Ugrás a tartalomhoz

Ajánlott posztok

Sziasztok!

 

 

 

Karbantartás miatt weboldalunk, az önkiszolgáló ügyfélszolgálataink, valamint a Telekom alkalmazás 2016. február 19-én péntek estétől előreláthatóan 2016. február 21-én vasárnap reggelig nem elérhetőek, továbbá telefonos ügyfélszolgálatunk és üzleteink csak általános tájékoztatást tudnak nyújtani. A munkálatok természetesen nem érintik a meglévő szolgáltatások igénybevételét, az elvesztett vagy lopott SIM-kártyák letiltását, valamint a hibabejelentést. Az átmeneti kényelmetlenség miatt elnézéseteket és türelmeteket kérjük.

 

 

 

Megértéseteket ezúton is köszönjük!

 

 

 

Üdvözlettel:

 

 

 

Telekom és a Telekom fórum csapata

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

 

A weboldalunk, az önkiszolgáló ügyfélszolgálataink, valamint a Telekom alkalmazás ismét elérhetőek, és telefonos ügyfélszolgálatunk is teljes körűen a rendelkezésetekre áll.

 

Köszönjük a türelmeteket, üdvözlettel:

 

Telekom és a Telekom fórum csapata

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 7 months later...

" Kedves Ügyfelünk!

Karbantartás miatt online ügyfélszolgálatunk és online shopunk, valamint Telekom alkalmazásunk 2016. október 15-én 22 óra és várhatóan 2016. október 17-én 8 óra között nem lesz elérhető, továbbá telefonos ügyfélszolgálatunk és a Telekom üzletek csak általános tájékoztatást tudnak nyújtani. Számláidat banki átutalással vagy a Díjnet felületén továbbra is ki tudod fizetni. Köszönjük a türelmedet! "

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...