Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

a t weboldalán :D igen először nekem is azt mondta h ő nem tud segiteni telefonáljak, :D mondom én nem telefonálok akkor minek vagytok ott ?! ha telefonálok abbol a vita lesz csak meg félórákat kell várni.. na jo akkor adjak MT azonositót meg telefonszámot :D mondtam neki .. ha én most felhivom őket akkor cirkusz lesz :D nefélj mindjárt másképp beszélt.. azóta jo is :D és nem kelett telefonálni nem kelett beszélni smst küldtek h 72 óra az hétfőn délután járt le, hétfő reggel 9 kor kaptam az smst h megjavitották náluk volt a hiba és elnézést kérnek :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 perce, Farao írta:

@Virus Persze, tudod a gyorsító opciónál ez már olyan megszokott hogy hibának se számít :D

Én nem akartam balhézni, normálisan álltam hozzá sokáig, de ez már szerintem büntetendő jogilag amit csinálnak. Az biztos, hogy én ezt így nem vagyok tovább hajlandó csinálni, oké legyen lassú az internet de akkor az ár is amit fizetek 100 forintra legyen csökkentve mert annyit is ér. Mi nem ezért köttettük be, azért elvártunk egy alapvető minőséget, hát ez meg... éppen ezért mindenkinek akinek gondja van lépjen tovább jelentse be a panaszt, hogy nem foglalkoznak a problémájával utána pedig jöhetnek a “jogi” lépések. Persze akinek van felesleges pénze az kiadhat ilyen minősíthetetlen netre, de itt még egy oldal is alig akar betölteni, nemhogy netezzünk rajta.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 4/19/2018 at 23:01, Virus írta:

Én nem akartam balhézni, normálisan álltam hozzá sokáig, de ez már szerintem büntetendő jogilag amit csinálnak. Az biztos, hogy én ezt így nem vagyok tovább hajlandó csinálni, oké legyen lassú az internet de akkor az ár is amit fizetek 100 forintra legyen csökkentve mert annyit is ér. Mi nem ezért köttettük be, azért elvártunk egy alapvető minőséget, hát ez meg... éppen ezért mindenkinek akinek gondja van lépjen tovább jelentse be a panaszt, hogy nem foglalkoznak a problémájával utána pedig jöhetnek a “jogi” lépések. Persze akinek van felesleges pénze az kiadhat ilyen minősíthetetlen netre, de itt még egy oldal is alig akar betölteni, nemhogy netezzünk rajta.

Vagy a router gyári hibás, vagy maga a régi réz kábel lehet rossz állapotban ami elég valószínű is.
Ennek tényleg nem lehet mit csinálni,csak új kábelt húzni amit meg már ha meg is tesznek is egy CAT5 optikai kábel lesz ami 100Mbit et bír el. Az én városomban több mint a fél lakosság 5-6 mbitért fizet, akinek van rá igénye pár száz forintért korlátozottan megkaphatja azt a sebességet amiért eredetileg is fizetett ugye, sokan már évek óta. De ez is egy kompromisszum ami elfogadható. Mondjuk nekem is most Down a LTE mivel hétvége van ugye, és le van terhelve a mobilhálózat. :D Neked viszont 
Erdemes lenne egy helyi szolgáltatóhoz menned ha van, sok helyen pont a kiépítés hiánya végett kezdtek mikrohullámú internetszolgáltatást ami igaz 1 ip címen fut de 15-20mbit és afölötti sebességet ad.   Vagy körbe nézned más szolgáltatók közt
https://www.telenet.hu/

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: konzolmester
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Srácok akinek gondja van folyamatosan jelentgesse be. Facebook, Twitter elsőként. Hogy legyen dokumentált változat. Ne hagyjátok hogy Telefonos bejelentésre küldjenek titeket, kössétek ki hogy jelentsék akkor be helyettetek a hibát.

Mindenről csináljatok képernyőmentést és egy mappába dokumentáljátok. Beszélgetések és Hybrid Eszköz naplói, státusz stb.

Én most ott tartok hogy 8 napi leállásról dokumentált panaszom adtam be weboldal panaszrészen, mindenről mentettem mindent. Arra ügyeljetek, hogy ha weboldalon bejelentést tesztek ne legyetek belépve, mert sokszor emiatt dob hibaüzenetet.

Ha erre a levelemre nem kapok 30 napon belül választ, ami a szerződésbontás ráfizetés nélkül (lekötöttem hogy nem várok így még egy évet) jön a következő lépcső a fogyasztóvédelem és a további jogi lehetőségek.

Mivel 1 hónapban 20 napon keresztül nem tudják a gyorsító opciót sem biztosítani, így minden jogom meg van arra hogy ezzel együtt a nem a fizetett sebességet is lemondjam. Mivel kompenzálni nem fogják az árat.

Tehát írjatok nekik ne hagyjátok hogy lekoptassanak. Engem hülyének akart nézni a műszakis hogy én csesztem szét de akkor koppant mikor rájött, hogy nem az IP címnél áll meg az informatikai tudásom.

Nem kérhetnek olyanért pénzt amit nem tudnak biztosítani és javítani sem. Nem kötelezhetnek rá hogy a polcrol levett holnap megromló terméket már ne rakhasd vissza hanem ha már elvetted fizesd ki, ha jó neked ha nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok! Kb 3 hete nálam is rettenetes a net. Vagy az LTE vagy a Dsl működik a kettő együtt nem. Április 30-án bejelentettem hibára és 72 óra határidőt mondtak rá ami letelt. Bejelentettem másodszor is, mondta is a srác, hogy látja az előző bejelentést ami lejárt úgyhogy ezt bejelenti 24 órás javításra :D hú mondom dejó... hát ez is letelt. telefonáltam harmadszor is de már határidőt nem kaptam azt mondták csoportos javításba  átteszik a hibajegyet. Hát elég jól mellényúltak ezzel a szolgáltatással szerintem. Amúgy kinél lehet reklamálni, hogy pl nálunk egy minimális fejlesztést se eszközöltek a sokmilliárdos támogatásból? Itt Keszthelyen már elérhető az 1000-es net is ehhez képest itt sz@rakodunk a 10-20-as ótvarságokkal!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...