Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2018. 05. 05. at 12:37, kanteta írta:

Amúgy kinél lehet reklamálni, hogy pl nálunk egy minimális fejlesztést se eszközöltek a sokmilliárdos támogatásból? Itt Keszthelyen már elérhető az 1000-es net is ehhez képest itt sz@rakodunk a 10-20-as ótvarságokkal!!!

Hello @kanteta, itt megnézheted, milyen járásokban nyert pályázatot a Té (ahol az EU vagy az állam x százalékát állja az ottani fejlesztéseknek). a Keszthelyi járást én nem találtam köztük, így ha ott is volt fejlesztés, akkor az önerős volt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Most kaptam, emésztgetem. Eddig úgy volt hogy nincs hiba, panaszt tettem egy hete, mert megpróbálták a modem naplófájljait is eltüntetni, ami már kicsit sok volt, most váratlanul javították akkor a semmit? :D  Kíváncsi leszek, bár visszavonni nem fogom, ha csak nem korrigálják a befizetett díjakat, és kapok vissza pár hónap befizetett pénzt. Bár az ujraindításos *****ség után újra lemondtam a reményről, nem lesz itt teljes fixálás.

2906564B-6375-433F-9F00-62EC90A017A8.png

8EA98916-4208-4FEF-B785-17DDFB21DE64.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Telekom alkalmazásban kijátszottak, amíg nem fogadom el hogy megoldódott a jelenlegi probléma nem tudok rá új jegyet nyitni, látom nagy erőkkel dolgoznak azon, hogy sehol se lehessen őket felkeresni, maguktól pedig nem hiszem hogy zárni fogják a hibajegyet, de én biztos nem fogadom el. Nemsokára eltelik a 30 nap, amin belül a panaszomra reagálniuk kell, utána jönnek a további lehetőségek. Gyorsító opció hónapok óta nem megy, annak az árát mindenképpen kompenzálniuk kell majd.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 05. 11. at 21:17, Virus írta:

Telekom alkalmazásban kijátszottak, amíg nem fogadom el hogy megoldódott a jelenlegi probléma nem tudok rá új jegyet nyitni, látom nagy erőkkel dolgoznak azon, hogy sehol se lehessen őket felkeresni, maguktól pedig nem hiszem hogy zárni fogják a hibajegyet, de én biztos nem fogadom el. Nemsokára eltelik a 30 nap, amin belül a panaszomra reagálniuk kell, utána jönnek a további lehetőségek. Gyorsító opció hónapok óta nem megy, annak az árát mindenképpen kompenzálniuk kell majd.

Menj a ****  mobilhoz. Veszel hozzá sim routert, havi 1x ellősz egy kamu hívást azt pá. 
Most hogy korlátlan vagy havi 100 gb arra nem emlékszem de ugyan azon apróbetűs szabályok vannak ott is mint itt, viszont a ******nál lekorlátozni nem fognak. Legalábbis sehol sem olvastam róla.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Konkurencia megnevezése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Farao írta:

@konzolmester

Az említett szolgáltatásnál benne van aprós betűs részben, hogy telefonálásra nem alkalmas eszközzel Tilos használni. Viszont telefon USB internet megosztás gond nélkül mehet. Én is gondolkozom rajta.

Továbbá Helyzetjelentés.:
A telekom lezárta a hibajegyem mondván.: Egy telekom által üzemeltetett berendezésben hibát találtak amit sikeresen elhárítottak...

A napokban valóban meglepően többet üzemelt mint szokott, bár most 18:30 óta az LTE ág nem megy.. :D

Többiről másik topikban.... :)

Valóban tilos használni,de a szolgáltató ezt nem tudja. Havi 1x indítasz egy hívást egy mobilról majd vissza rakod a sim routerbe és ennyi.
Sokan így használják a mobilinternetüket :D
 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: konzolmester
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

üdv :) régen irtam ide már , nekem hála istennek minden tökéletesen müködik még az esetleges leendő hibáról is smst küldenek , csak nekem annyi kérdésem volna hogy van ez a gyorsitó opciós modem és ez este olyan b..ott erősen világit, nincs valami beállitás h a led fényeket kikapcsolni vagy valami? állandóan takargatom h tudjak aludni :D  van egy pár villogó rajta éppen :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hali. Nekem is működik szépen. Bár van amikor az LTE ág lekapcsol. Ez nekem is este 7 körül szokott megtörténni. Szerintem ez annak tudható be, hogy a mobil adó tornyon a telefonos ügyfelek előbbre vannak véve. Nekünk ilyenkor meg nem biztos hogy jut belőle :D

Fényerő állításról nem tudok. Ragaszd le szigszalaggal! :D 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Farao
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, Farao írta:

Hali. Nekem is működik szépen. Bár van amikor az LTE ág lekapcsol. Ez nekem is este 7 körül szokott megtörténni. Szerintem ez annak tudható be, hogy a mobil adó tornyon a telefonos ügyfelek előbbre vannak véve. Nekünk ilyenkor meg nem biztos hogy jut belőle :D

Fényerő állításról nem tudok. Ragaszd le szigszalaggal! :D 

hát igen van a doboza, azt szoktam elé tenni csak nem tudom jo  e neki h elé teszek dolgokat mennyire gátlja a jel szórásban vagy nem tudom.. kérdeztem a telekom chat felületen ott sem tudnak ilyenröl..  szóval addig jó mig világos van este :D:D  nekem nem kell óraállitás se :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Farao írta:

@Lacikaaa az eltakarás nem gátolja wi-fi szórást hacsak nincs a dobozban fém vagy alufólia ami vissza verheti a jelet. Inkább a miatt aggódnék hogy meglegyen a kellő szellőzése.

Ha nem tetszik a leragasztós ötlet. Akkor csak fektesd le éjszakára ledekkel lefelé. :D

a szellőzése megvan :) a saját dobozát szoktam elé tenni az ugy valamennyire elfolyja a fényt :D de egy led off  gomb lehetett volna rajta :D am most nincs LTE.. nemtudom még délelőtt volt.. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
22 órája, Farao írta:

Hali. Nekem is működik szépen. Bár van amikor az LTE ág lekapcsol. Ez nekem is este 7 körül szokott megtörténni. Szerintem ez annak tudható be, hogy a mobil adó tornyon a telefonos ügyfelek előbbre vannak véve. Nekünk ilyenkor meg nem biztos hogy jut belőle :D

Fényerő állításról nem tudok. Ragaszd le szigszalaggal! :D 

Nem ez az oka. A központ hal be. Egyébként már kb húsvét óta megy ez a játék legalább.

Pontosabban ezt egyszerűen ki tudod szűrni :D

Belépsz a menübe, és ha a bondingnál legalább egy UP van, akkor a szerver rendben, esetleg csak az egyik szál nem megy. Viszont ha mindegyik down, az szerverhalál. A HGW viszont folyamatosan próbálkozik, újraindítgatni nem érdemes emiatt. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
39 perce, sajby írta:

...

Bár nem vigasztal.Sajnálom,hogy más lehetőség nincs a környéke.

Sajnos sokan így vagyunk. Még a 2018as hálózat fejlesztés is elmarad sok településen. (Mezőtúron biztos).

Már komolyan mikrohullámú neten gondolkozom. Állítólag egész jó, és már ott is van 40-50 megás csomag.o.O

@b10up

Hát nem tudom nekem az elmúlt pár hónapban többé kevésbé jó. Akkor volt a bajom amikor központi hiba volt és napokig kb senkinek nem ment.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...