Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Dominósként hogyan tudom lekérdezni, hogy mennyi van még a havi adatforgalmi keretemből?


tks

Kérdés

Próbáltam a neten keresni, de nemigen találtam. A menükben mászkálva meg sehol sem lelem. Ott csak olyanokat találok, hogy az aktív díjcsomagok listázása meg ilyenek.

Engem az érdeklene, hogy a havi mobilnetemből mennyi adatforgalom van még hátra. Ez hol található?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 72
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

Hello tks, a 1730 csak előfizetéses adatokat ad. a gyerkőc Dominójáról én is tudni szerettem volna a fentieket, így annak idején megkérdeztem az ügyfélszolgálatot. a 1777-en kérhetünk egyenleginfót róla. neki Domino Surf-je van, az a menü elején, az egyenleglekérdezés, azon belül az egyéb egyenlegek menüben hívható le. amikor volt hozzá plusz adatcsomagja, az meg a mobilinternet szolgáltatások megrendelő menüjében volt lekérdezhető (ez a térkép segít, díjcsomagok és szolgáltatások/ szolgáltatások/ mobilinternet/ aztán válaszd ki, amid van, és azon belül lesz az egyenleglekérdezés)...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
On 2/16/2016, 10:30:47, teherwagon said:

Hello tks, a 1730 csak előfizetéses adatokat ad. a gyerkőc Dominójáról én is tudni szerettem volna a fentieket, így annak idején megkérdeztem az ügyfélszolgálatot. a 1777-en kérhetünk egyenleginfót róla. neki Domino Surf-je van, az a menü elején, az egyenleglekérdezés, azon belül az egyéb egyenlegek menüben hívható le. amikor volt hozzá plusz adatcsomagja, az meg a mobilinternet szolgáltatások megrendelő menüjében volt lekérdezhető (ez a térkép segít, díjcsomagok és szolgáltatások/ szolgáltatások/ mobilinternet/ aztán válaszd ki, amid van, és azon belül lesz az egyenleglekérdezés)...

 

Valóban, a mobilinternet alatt megtaláltam, ott tényleg le lehetett kérdezni, köszi.

Igaz, hogy nem az 1777-en, mert az sem elérhető (ott nem mond hibát, de egyből bontja a vonalat, ha hívom), de kipróbáltam a *111#-ot, és ott megtaláltam lekérdezést.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 minutes ago, fgabor87 said:

Hova lehet írni/telefonálni ezzel? Mert pont most volt egy telefoncserém, úgyhogy egyáltalán nem tudom, hol tart az adatforgalmam, Surf-nél meg ugye túllépésnél automatikusan vonják a 200 ft-ot a napinet aktiválásnál. Úgyhogy ez most így gáz.

Ha feljebb visszaolvasol, akkor ott voltak hozzászólások, hogy hogyan lehet az automata telefonos menüből lekérdezni addig is, amíg meg nem javítják. De persze érdemes jelezni is nekik, hogy javítsák meg, mert a neten egyszerűbb megnézni bárhonnan.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 minutes ago, Roli82 said:

Nem elfelejteni azt, hogy a T 10 KB egységekben méri a forgalmat. :)

Köszi, jó tudni. De mint írtam, nem szoktam centizni, általában úgy használom, hogy 20-30 mega megmarad az adatkeretből a hó végén a 150-ből, szóval nem kell ugrásra készen lesni, hogy elérem-e a limitet, ezért elég az android mérése is, hogy kb. hol tartok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ezt találtam erről csak

 

Előfizetéses ügyfeleink számára egyaránt automatikusan biztosítjuk az Adatforgalmi értesítő szolgáltatást, melynek előnye, hogy Ön helyett is figyelünk a díjcsomagjában foglalt adatforgalom alakulására. Az alábbiak szerint meghatározott százalékos érték vagy meghatározott mennyiségű adatforgalom esetén tájékoztató jellegű SMS-t küldünk.

A T-Mobile ikon, a MédiaMánia és az Etalon díjcsomagok havi díjában foglalt adatforgalom felhasználása esetén 80 és 100%-nál.

A Go!Net, a jelenleg választható RelaxNet, a Net&Roll és a BusinessNet mobilinternet-csomagok esetén a csomag havi díjban foglalt adatmennyiség felhasználásakor, azaz 100%-nál.

A lezárt Net 40, Net 100 és Net 500 MB mobilinternet díjcsomagok, valamint a korábbi, lezárt havidíjas mobilinternet csomagok havi díjában foglalt adatmennyiség felhasználása esetén 50 és 100%-nál.

Emellett általános havidíjas előfizetőinknek NetStart csomag használatakor 1 vagy 3 MB adatforgalom elérése esetén szintén értesítő SMS-t küldünk.

Az Adatforgalmi értesítő használata díjmentes, és akkor érvényes, ha az adatmennyiséget az internet vagy wnw APN-en keresztül használják fel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen, az online felületen megtaláltam, bár nem tudom, az mikor frissül, mert 2 napja egyfolytában a max. adatkeretet mutatja, hogy annyi van még, pedig azóta már használtam.

Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy a telefonos menüben is le lehet-e ezt kérdezni valahol. Próbáltam keresgélni, de ott képtelen voltam rátalálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...