Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
32 perce, Farao írta:

@Major

A böngésződbe megnyitod a http://192.168.1.254 -t, ez az új modemed admin felülete. itt már bejelentkezés nélkül is látható a Status résznél hogy a Bonding a Up vagy Down, ha Up jónak kell lenni. Ha belépsz a modem admin felületén akkor az Internet/Bonding Tunnel résznél is le ellenőrízheted, esetleg további részleteket a Maintain/System information-t vagy a System Logs-t lehet még nézegetni.

 

Amúgy mostanában nekem se volt túl sok gyorsítás és pár perce be is jelentettem hibára. Meg kellett győzni róla a srácot hogy igen is rossz valami, de végül észrevette és felvette hibára, most pedig várok.. :D 

Gondolom ez itt a probléma... mit lehetne tenni ezzel a bejelentésen túl?

b.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem sajnos a 4g lefedettséggel is vannak gondok. Ez valamelyest betudható a vályogháznak, bár van amikor talál másik hálózatot és akkor full térerő van, ilyenkor természetesen a sebesség is jóval több. Jo lenne ha manuálisan is lehetne hálózatot választani.

Amúgy nekem letöltés közben is van hogy csak úgy elszáll a gyorsítás. Ilyenkor általában segít ha le állítok minden letöltést, és csinálok egy sebesség tesztet. Ilyenkor visszajön és lehet folytatni a letöltést is.

A log folyton tele van hibákkal, szóval elég kellemetlen. Stabil DSL hálózat mellett és nagyobb térerővel lehet jobb lenne, de ugye ennek nem igazán tudok mit tenni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sajnos nincs jelenleg más vezetékes szolgáltató. Ígéret van egy másik szolgáltatótól. Ő a város többi részén jelen van. A legnagyobb csomaguk kábelen 40 mega. Potom 8610 ft... Plusz ugye tv stb.

Ha itt is ezeken az árakon lesz, akkor meg nem éri meg váltani.

Itt alföldön ahol a telekom az úr nincs más lehetőség hisz pont ezért nem jön más nagy szolgáltató.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam is, hol működik hol nem. Ettől függetlenül az eszköz szerint minden rendben van. Bár ma volt pár hibaüzenet.

 

2018-02-17 11:54:48 System Error LTE network error <407>.
2018-02-17 11:54:48 System Error LTE Tunnel Request do not receive respond.
2018-02-17 11:44:48 System Error LTE network error <407>.
2018-02-17 11:44:47 System Error LTE Tunnel Request do not receive respond.
2018-02-17 11:34:48 System Error LTE network error <407>.
2018-02-17 11:34:47 System Error LTE Tunnel Request do not receive respond.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az a helyzet, hogy ahogy látom, a központi oldal esik le. Ilyenkor egy pillanatra megszakad minden szál, és utána tisztán a natolt DSL-es címen fog menni az eszköz. Restart ezen nem segít, az eszköz folyamatosan próbálkozik. Ha DSL led zölden világít és a mode türkizen, akkor csak idő kérdése és magától megjavul.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, b10up írta:

Az a helyzet, hogy ahogy látom, a központi oldal esik le. Ilyenkor egy pillanatra megszakad minden szál, és utána tisztán a natolt DSL-es címen fog menni az eszköz. Restart ezen nem segít, az eszköz folyamatosan próbálkozik. Ha DSL led zölden világít és a mode türkizen, akkor csak idő kérdése és magától megjavul.

És kb. hány óra mire megjavul? xD Nem lehetne esetleg valamivel gyorsítani a folyamatot? :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...