Ugrás a tartalomhoz
  • 0

A Domino Surf küld SMS-t, ha elfogy a havi adatforgalmi keret?


tks

Kérdés

A jelenlegi csomagomról Domino Surf-re tervezek váltani, de látom, hogy ott ha elfogy a keret, akkor megy tovább az adat, csak pluszban fizetősen (195/nap). A mostani adatcsomagom meg csak belassul, de nem kell pluszban fizetni érte.

A Domino Surf küld sms-t, ha már végét járja a keretem? Azért kérdezem, hogy kapok-e figyelmeztetést, vagy nekem kell résen lenni, hogy kifutok-e belőle?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello tks, igen, a gyerkőc Domino kártyája ilyen, ő akkor kap sms-t, ha eléri a keret 80%-át. 80% fölött neked kell figyelni. ha ezt nem szeretnéd, a 1777-en lemondhatod a napi 195 Ft-os NapiNetet. vagy ha nagyon nem jössz ki a 150 MB-ból, akkor érdemes rendelned mellé más adatdíjcsomagot. amikor nekünk ilyen is volt mellette (NetPlusz M vagy L), akkor a gyerkőc azzal netezhetett, nem a napi 195 Ft-os NapiNettel...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
12 perce, tks írta:

Köszi, a 80% is valami, de ilyen díjcsomagnál, ahol utána fizetőssé válik, korrektebb lenne, ha elfogyáskor is szólna.

Hello tks, hát ja (azért megnézem majd, jól emlékeztem-e, mert nem ma foglalkoztam vele, jó ideje a gyerkőc intézi)...

13 perce, tks írta:

A NapiNetről azt olvastam, hogy automatikusan aktiválódik, ha elfogy a 150MB, illetve más fórumokon azt is írták, hogy ha nincs semmilyen netcsomag bekapcsolva, akkor a 150 MB sem használható, csak akkor, ha valamilyen netcsomag van aktiválva mellette, különben nem engedi.

Ez kicsit ellentmondásos, de lehet, hogy közben változtattak rajta.

nem változtattak, bocs, félreérthető voltam :) a NapiNet vagy bármelyik másik adatdíjcsomag kell a 150 MB felhasználáshoz. most, hogy nincs nagyobb csomagja a gyerkőcnek, valamikor az sms után lelövi a NapiNet-et, így többnyire nem csúszik ki a keretből (a NapiNet nélkül nyilván annak díját sem fizetjük). aztán amikor jön a következő 30 napos keret, akkor visszakapcsolja a NapiNet-et, így újra gazdálkodhat 150 MB-tal. a Domino Surf igazából a keret mérete alapján valami mobilinternettel ismerkedő csomag lehet, önmagában nem masszív netezésre való. nekünk a nyaralási, táborozási időszakot kivéve pont megfelel, otthon wifin lógunk, és nem cél, hogy a gyerkőc házon kívül nyakló és felügyelet nélkül netezzen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
41 perce, tks írta:

Az merült fel bennem ezzel kapcsolatban, hogy ha már használom a 150MB-ot, és közben lemondom a net csomagot, akkor nem használható a már megkezdett 150MB sem?

így van

41 perce, tks írta:

Az kellemetlen lenne, ha emiatt elvesztem a keretet, tehát ha mondjuk 60% elhasználása után emiatt nem tudom már a maradékot kihasználni.

szerintem nem veszted el, ha visszakapcsolod a NapiNetet, újra tudod használni a maradékot

43 perce, tks írta:

Vagy a már megkezdett 150MB nem veszik el, csak a következő havi nem aktiválódik, ha nincs bekapcsolva net csomag?

szerintem megkapod, csak a korábban írtak szerint nem tudod használni, amíg nem kapcsolsz be NapiNetet vagy másik adatdíjcsomagot

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
20 minutes ago, teherwagon said:

Hello tks, igen, a gyerkőc Domino kártyája ilyen, ő akkor kap sms-t, ha eléri a keret 80%-át. 80% fölött neked kell figyelni. ha ezt nem szeretnéd, a 1777-en lemondhatod a napi 195 Ft-os NapiNetet. vagy ha nagyon nem jössz ki a 150 MB-ból, akkor érdemes rendelned mellé más adatdíjcsomagot. amikor nekünk ilyen is volt mellette (NetPlusz M vagy L), akkor a gyerkőc azzal netezhetett, nem a napi 195 Ft-os NapiNettel...

Köszi, a 80% is valami, de ilyen díjcsomagnál, ahol utána fizetőssé válik, korrektebb lenne, ha elfogyáskor is szólna.

A NapiNetről azt olvastam, hogy automatikusan aktiválódik, ha elfogy a 150MB, illetve más fórumokon azt is írták, hogy ha nincs semmilyen netcsomag bekapcsolva, akkor a 150 MB sem használható, csak akkor, ha valamilyen netcsomag van aktiválva mellette, különben nem engedi.

Ez kicsit ellentmondásos, de lehet, hogy közben változtattak rajta.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
23 minutes ago, teherwagon said:

Hello tks, hát ja (azért megnézem majd, jól emlékeztem-e, mert nem ma foglalkoztam vele, jó ideje a gyerkőc intézi)...

nem változtattak, bocs, félreérthető voltam :) a NapiNet vagy bármelyik másik adatdíjcsomag kell a 150 MB felhasználáshoz. most, hogy nincs nagyobb csomagja a gyerkőcnek, valamikor az sms után lelövi a NapiNet-et, így többnyire nem csúszik ki a keretből

Az merült fel bennem ezzel kapcsolatban, hogy ha már használom a 150MB-ot, és közben lemondom a net csomagot, akkor nem használható a már megkezdett 150MB sem? Az kellemetlen lenne, ha emiatt elvesztem a keretet, tehát ha mondjuk 60% elhasználása után emiatt nem tudom már a maradékot kihasználni. Akkor nagyon centizni kell, hogy csak 90% fölött kapcsoljam ki valamikor.

Vagy a már megkezdett 150MB nem veszik el, csak a következő havi nem aktiválódik, ha nincs bekapcsolva net csomag?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 minutes ago, teherwagon said:

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...