Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

Na most, hogy ötödjére sikerült normálisan elolvasnom a problémát...

Vagy hagyd bekapcsolva a NapiNetet, és úgy használd a Maratont, vagy ha ezt nem akarod (Maraton elfogyása után ne aktiválja be 195 ft-ért), akkor hívd fel a 1777-et, valamelyik menüpontban keress egy ügyintézőt, és kérd a technikai mobilnet bekapcsolását. És akkor működni fog napinet nélkül is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Vagy csomagváltás Domino Fix-re mert abban van technikai net gyárilag így kapásból megy rajta a Maraton, bár az az ÁSZF ilyet említ csomagváltáshoz " Domino Fix díjcsomagra való váltás esetén ha van Go!Net/NetPlusz (havi díjas net) szolgáltatása, akkor az a továbbiakban is elérhető. " de a Maratont meg nem említi hogy az kikapcsolódik -e.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 hours ago, Roli82 said:

Vagy csomagváltás Domino Fix-re mert abban van technikai net gyárilag így kapásból megy rajta a Maraton, bár az az ÁSZF ilyet említ csomagváltáshoz " Domino Fix díjcsomagra való váltás esetén ha van Go!Net/NetPlusz (havi díjas net) szolgáltatása, akkor az a továbbiakban is elérhető. " de a Maratont meg nem említi hogy az kikapcsolódik -e.

Ezt jó lenne kideríteni valahogy, mert én is váltanék rá, de csak akkor érné meg, ha nem kellene még mellé más netet is bekapcsolni. Most van Maratonom kiegészítőnek, és ha az menne fix-szel is, akkor én ellennék azzal, de az kellemetlen lenne, ha váltanék, és aztán nem tudnám használni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
12 hours ago, tks said:

Ezt jó lenne kideríteni valahogy, mert én is váltanék rá, de csak akkor érné meg, ha nem kellene még mellé más netet is bekapcsolni. Most van Maratonom kiegészítőnek, és ha az menne fix-szel is, akkor én ellennék azzal, de az kellemetlen lenne, ha váltanék, és aztán nem tudnám használni.

Ez biztos, hogy megy. Márcsak azért is, mert a Domino Fix oldalán alapból a Maraton netet ajánlják mellé. Én is váltani fogok hamarosan, csak várom, hogy elfogyjon a Surf adatom, nem akarom kidobni a kukába, ha már egyszer fizettem érte. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Mobil internetet keresek és igazából csak chat-elésre kellene ezért most a lehető legkisebb csomagot választottam. Láttam hogy egyszerűen egy sms elküldésével is lehet. Ez egy 200MB-os csomag amit a feltöltött keretemből vont le. A kérdésem az lenne, hogy kell majd még sms-t küldenem vagy autómatikusan vonja a pénzt ezentúl?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tiesto22
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

 

Nagyon sokat utazok Szeged-Budapest közt az IC járatain.

Mikor érjük azt el,hogy folyamatosan tudjam használni a mobil internetet ezen a szakaszon?

4G lenne az isten,de valahol még telefonál sem lehet  2017-ben!

Minden szolgáltató hirdeti magát ,hogy 99% lefedettség. A valóságban azonban katasztrofális a helyzet.

Mindezt persze Európa egyik  legdrágább díjszabásáért. :(

 

ui: Tavaly reménykedtem amikor minden falú és város állomásán adótornyokat állítottak fel.Majd kiderült,hogy ez a MÁV saját tulajdona. 

 

 

 

 

 

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: san2000
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Két éve biztos visszatérő gond, azóta biztos hallok rá panaszt ha nem több. De hogy vigasztaljon nem csak ezen az egy vonalon nincs 4g meg úgy semmi. Győr--Hegyeshalom--Bécs  irányba se olyan huu de jó a helyzet.   Máv free wifiröl meg ne is beszéljünk az is Telekombol él és nem éppen a legjobb konstrukció szerint lett össze kalapálva.  Viszont az AT Telekomnál térerő / 4g viszonylatban rosszabbak a tapasztalataim mint az Mt-vel. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én autóval járom az orszagot, igaz a kék szolgáltatónál vagyok, de úgy tudom a telekommal közös a 4g lefedettség vidéken.

Valóban vannak vak foltok a puszta közepén de szerencsére hazánkban viszonylag sűrűn vannak a települések és ilyen helyen nem szokott baj lenni.

Én úgy tudom hogy a hírdetett 99% lefedettség lakott területre vonatkozik.

Javítsatok ki ha tévedek :-)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Helyesbítés: 2017.01.31. napján megjelent sajtóközleményben foglaltakkal ellentétben a Turbo eseti forgalombővítő opció 2017.03.23-ig rendelhető meg, ezt követően a Turbó opció megrendelésére nincs lehetőség. A már megrendelt opciók az érvényességi idő végéig felhasználhatóak.

Március 1.-től:

Domino előfizetők a Maraton adatopciót már 4 GB benne foglalt adatmennyiséggel is megrendelhetik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ha a semmi közepén nincs hálózat, az valamennyire megérthető.

