Ugrás a tartalomhoz
  • 1

diák igazolvány


Törölt_tag5812

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
3 órája, Roli82 írta:

A kérdező nem írta le konkrétan hogy melyik díjcsomagról van szó, így általános információt kapott, és nem véletlenül lett belinkelve a két csomag sem. :)

Nem is ezzel van a gondom, tavaly még nyár környékén mindkettő felsőoktatási diákigazolvánnyal működött csak, az hogy ez megváltozott érthető, ki lehet igazítani azt, hogy nincs igazam. Azért nem nyitottam meg, mert pár hónapja már láttam, a nyomkövetést pedig- ÁSZF változásokat figyelemmel kísérem és ez vagy nem volt benne az összefoglalóban, vagy elkerülte a figyelmem.

De ez Anonyomust nem jogosítja fel arra, hogy arrogáns legyen, és úgy okosítson le, amit maga sem tart be.

Ellenben te Roli, még ha nem is szimpatizálsz velem, tudsz emberiesen viselkedni, meg higgadt maradni és normálisan reagálni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, anonymus írta:

18. életévét betöltött főiskolásoknak, egyetemistáknak, középiskolásoknak, érvényes magyar felsőoktatási vagy középiskolai diákigazolvánnyal

akkor megváltozott. Tavaly én hívtam fel a Telekomot unokaöcsémnek akartam adni egy telefont aki szakközépiskolás és csak azt mondták hogy kizárólag FELSŐOKTATÁSI diákigazolvánnyal lehet, írtam egy emailt is nekik, ott is csak ez a válasz jött, bementem az üzletbe, ők is ezt mondták. Tavaly nyáron.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • -1
Ekkor: 2016. 01. 13., Roli82 írta:

Helló.

Valószínűleg Like S vagy Music XS csomagot választottál amit főiskolások, egyetemisták, középiskolások vehetnek igénybe és diákigazolvánnyal kell igazolni a hallgatói jogviszonyt.

Csak főiskolások és egyetemisták. Felsőfokú szakképzés esetében, azaz általános/középiskolai/szakközépiskolás/gimnáziumi diákok nem vehetik ezt igénybe.

Csak Egyetem és Főiskola vagy esetleg még a Felsőfokú szakképzés, amit szintén vagy Egyetemen vagy Főiskolán oktatnak már csak 1-2 éve.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • -1
9 perce, anonymus írta:

De legalább nézted volna meg linelt csomagokat amit @Roli82 linkelt.

Nos, a Like valóban elérhető már középiskolások számára, de a Music XS nem TOVÁBBRA IS csak FELSŐOKATÁS számára érhető el.

Music XS díjcsomag

  • Alacsony havi díjú csomag főiskolások és egyetemisták számára
  • Spotify Premium zeneszolgáltatás + 2 GB Spotify-ra használható adatmennyiség
  • 0 Ft-os percdíjjal hívható 3 Telekom mobilos hívószám

Szóval ennyit arról hogy néznéd meg, ha még te is lusta vagy betartani azt, amit elvársz tőlem, mert te sem nézted meg.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...