Ugrás a tartalomhoz

Ügyfélszolgálati rendszer karabantartás.


Roli82

Ajánlott posztok

" A Magyar Telekom ügyfélszolgálati rendszerében előre tervezett karbantartási, fejlesztési munkákat végez. Emiatt február 12-én, pénteken, az esti óráktól, továbbá február 13-án és 14-én, jellemzően a délelőtti órákban a telefonos ügyfélszolgálaton (1412, 1430, 1435) a várakozási idő megnövekedhet, egyes esetekben pedig nem érhetők el az ügyfélszolgálati számok.  Az ügyfelek ez idő alatt is kényelmesen intézhetik ügyeiket otthonról honlapunkon, illetve az okostelefonra letölthető Telekom alkalmazáson keresztül. A Telekom ezúton is köszöni ügyfelei türelmét és megértését! "

Forrás: telekom.hu

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

" Kedves Ügyfelünk!

Karbantartás miatt weboldalunk, online ügyfélszolgálatunk, valamint a Telekom alkalmazás előre láthatóan 2016. február 19-én péntek estétől 2016. február 21-én vasárnap reggelig nem lesz elérhető, továbbá telefonos  ügyfélszolgálatunk csak általános tájékoztatást tud nyújtani. A munkálatok természetesen nem érintik a szolgáltatások igénybevételét, az elvesztett vagy lopott SIM-kártyák letiltását, valamint a hibabejelentést. Az átmeneti kényelmetlenség miatt türelmüket kérjük. Megértésüket ezúton is köszönjük! "

Forrás: telekom.hu

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...