Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Megszűnik a Családi csomag


zoli62

Kérdés

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Nem kivezeti,hanem lezárja az értékesítést, a kettő nagyon nem ugyan az!Szerintem nem burkolt áremelés,nem kötelező előfizetni a Családi+HD csomagra, ott az alap csomag is.Meglévő előfizetőket meg nem is érinti, mert változatlan feltételekkel továbbra is kapják a normál családi csomagot,akár hűséget is hosszabbíthatnak rá....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

woodland írta:Októbertöl nem igazán , hiszen megszünik az értékesitése . Igy ha lejár a hüség idö Októberben , akkor vagy át vállt a HD csomagra ha akarja ha nem a HD kat , vagy marad lista áron ami nem éri meg vagy inkább lemondja és megy oda ahol kevesebbet fizet ugyan anyi csatornáért . Nah enyit a kedves és olcsó telekomról szépen lassan megemlnek mindennek az árát .Téves

Attól,hogy az értékesítés befejeződik tehát lezárják,attól még a meglévő ügyfelek továbbra is hosszabbíthatnak rá hűséget.Csak új előfizetők nem tudnak rá előfizetni.

Digitális Kábel TV is már rég nem értékesített (lezárt) szolgáltatás és még is újra és újra lehet hosszabbítani rá a meglévő ügyfélnek a hűségidőt. Majd akkor szűnik meg teljesen,ha az lesz írva az ÁSZF-ben és a tájékoztató levelekben,hogy "kivezetésre kerül".

Számlán pedig így van írva:

"Megszüntetjük az IPTV és műholdas televízió Családi csomag értékesítését. A meglévő előfizetők részére a továbbiakban is biztosítjuk a szolgáltatás igénybevételét."

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Természetesen az értékesítésnől történő kivezetésére gondoltam. Ez gyakorlatilag azt jelenti, ha például valakinek a hűségszerződése a Családi díjcsomagra nivember 1-jén jár le, akkor hosszabítani hivatalosan már csak az aktuális portfólióból rendelkezésre álló Családi HD díjcsomagra fog tudni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Októbertöl nem igazán , hiszen megszünik az értékesitése . Igy ha lejár a hüség idö Októberben , akkor vagy át vállt a HD csomagra ha akarja ha nem a HD kat , vagy marad lista áron ami nem éri meg vagy inkább lemondja és megy oda ahol kevesebbet fizet ugyan anyi csatornáért . Nah enyit a kedves és olcsó telekomról szépen lassan megemlnek mindennek az árát .

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azt Te hogy értelmezed "inkább" hogy tavaj augusztusban aláírtam 2 évet a digitális kábelra szeptemberben lejárt a telefonom de csak úgy kaptam meg a telefont hogy a kábelt át kelett kötnöm IPTV-re.Amikór szóvá tettem azt mondták hogy mindent megkaphatok ahogy én akarom de akkór semmire nem kaphatok kedvezményt tehát nem érte volna meg.Akkór ezt meg Te értelmezd.Az én szememben 100 % DIKTATÚRA, erőfölénnyel való visszaélés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

*Roli82 írta:

woodland írta:Októbertöl nem igazán , hiszen megszünik az értékesitése . Igy ha lejár a hüség idö Októberben , akkor vagy át vállt a HD csomagra ha akarja ha nem a HD kat , vagy marad lista áron ami nem éri meg vagy inkább lemondja és megy oda ahol kevesebbet fizet ugyan anyi csatornáért . Nah enyit a kedves és olcsó telekomról szépen lassan megemlnek mindennek az árát .Téves

Attól,hogy az értékesítés befejeződik tehát lezárják,attól még a meglévő ügyfelek továbbra is hosszabbíthatnak rá hűséget.Csak új előfizetők nem tudnak rá előfizetni.

Digitális Kábel TV is már rég nem értékesített (lezárt) szolgáltatás és még is újra és újra lehet hosszabbítani rá a meglévő ügyfélnek a hűségidőt. Majd akkor szűnik meg teljesen,ha az lesz írva az ÁSZF-ben és a tájékoztató levelekben,hogy "kivezetésre kerül".

Számlán pedig így van írva:

"Megszüntetjük az IPTV és műholdas televízió Családi csomag értékesítését. A meglévő előfizetők részére a továbbiakban is biztosítjuk a szolgáltatás igénybevételét."*

Azt, hogy egy díjcsomagra annak értékesítésének lezárása után lehet hosszabbítani, egy példával cáfolom. Januárban édesanyámnak lekárt a két éves hűségszerződése. Régebbii típusú (nem 5000 lebeszélhető perc T-Mobile irányban) Hoppá díjcsomagja volt. Az ügyfélszolgálat közölte, a hűségszerződése lehárata után már csak az új portfólióban szereplő termékekre hosszabíthat, ami nem mellékesen havi 300 Ft-tal lett volna. Csak külön kérésre, egyedi elbírálás alapján újabb két év elkötelezettség vállalásával engedélyezték neki a vezetékes telefon vonalán a korábbi, már nem értékesített Hoppá díjcsomag használatát.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...