Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Szia!

 

Az APN beállítások rendben vannak? (A beállításokon belül a mobilhálózatoknál találod meg.) A lényeg, hogy a hozzáférési pont neve internet.telekom legyen, az egyéb beállításokat általában nem is kell piszkálni; ha mégis, akkor az APN vagy hozzáférésipont-név típusánál (ez legyen default,supl, ha pedig ez nem stimmel, simán internet), valamint a hitelesítés típusánál szokott kavarodás lenni (PAP legyen).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Telekom!Már sokszor reklamáltam ,hogy mátranovákon nincs elfogadható sebességű internet,most megkaptuk!!!!Felkerültünk az Lte lefedettségi térképre.Mátraterenyére,vagy Nádujfaluba telepítettek egy Lte adót,ami ott működik is rendesen.Mátranovákon van kültéri lefedettség a főúton kb 1-és jel erősségű de van ahol csak az Lte jel jön be,ez kb a hajléktalanoknak előny.Épületen belül ne nagyon élje bele magát senki,hogy használni lehet ezt a marhanagy fejlesztést,szerintem ez a vásásárlók megtévesztése!Azt szeretném kérdezni,hogy kihez kell fordulni,hogy Lte lefedettség tényleg legyen a településünkön, ne csak ez a "nesze semmi fogd meg jól"!Az előfizetésem még tart 1 évig,sajnos addig nem tudok szabadulni,és ez mellett a telenortól veszem az internetet.Vagy biztosítsanak rendes lefedettséget,vagy távolítsák el a lefedettségi térképről mátranovákot,mert ezzel csak félre vezetik a vásárlókat.Ha én úgy fizetném az előfizetésem mint ahogy a szolgáltatás biztosítsák,fenyegetőznének,és behajtó céghez fordulnának.Ha nem változtatnak rajta felkeresem a fogyasztó védelmet!Nem érdekel a sajnálkozásuk,hogy elégtelen vagyok,lassan 10éve leszek előfizető,és szégyen hogy a konkurenciától kell plusz költségen,az előfizetésem mellé internetet vennem.Miért nem lehet,legalább egy 3g adót felszerelni?Kit keressek,hogy változás legyen,polgármestert,vagy fogyasztó védelmet?Több levelet írtam már,de csak az ügyintézőkig jutott el,akiktől a sablonos sajnálkozó választ kaptam,mert elégtelen vagyok.Jó lenne ha most komolyabb választ kapnék,vagy valami megoldást,hogyan tudnék megszabadulni az előfizetéseimtől,nem akarok ködbért fizetni,és nem is fogok,és mivel felkerültünk a lefedettségi térképre addig megyek amíg el nem távolítják, vagy ténylegesen biztosítsák mint a 2g lefedettséget!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Szia. Az is lehet a probléma ,hogy elhasználtad az adatforgalmi kereted. Rendelj Netplusz szolgáltatást ,mert pl. a Netplusz s csomagban kapsz 200MB internetet ,és ha elhasználod nem fogják kikapcsolni a neted,csak lassítani,így egész hónapban tudsz internetezni. A Domino surf csomaghoz 690Ft havonta. Sms- ben lehet megrendelni : +NETPLUSZS ezt kell elküdeni a 1430as telefonszámra.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha az ablaknál van térerőd akkor valami wifis router a problémádra a legjobb és legegyszerűbb megoldás.
A következőt merem ajánlani.
http://www.telekom.hu/shop/termek/T-Mobile+Hotspot+5776+mobil+wifi+LTE+router--T-MOB+HOTSPOT+E5776/SL?contractType=newPostpaid&commitmentPeriod=24&sku=jsku1754556735
Az előfizetésedhez nézd meg, hogy kedvezményesen megtudod-e venni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Érdeklődéssel olvastam ezt a közleményt, én például korábban nem is hallottam/olvastam róla. Bízzunk benne, hogy eredményes lesz, és felgyorsítja a 4G terjedését. Egyébként egy kicsit offtopic-ként megjegyezném, hogy a honlapon a lefedettségi térképeket sem ártana már modernizálni és interaktívvá tenni, hogy jól láthatóbbak legyen a majdani fejlesztések eredményei (is). Nem tudom, ki hogy van vele szerintem elavult már ez a PDF-es megoldás - különösen annak fényében, hogy nekem többször meg sem nyílnak...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Szia. A megrendelés után minden hónapban automatikusan megújul az internetelőfizetés feltéve ,hogy van a kártyádon elérhető egyenleg. A fordulónap pedig megegyezik a rendelés napjával .30 naponta kapod az adatforgalmat. Pl. Netplusz s csomagnál 200MB INTERNETFORGALMAT kapsz. +netpluszs ezt kell a 1430ra küldeni. Üdv. Péter
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...