Viszont a Budapest-Vác útvonalon Göd városban 0 a térerő. Persze megáll ott a vonat, utasok fel-le, addig semmit nem lehet csinálni a telefonnal. Még hívást sem nagyon tud fogadni, mert sima 2G sem igen akad.
Úgy tudom, hogy a Telekom egy 10 emeletes ház tetejére szeretett volna adót telepíteni, de megvétózták a lakók, akiket ezúton is üdvözlök innen. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Az alábbi  mobilinternet /  forgalombővítő opciók /  korlátlan tematikus opciók / díjcsomagok hamarosan lezárásra kerülnek.

Mobilinternet csomag: Net & Roll XS / S /M /L  és ezek aranytárskártyás változatai.

A lezárást követően a havidíjas mobilinternet csomagokra új szerződés kötése vagy ezen csomagokba történő váltás a továbbiakban nem lesz lehetséges, azonban az ezen csomagokban lévő előfizetők a csomagokat változatlan feltételek mellett vehetik igénybe.

Forgalombővítő opciók: NetPlusz S / M / L / XL / XXL .

Korlátlan tematikus opciók:  Korlátlan böngészés és e-mail opció, Korlátlan közösségi oldalak opció, Korlátlan navigáció opció.

Azok az előfizetőket, akik a lezárásig megrendelték / megrendelik a fenti opciók valamelyikét, a változás nem érinti, a lezárást követően azonban már nem igényelhetőek az opciók.

Bővebb infó az aktuális számlán lesz majd megtalálható!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tudna nekem alaki segiteni, hogyan kell csatlakoztatni a laptopomhoz, és ezzel beállitani a wifi kapcsolatot a ma újjonnan vásárolt előfizetésemhez kapott Huawei Mobile Wifi eszközzel? Amint bekaocslom, a kis készülék kéri a PIN kódot, de hiába csatlakozok rá a webes felületre, ott próbálnám beirni a 4 jegyű PIN kódot, de felugrik egy BEJEENTKEZÉS felület, és ott is kér egy jelszót, de fogalmam sincs, milyen jelszó az? Már minden lehetséges jelszót kipróbáltam, és nem enged tovább, értelem szerően, a SIM kártyához tartozó 4 jegyű kódot sehogy nem tudom kivenni/letiltani. Kérem, ha valaki tud, segitsen!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Hát emberek, ez valami borzasztó. Domino Fix csomagom van és megrendeltem hozzá egy 1 gigás Maratont. A megrendelt szolgáltatások oldala simán a képembe hazudja, hogy 4G használható, de a sebesség csak a gagyi 3G-re butul, annak is a legbutább verziójára vagy egyszerűen egy idő után szétkapcsol.

Két külső antennás 4G routerben használom a kártyát, a router 12 V-os 1 A-es hálózati áramforrásról működik, szóval nem mifi meg nem modem. De kipróbáltam 4G-s modemben is ott is ezt a hasonlóan ótvar sebességet produkálta:

le: 6.19 megabit/sec

fel: 1.54 megabit/sec

Alapból a térerő is gagyibb..

Ugyanazon a helyen hagytam a routert és ***** SIM-re cseréltem, ami alapból stabilabb és a sebesség pedig: 64 / 35.

Szóval nem valószínű, hogy a routerrel van gond. Ja és a net természetesen ethernet cat5e kábelen van továbbosztva, nem wifin.

Tehát akkor mi a megoldás, hogy legalább olyan sebességet produkáljon mint a *****?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv @ntamas

4G lefedettség van azon a helyen ahol próbálod?

Pontosan milyen 4G frekvenciát támogat az a router, pontosan milyen típus?

4G modem szintén milyen frekvenciákon működik, mi a konkrét típusa?

Milyen kapcsolódást jeleznek az eszközök? Csak 3G-t vagy kiírja, hogy 4G hálözaton vagy és azon keresztül jön ez a sebesség?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mivel korábban már a Telekommal is használtam itt a környéken 4G-t, így valószínűleg igen. Szóval a lefedettség stimmel.

Nem tudom, hogy milyen frekvenciákat támogatnak.

Archer MR200 Firmware: 0.9.1 1.1 v004a.0 Build 160905 Rel.60037n

Huawei E3372 Firmware: 

Hardware Version: CL2E3372HM
Firmware Version: 21.180.09.00.264
Software Version: 23.015.11.00.264

Megfelel?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen megfelel, így meg tudtam nézni az eszközök specifikációját. Mindkét eszköz támogatja a kellő frekvenciákat. Ez alapján, ha a lefedettség is adott, akkor 4G-re kéne, hogy kapcsolódjanak az eszközök.

Nem hassználtam még a fix díjcsomagot, de a Dominó csomagok egyikében sem korlátozzák a 4G-re való kapcsolódást, legalábbis nem hallottam mostanában ilyenről.

Említetted, hogy azon a területen már használtál 4G hálózatot. Az ugyanezzel a SIM kártyával történt vagy másikkal?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...