Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
5 órája, Farao írta:

Hali, nem a legjobb megoldás de én DMZ-t állítottam be a számítógép IP-jére(természetesen a gépnek fix ip lett beállítva a hgw-be). így nem csak a torrent lett tökéletes, de szervert is tudok indítani gépről.

A DMZ-t engedélyeztem. A gépnek tudnék adni fix IP-t, de az hwg-t nem értem. :)
 

dmz.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Farao

Pont hogy elérheted a sajátgépben, akár meghajtóként is felvehető. 

@Lacikaaa

Van a gépben is, de ha valakinek van 3 gépe és mindegyiken szükséges a pendriveon lévő adat, akkor hasznos tud lenni. Nem kell ide oda dugdosni.

Milyen antennát szeretnél oda kötni? Több mint valószínű hogy az nem működne, hisz ahhoz speciális szoftver és driver is kéne a működéshez, ami biztos, hogy nincs ebben a szolgáltatói eszközben. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok jól jönne egy kis segítség most pár napja szerelték be a gyorsító opciót de viszont csak most értem haza és tudtam megnézni de az a probléma hogy semmi sebesség gyorsulás nem tapasztalható ugyanannyi a sebesség mint a régi adsl-es modemnél ... mintha az lte egyáltalán nem működne hogy tudnám azt megnézni hogy működik e ? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Major

A böngésződbe megnyitod a http://192.168.1.254 -t, ez az új modemed admin felülete. itt már bejelentkezés nélkül is látható a Status résznél hogy a Bonding a Up vagy Down, ha Up jónak kell lenni. Ha belépsz a modem admin felületén akkor az Internet/Bonding Tunnel résznél is le ellenőrízheted, esetleg további részleteket a Maintain/System information-t vagy a System Logs-t lehet még nézegetni.

 

Amúgy mostanában nekem se volt túl sok gyorsítás és pár perce be is jelentettem hibára. Meg kellett győzni róla a srácot hogy igen is rossz valami, de végül észrevette és felvette hibára, most pedig várok.. :D 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Farao
helyesírás
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...