Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Rosszul választott készülék cseréje 14 napon belül


Törölt_tag5998

Kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ma egy hete (2016.02.15-én, tehát 7 napja) vásároltam egy iPhone készüléket részletre, új előfizetéssel. Viszont nem tudtam jól felmérni a készülék tárhelyét és most 16gb helyett 64 gb-osat szeretnék. Van arra lehetőség új előfizetésnél, hogy 14 napon belül módosítsuk a szerződést és természetesen a különbözet megfizetésével egy nagyobb tárhelyű, de ugyanolyan készülékre cserélhessük?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Amennyiben előfizetett csomagra nem köt hűség 14 napon belül biztos hogy vissza csinálhatod. Vissza viszed egy T pontba és max 30 napon belül jóvá írják.  De ha csomagra is van hűséged úgy kicsit érdekesebb, bár szerintem akkor is mennie kell, ha csak a törvényi szabályzást nézem . Első körben fel hívnám 1430-at ott tanácsot kérnék melyik T-pontba vihetem. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, Nyári magdi írta:

Sziasztok online rendeltem egy galaxy A 12 nagyon nem tetszik se fólia nincs rajta és uj lenyomata 10 ből 2 ismeri fel szóval ki szeretném cseréltetni be viszem a Telekomba mennyi idő múlva lesz új készülék?? 🤔🤔🤔

Üdv!

Vidd be és kiderül. Ha van olyan készülék helyben, amilyet szeretnél helyette, akkor talán azonnal is,

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...