Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Ezt az oldalt nézd át:

https://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/mobil_szelessav/hasznos/limit_bovites

+TURBO1GB

kód elküldése a 1430-as telefonszámra elvileg aktiválja az 1GB-os adatforgalmi csomagot amely levon/vagy számláz 1690 Ft-ot. De ha más módon akarod aktiválni az 1GB-ot, akkor nézd meg az oldalt, lehetőséged van még telefonon, személyesen vagy akár online az interneten is megrendelni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

 

Like 300 csomagot használok. Általában elég szokott lenni a mobilinternet, mindig a hónap végére merül csak le, de most nagyon sokat kellett használom, ezért már tegnap lemerült.

Tudok mobilinternetet venni csak erre a hónapra? Semmiképp nem szeretnék előfizetést, mert jövő hónaptól megint elég lesz a csomagban foglalt mennyiség, csak erre a hónapra kéne. És ha tudok ilyet, meg tudom venni a https://www.telekom.hu-n?  

Még soha nem vettem vagy fizettem be a telekomnál semmit online, úgyhogy még nem igazán ismerem, mi hogy működik itt, így erre se jöttem még rá.

 

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

Szandi

Szia!

NetPlusz csomagok közül választhatsz.

Megrendelheted a Telekom mobilalkalmazáson keresztül is, illetve SMS-ben a megfelelő kód elküldésével amit az oldalon megtalálsz.

Illetve online felületen a jobb felső sarokban hívószámod és a hozzá tartozó 5 számból álló jelszóval bejelentkezve a bal oldali menüpontban.

Előfizetések testreszabása / Mobilinternet

9777264132_www.kepfeltoltes.hu_.png

Amennyiben nincs már szükséged a választott adatbővítő opcióra, akkor azt vagy sms-ben vagy Telekom app-ban vagy az  online felületen kikapcsolhatod. Az opcionálisan megrendelt kiegészítő adatdíjcsomagok lemondását követően a díjcsomagban benne foglalt adat igénybevételéhez a mobilinternet szolgáltatás újraaktiváltatása szükséges, amelyet a 1430-on ügyintéző segítségével megtehetsz.

:)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok.

Lecseréltem ma a régi 3G-s stickemet egy ujj 4G-s Huawei stickre ,új SIM el együtt.. A D-LINK DWR-116 ROUTER mel hibátlanul működött a régi, de az új nem akar felcsatlakozni a hálóra vele. A gépen külön kitűnően üzemel. Az a furcsa hogy ezt a két kütyüt együtt is forgalmazza a T, ezért nem értem miért nem működik. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello!

Szükségem lenne egy olyan nem havidíjas feltöltőkártyára, amin havi kb.:200-250Mb adatforgalmam lenne.

Egy nyomkövető készülékbe kellene. Tehát havidíj és egyéb fix levonások nélkül, olyan aminél csak a forgalmi díjat kell fizetnem.

Két Telekom kirendeltségen is érdeklődtem, de havi 1500-2000 feletti ajánlatokkal jöttek. A konkurenciánál vettem egyet 4000Ft-ért, amiből 3000-et leforgalmazhatok.

18év után ne kelljen már más szolgáltatót (is) használjak. Előre is köszi!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Annyiban különbözik, hogy amikor akarod le is mondhatod, nem hűségidős, feltöltöd 3500 ft-vel a kártyát és 3 hónapig netezhet a nyomkövetőd., és pénz is marad rajta. 

De azt sem értem hogy nem felelt meg neked a TMobil 1500-2000 ft-s ajánlata, de a konkurenciánál 4000ft-ért vettél valamit amiből 3000-ret leforgalmazhatsz. Nem értem ebben a logikát.

Annyiban különbözik, hogy amikor akarod le is mondhatod, nem hűségidős, feltöltöd 3500 ft-vel a kártyát és 3 hónapig netezhet a nyomkövetőd., és pénz is marad rajta. 

De azt sem értem hogy nem felelt meg neked a TMobil 1500-2000 ft-s ajánlata, de a konkurenciánál 4000ft-ért vettél valamit amiből 3000-ret leforgalmazhatsz. Nem értem ebben a logikát.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerinted nem sok a 36% különbség.O.o Egyébként pedig nem csak 290 Ft különbségről van szó hisz a konkurens kártya még nem járt le és a feltöltéskor már 4000Ft-al kell feltöltsem a következő 6 hónapot tekintettel az alacsony adatforgalomra!

