem ér vagyis inkább úgy fogalmazok hogy annyi pénzt lopnak ki a zsebemből amennyit a gerincességük megenged.Nem nézek videót,nem töltök le semmit mégis szépen fogyogat a Domino Web adatforgalom mennyisége.Kedves telekom ne magyarázza már meg nekem hogy be lehet egy böngészőt úgy állítani hogy az az adatforgalom amit ők annak gondolnak vagyis kívül esik a meghatározott feltételeken az nem fog átmenni.

Ugyanis átmegy mert akkor nem fogyna az említett Dominó Web.Miről is van szó konkrétan?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hali, hááát, én ugyan nem a T-nél dolgozom, a weboldalukon azonban sokminden fennvan:

 

A Korlátlan böngészés és e-mail opciónál ez van:

"Mire vonatkozik?

Böngészés: web oldalak megtekintése, azaz a webszervereken tárolt szöveg és kép formátumban elérhető tartalmak valós idejű elérése és megjelenítése
E-mail: elektronikus üzenetek küldése , fogadása és megtekintése e-mail kliens programmal, legyen az webes felület, PC-s program, vagy okostelefonos applikáció."

 

Esetleg lehetnek olyan egyéb forgalmaid, melyek nem tartoznak a korlátlanságba, ki tudja. Ha gondolod, kérj egy részletes számlát üzletben, abból sztem megtudod, mennyit használtál el valójában a Domino Web egyenlegedből. bár a híváslistában nincsenek benne az általad látogatott oldalak nevei, csak a felhasznált GB-ok, MB-ok, lsd GYakori kérdés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem tudom ki és mit és miért ígért, amikor a honlapon is fel van tüntetve, hogy egyes díjcsomagok mellé mennyi a max. le és feltöltési sebesség.

Ha veszel egy Next S / Music S csomagot, azokban már 30 Mbit/s a sebesség, ha Next M-et kérsz, ott már a 150 MBit/s is mehet akár.

Nem tudom milyen csomagod van, de ha pl. csak Move valamilyen felállásban, ott sajna csak 10 Mbit/s sebességgel tudsz karistolni.

Másik szolgáltató is hasonlóan csinálja, minél nagyobb és drágább a csomagod, annál gyorsabb a netes kapcsolat, legalábbis az az egy így nyomja, akinek szintén van 4g hálózata.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kb. 10 éve van mobilinternetem, tavaly óvatosságból a 4G telefonvásárlás előtt fölhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy valóban érzékelhető sebességnövekedést jelent-e nekem, ha a reklámozott 4G készüléket megveszem. A váasz egyértelmű igen volt, szó se volt feltételekről.

(Ma már gyanakodnék:-( 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

fura egy sztori... lehet jól félreértettétek egymást az ügyintézővel, de ha úgy érzed nem megfelelően tájékopztattak, akkor véleményt kell rá kérni...

 

4G-nek az előnye inkább az, hogy ahol már van de mondjuk a 3g hálózat már gyengus, akkor stabilabb netet kaphatsz, ha fel tudsz mászni az újabb hálózatra...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...