Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
19 perce, anonymus írta:

Neked mid van ? Mert ha van 2 otthoni szolg a mellé megérheti a váltás régi csomagról egy újra. 

Nekem másik Tvállalati 300kbitre korlátozott adatkorlát nélkül havi 300ft-. De a velünk  együtt nyaralóknál van Domino és önkormányzati előfizetéses nyaralásra jó lenne valami gyorsabb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szeretném megkérdezni, hol találhatok információt a mobilinternet-szolgáltatással kapcsolatos számlázási adatmennyiség alapegységéről?

Jelenleg Music S díjcsomagot használok 1 GB havi forgalmi kerettel. Érdekelne a DuoNet SIM kártya megoldás. Szeretném tudni, hogy havi szinten összesen hozzávetőleg 1 MB alatti forgalom esetén milyen legkisebb adatcsomagot számláznak. Így nem mindegy, egy kapcsolat idején (pl. 1 percen belül) 10 Byte / 100 Byte / 1 KByte / 10 KByte / 100 KByte mennyiséget forgalmazok.

 Köszönettel,

 S.Z.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, anonymus írta:

Igazábl a helyedben megnézném az adott ország szolgáltatóit is ha hosszabb nyaralásról van szó. Pl Horvátoknál 1 hetes nyaraló csomag stb Nekem 300mb nem el kb majdnem a semmirea 600 -bol  teleléskor 3 nap alatt. 

300mbitpersec-en használok havi 2-4gbyte-ot havonta, 300ft-ért,  (100Mbyte forgalom, amit elhasználok az első nap,) Ez pont elég zenét hallgatni és hireket olvasni, navigációra, chatre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

A telefonomon, Sony Xperia E5 be van állítva az adatforgalom, sőt fel is ajánlja, ha kikapcsolom akkor csak wifin-n keresztül internetezhetek. Új sim kártya, ma cseréltettem át a micro sim kártyát ilyenre. Tehát a telefonszámomhoz működik az internet, ma reggel a micro sim még egy másik telefonnal működött mobilinternet szempontjából. A probléma az,hogy egyáltalán nem működik az internet a nano simmel. Mit tegyek? Köszönöm előre is a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Gondolom már elég sokan kaptak már hasonló sms-t:

Tisztelt Ügyfelünk! Adatcsomagjában foglalt  adatmennyiségének 100%-át elérte. Le/feltöltési sebessége a 30 napos periódusa végéig legfeljebb 32 kbps. További adatbövítéshez hívja  a 1777-et, vagy vásároljon a Telekom alkalmazásban 7 napos  TURBO 100MB opciót 320Ft eseti díjért. Üdvözlettel: Telekom

Kíváncsiságból lemértem a letöltési sebesség 10kbps és állandónak mondható, míg a feltöltés 100-200kbps között mozog.

Másoknál is ezek az adatok jönnek vagy csak nálam? Ha igen akkor ilyenkor mi a helyzet? Lehet hogy rosszúl sikerült beállítani a hálózati sebességet? Tudomásom szerint a letöltés generál nagyobb adatmozgást és nem a feltöltés...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok

Szeretnék érdeklődni, hogy a jelenlegi díjcsomagommal (Mobil M / Adat XS ) Romániában milyen feltételek mellett használhatom a mobil internetemet?

Értem itt, azt, hogy ugyan úgy 400 MB-ot leforgalmazhatok és utána sávszélesség korlát van, vagy ki kell fizetnem a perc/mb alapon a forgalmazott adatmennyiségemet, függetlenül attól, hogy mennyi MB felhasználható adatmennyiségem van?

Segítségeteket előre is köszönöm.

üdv:

Malkó Gábor

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igazad van de akkor miért nem 32kbps? Ha nem számít miért korlátozzák le 10kbps-re? Ők írták hogy max32kbps a 10 kbps benne is van de a feltöltési sebesség viszont nincs mert nem tudták korlátozni?

Minek a 3g illetve a 4g hálózat ha ennyire drága az internet? Gyors hálózaton gyorsan fogynak a MB-ok.

A lassú sebesség igaz nem volt elegendő youtube-ra de viszont email, netes rádió, különböző APP-nak viszont elegendő volt az is...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
On Thursday, May 25, 2017 at 1:57 PM, Lacko85 said:

...

Tudtommal már ez a 32kbps is megszűnt az új csomagoknál..

Csak azon szerencséseknek jár akik márciusban vagy régebben váltottak utoljára díjcsomagot. Úgyhogy lassanként kikopik, és mindenkinek 0 kbps lesz a keret elérésekor. Ha több kell akkor válthatsz drágább csomagra, amit leghamarabb 1 hónap után kapcsolhatsz vissza az olcsóbb csomagra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Olyankor mi van ha kapok egy sms-t a telekomtól, hogy;

"Egyenlege tekintetében a Net... L szolgáltatást felfüggesztettük, .... feltőltés után újra aktiváljuk az új egyenlege függvényében." (ilyesmi)

Majd nincs is netem. Viszont a Telekom app. -ban a rendelkezésre álló adatmennyiség több mint egy 1 Gb, ami 17 napig felhasználható? 

Most akkor rendelkezem több mint 1Gb adattal amit 17 napig használhatok fel, mert azért vásároltam szintén az app.-ban adatplussz szolgáltatással?!

???????????????????????

Screenshot_2017-06-05-14-07-41.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem is hasonló a problémám. A netplusz-os opcióra vettem 4 gb-os maratont, de mikor lejárt az előző akkor a maratont se tudtam már használni (pedig 3,89 gb-om van még), mintha egyszerre szüntették volna meg a 2 mobilnet előfizetést. Megpróbáltam venni egy 100mb-os maratont hátha beaktiválódik a net de nem engedi megvenni. Folyton máshova dobál meg sehol se adja be azt az opciót. A support is csak annyit bökött ki 4 nap után hogy próbáljam meg ki-be kapcsolgatni a netet. Nagyon hurutos eddig ez a rendszer. Kb 4000 forintom ment a lecsóba.  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem is volna egy kérdésem.

Nekem Move XS csomagom van (beépített 30MB net) kiegészítő NetPluszS-el (200MB).

Mi van akkor ha már használtam ~100MB mobilnetet itthon amikor úgy döntök kimegyek valahova az EU-ba nyaralni 1hétre?

Ekkor kint tudok 30MB keretig mobilnetet használni? vagy tovább is? ha elfogy leáll 0kbps-re kint a mobilnet? Ha hazajövök használhatom tovább a fennmaradó ~100MB erejéig?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tamas586
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...