Ez a különbség éves szinten 3480Ft. Ez legalább 3 havi díjmentesség, ha ez nem sok és 18éves hűséggel megadják, akkor lehet róla szó!B|

Amúgy azt gondoltam lesz hozzáértő illetékes is, de ennyi erővel a kiskegyed.hu-ra is írhattam volna....

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nézd nekem nem célom a te anyagi lehetőségeid firtatása. Ha neked jobban megfelel a konkurens cég szolgáltatása és úgy érzed hogy 290-al nem nyújt jobb szolgáltatást a telekom (nincs jobb lefedettség, rendelkezésre állás, nincs 4G amivel talán jobb üzemidőn működne az eszközöd, már ha 4G képes vagy bármi más itt nem említett előny) akkor a világért sem akarlak rábeszélni hogy hagyd ott azt a szolgáltatót.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Interneten keresztül vettem egy telefont, hozzá Domino Surf díjcsomagot. Mobilnetre levonta az összeget, de nincs netem. Itt a fórumon olvastam, hogy be kell aktiváltatni. Ehhez kell valami dokumentum? Vagy csak felhívom a 1430-at és az ügyintézőnek mondom, hogy aktiválja? Csak telefonon tudom megtenni vagy személyesen is?

 

Válaszokat előre is köszönöm! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A mostani állapotokat nem tudom. Azt tudom hogy olyan hogy 5G/LTE nincs csak 4G/LTE ami 5GB-os. Régen úgy korlátozták a VOIP forgalmat hogy bizonyos "olcsó" mobilinterneteknél szűrték. Nem gondolom hogy ezen változtattak volna hiszen mint tudjuk ez percdíjakban brutálisan megnyesné az előfizetést. (szinte értelmetlenné tenné).

Egyébként  a mobilinternetnek nagy jövője van, hiszen a jövőben sokkal jobb feltételek mellett lehetne kivitelezni a telefonálást, aminek feltétele a mobilinternet mivel VOIP rendszerről beszélünk :) Azaz nem árulnának előfizetést, csak internetet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia, valószínűleg a router korábbi firmware-val működik, ami még nem volt felokosítva a 4G-s stickek fogadására. A router támogató oldala is jelzi, hogy az eszközt folyamatosan teszik kompatibilisdsé a különböző modemekkel.

A firmware verziókról és a kiadási dátumiokról itt olvashatsz: http://www.dlink.com/hu/hu/home-solutions/connect_us/modems-and-gateways/dwr-116-wireless-n300-multi-wan-router  a Downloads and support oldalon a Firmware cím alatt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Most találtam az Edigitálon a problémára adott megoldást,  bemásolom

edigital_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5 Kósa Attila (2015/10/09)

Ami tetszik: végre műkődik

Végre sikerült megoldani a problémát! A D-Link ügyfélszolgálat segítségével! Leküldték a frissítést (e-mailban) 1.04EU helyett 1.05EU... azóta kifogástalanul működik!

0 0 Jelentem Válasz


4 Kósa Attila (2015/10/04)

Ami tetszik: sok mindent tud

Ami nem tetszik: nem sikerült a telepítés, eltűnt a magyar nyelvű menü

T-mobile huawei E3372 modemmel (bár a T-mobile oldalán együtt forgalmazzák) 2 nap alatt sem sikerült felállítani a kapcsolatot. A T-mobile telefonon keresztül annyira segítőkész volt, hogy felajánlották a szúpérszervizt csöppnyi 9000 forintért.... még próbálkozom vele remélem sikerül összehozni....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tegnap megérkezett a rendelt mobilinternetem, egy net&roll S simkártyás ésmellé egy alcatel w800z típusú modem! A problémám az lenne, hogy mikor csatlakoztattam a géphez az fel is telepítette a szoftverét, majd elindítottam a Web Connection-t és ott kér egy felhasználó nevet és jelszót! A modem leírásában megtaláltam ,hogy a jelszó első belépésnél admin lesz, de arra nem tudtam rájönni mi lehet a felhasználónév, sok mindennel próbálkoztam de semmi. ( a sim kártya már aktiválva lett)

729233247N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.p

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: medvesajt
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ha én vásárolnék mondjuk egy Mobilinternet előfizetést Net&Roll L (30GB) díjcsomaggal, akkor például ha úgy gondolnám hogy szeretném magammal vinni a netet telefonon hogy ne kelljen a notebookot hordozgatni és beleteszem a Mobilnet kártyát az Dual Simes Androidos telefonomba akkor fogom tudni használni mobilban a mobilnet kártyát netezésre?

 

A választ előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...