Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Új telefon és díjcsomagváltás


Typic

Kérdés

Sziasztok!

Lejárt a hűségidőm, és váltani szeretnék. Like S díjcsomagról szeretnék Move S-re váltani (illetve emellé új készüléket vásárolni), de online vásárlásnál a meglévő előfizetésem mellett csak a Music opciók jelennek meg lehetőségként. Chates tippre megpróbáltam előbb díjcsomagot váltani, de azon a felületen is csak Music csomagokra válthattam volna (illetve nekem sürgősen kellene a telefon, ez meg lehet, csak 30 nap múlva lép érvénybe, ahogy ételmeztem). 

3 napja próbálkozom, de a helyzet nem változik.

Ha üzletben rendelem meg, ugyanannyi lesz az ára, mint itt az online felületen lenne? Vagy mégis mit csinálhatnék???

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Csak gratulálni tudok a Telekomnak: Nagy nehezen tegnap sikerült elintézni a díjcsomagváltást, illetve a chates ügyintéző megtette helyettem (ő se értette, mi lehet a hiba). Mondtam neki, hogy tényleg sürgős lenne a telefonvásárlás - ne aggódjak, amint megcsinálja, már működni fog a választott csomaggal. Hát a f***t működött, 

Ma reggel már úgy néz ki, valóban működne, csak közben a választott telefon ára 15000-ret emelkedett!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...