Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Sziasztok!

 

Egy olyan kérdésem lenne hogy Domino Nap díjcsomagban, megrendelésnél azt írja az időszaki díjon felül a Netplusz S-hez, hogy a belépési díj 1090 Ft. Ez mit jelent?Azt hogy ha megrendelem akkor 2-szer vonják le az 1090Ft-ot? És még egy, lehet nem ide tartozik de valaki mondja már meg hogy a Kapcsolat Programban mire kapok pontokat,egyszer voltam már arany kártyás, aztán most megint még nem arany. :) A válaszokat előre is köszi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!!!

Miért vagyok mint előrefizetéses avval"büntetett"mobil net téren hogy a sima dominó csomag is ugyanazon áron tud netezni?

Mikor én havi szinten fizetem a számlám.... ellenben a dominó egy felöltés 365 napot élvez(PERC DÍJA HUZZOSABB)igaz.

Nem gondolkodik el esetleg azon valaki aki havi szinten független most a mobil net  szolgáltatástol,hogy az előfizető az havi szinten fizet xy forintot és ha nem beszéli le az adott összeget akkor az el vész?

Csak egy pl:Domino net pluszS  690FT

ILL  Havidíjas  szintén 690ft.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!! Mint irtam fuggetlen a mobil net-től;!Ugyanazon az áron kapja a csomagot.Ez lenne a hűség kedvezmény tőletek felém?Én akkor is büntetve lennnnék ha nem fizetném a számlám a dominos fogja és dobja a kártyát amikor csak akarja !Egyxeruen meg szuntet mindent"buntetés" nélkul a szolgáltató semmit nem tud csinálni!ui:Ennek ellenére a család marad 30- as!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

oh nem ezt eddig még meg sem nyitottam karácsony óta

ez így már franyák köszi szépen

egy gondom van vele, hogy csak ideiglenes jelszóval tudtam belépni nem tudom hol lehet megadni állandó jelszót

ha még ebben segítenél megköszönném

 

(egyébként nagyon gyorsan pörög le pedig alig használtam és így is lement 100 Mb az 500-ból kb 3 nap alatt)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azért mert  a havidíjban ha ne ECO-s vagy, akkor már van mobilinternet valamennyi, és azt lemerítve ugyanúgy az érvényes rád mint a dominóra.

 

Adatforgalom az adatforgalom, dominónál és előfizetésnél is ugyanaz a költség.

 

Te a havidíjadat a kedvezményes percdíjért és a lebeszélhetőségért fizeted, szóval itt nem kapsz ilyen értelemben kedvezményt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Szilárd!

Két lehetséges problémára tudok gondolni. Az első, hogy lakhelyeden nincs megfelelő LTE lefedettség, ennek tesztelésére érdemes kipróbálni ott is a tiéddel, ahol barátod kártyájával van 4G.

A másik lehetőség, hogy ha Stickes mobilnetről van szó, akkor a régi Stickek is még csak 3G képesek, díjmentesen cserélik 4G-sre a Telekom üzleteiben.

 

Üdvözlettel:
László

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...