Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Garanciajegy online rendeléshez


Törölt_tag1822

Kérdés

Csak egy kérdésem van,miért nem lehet a garancia levelet elküldeni online rendelés esetén? Többet biztos nem rendelek,mert elég komolytalannak tartom hogy én mentsem meg töltögessek le egy egyszerű okmányt,ami szerintem alap lenne,legalábbis logikusan gondolkodó cégnél ez igy megy.Köszönöm Telekom!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Kedves @lacibácsi43

 

Környezet védelmet szem előtt  tartva, nem kerülnek kinyomtatásra a garancia levelek. Rengeteg papírt takarít meg így a cég hogy online érhető el csak a garancia levél és egyéb iratok .  My T-home  felületen bármikor elérheted ha szükséges és kinyomtathatod. 

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello lacibácsi43, hosszú ideje vásárolok mindenfélét az interneten (a könyveket, műszaki cikkeket pl. több mint 10 éve kizárólag így), és azt tapasztalom, hogy egyre több cég jár el hasonlóan. én az anonymus által írtak, sőt kényelmi okok miatt is örvendetesnek tartom ezt. ha neked ez nem jó (pl. nem tudsz nyomtatni, de szereted lefűzni a papírokat), akkor biztos vagyok benne, hogy utólag kérhetsz tőlük nyomtatottat is...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...