Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Domino kártya egyenleg konvertálása


tks

Kérdés

Van erre valami mód?

Váltanék Bluemobilra, ami szintén Telekomos, viszont a Domino kártyámon viszonylag sok pénz van. Van arra mód, hogy az egyenleget átvigyem a szintén Telekomos Bluemobile kártyára?

Vagy ha nem, akkor van valami mód arra, hogy pénzzé konvertáljam az egyenleget, hogy ne vesszen el?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
41 minutes ago, anonymus said:

"Domino szerződésed 2015. december 1-jén, vagy azt követően szűnt meg (már nem tölthető fel az egyenleged)"

Ez valami megszűnést említ, és hogy már nem tölthető fel az egyenleg. Gondolom ez csak akkor járható út, ha megvárom, amíg lejár a kártya, ami nekem több, mint egy év múlva történne meg.

Viszont a Bluemobilra márkaváltást szeretnék, vagyis hogy viszem át a számomat. ez viszont nem ilyen típusú megszűnés lenne. Vagy igen? Az aktív számhordozás gondolom nem ugyanaz, mint a kártya lejárata.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
On 2/24/2016 at 2:15 PM, anonymus said:

Nincs rá mód egyáltalán teljesen más cég a kettő nem lehet oda vissza mozgatni.  Nem lehet ki hozni a pénzt se szerintem. Maximum lehasználhatod vásárlás stb.

Véletlenül belenéztem a a prohardver bluemobil forumába, és van konkrét tapasztalat, ott azt írják, hogy jóváírják a dominó egyenleget automatikusan, ami jó hír, ezért gondoltam itt is megosztom:

http://prohardver.hu/tema/blue_mobile_mobil_a_lidltol/hsz_4618-4618.html

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...