Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekomos szolgáltatás


Limo53

Kérdés

Telekomos szolgáltatással,pontosabban a számlázássak kapcsolatos átverésről szeretnék szólni. 2015. április közepén kötöttem szerződést, április 23.-án telepítette a szakemberük a szolgáltatást. Tudom, hogy a városunkban sokan estek ebbe a csapdába. A szolgáltató újnak számít a településünkön. Telefonon kötöttem szerződést,mert a csomag ajánlat az előző szolgáltatóénál jobb volt. Az igéret szerint 6 hónapig X összeg, a hetedik hónaptól a duplája, de még ezzel együt is az előző szolg tarifa szinje alatt marad. Meglepődve tapasztaltam, hogy teljesen eltérő tarifa számlát kaptam már az első teljes hónapra. Az előző szolg 7200.Ft/ hó volt, az új jelenlegi szolgáltató pedig alapból 6115.Ft-os számlát küldött. Természetesen azonnal reklamáltam, nem telefonon, mert azt úgyis letagadják levelet írtam. Még nem kaptam választ. Ismerősöm azt mondta, hogy őt is becsapták. A reklamációját elutasították. Én nem fogom ennyiben hagyni.Már a fogyasztóvédelmi hatósághoz fordultam és várom hasonló becsapott egyének jelentkazését is, hogy nagyobb csapattal tudjunk a szolgáltató ellen fordulni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

*Limo53 írta:

Az igéret szerint 6 hónapig X összeg, a hetedik hónaptól a duplája, de még ezzel együt is az előző szolg tarifa szinje alatt marad.*Ez a Speciális Extra csomag, korábbi nevén Hiéna Extra és ott adják ki,ahol van nagyobb konkurencia.Ha a telefonos megrendeléskor elhangzottak részletesen ennek a csomagnak a kondíciói,akkor a reklamációt nem utasíthatják el. Levélre 30 napon belül kell,hogy válaszoljanak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Most már alapból nem bízom a szolgáltatóban. Mindenképpen meg fogok válni ettől a szolgáltatótól. Az erdeti szerződés kondíciók alapján hajlandó vagyok kifizetni az eddigi szolgáltatást és utánna szereljék le, vigye a kábelt.IPTV+HD(1700.Ft/hó---Internet XXL 2110. Ft/hó--- Telefon 225.Ft/hó. Ez volt a megállapodás. A telefont nem használtuk, mert 30.Ft/perc tarifával inkább mobilról telefonálunk. Ezek után 6115.Ft-ot számláztak, majd 5615.Ft

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

*Limo53 írta:

IPTV+HD(1700.Ft/hó---Internet XXL 2110. Ft/hó--- Telefon 225.Ft/hó. Ez volt a megállapodás. A telefont nem használtuk, mert 30.Ft/perc tarifával inkább mobilról telefonálunk. Ezek után 6115.Ft-ot számláztak, majd 5615.Ft*Többféle kombinációja van a speciális csomagoknak én ezeket ismerem:

Speciális extra:Alap telefon lista ára 2.800 FtAlap Speciális dcs hűségkedvezmény -1.300 FtAlap Speciális kedvezmény -1.200 FtSpeciális kedvezmény -160 FtÖsszesen: 140 Ft az alap telefon 6 hónapig.

NetMánia XXL lista ár 11.200 FtSpeciális kedvezmény -5.740 FtHavi díj kedvezmény -1.300 FtTripla internet kedvezmény -2.050 FtÖsszesen : 2.110 Ft 6 hónapig.

IPTV Családi+HD lista ára: 6.590 FtTripla TV kedvezmény : -2.350 FtHűség kedvezmény: -1.200 FtSpeciális kedvezmény: -1.975 FtÖsszesen: 1.065 Ft 6 hónapigÖsszesítve : 3.315 Ft 6 hónapig, erre még rá jönnek a kiegészítő szolgáltatások ha vannak.

6 hónap után:Alap telefon 225 FtNetMánia XXL 5.925 FtIPTV Családi+HD 2.990 FtÖsszesen: 9.140 Ft erre még rá jönnek a kiegészítő szolgáltatások ha vannak.

Ha nem speciális csomagban nézem,hanem normál árban akkor::Alap telefon 1.125 FtNetMania XXL 7.425 FtIPTV Családi+HD 4.125 FtÖsszesen: 12.675 Ft

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...