Ugrás a tartalomhoz

Hozzászólások rendezésének beállítása


btz

Ajánlott posztok

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Ekkor: 2016. 03. 16. at 17:31, István írta:

Sziasztok!

Köszönöm a jelzést, módosítottuk az alapbeállítást. Az állandó beállítás lehetőségeit még nézzük.

Szép napot:


István

Szia, érdeklődnék hogy lesz-e lehetőség a "Legújabb elől" állandó beállítására?  Tudom hogy sokaknak nem számít ez, de én a korábbi fórumváltozatot is így használtam. Köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

@OldMike

Leginkább úgy lenne ez jó, ha ez nem egy globális beállítás lenne, hanem mindenki maga dönté el, hogy hogyan használja, legalább is a regisztrált tagok esetén, a regisztrálatlanoknak pedig maradhatna ez a régi elől, új hátul és mondjuk áttmenetileg változtathatnák, egy látogatás erejéig.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

De az is egy működő megoldás lenne, ha a topicok kilistázásánál a XXX válasz rész felirat egy kattintható link lenne, és ezzel a legutolsó oldalra lehetne ugrani, vagy az atott topicban lévő még nem olvasott hszekhez.

Vagy az XXX válasz vezetne az utolsó oldalra (egyéni fórum beállításoktól függene, hogy ez a legrégebbi vagy a legújabb) és mellette lenne egy XXX olvasatlan link, ez az olvasatlan kommentekhez vinne az adott topicban. Természetesen a regisztrátoroknak ez utóbbi nem lenne látható.

Screenshot_2016-05-25-17-00-52.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4 months later...

Van-e valamilyen fejlemény a hozzászólások testreszabása témában? A legjobb talán btz alábbi javaslata lenne:

Ekkor: 2016. 05. 25. at 16:55, btz írta:

@OldMike

Leginkább úgy lenne ez jó, ha ez nem egy globális beállítás lenne, hanem mindenki maga dönté el, hogy hogyan használja, legalább is a regisztrált tagok esetén, a regisztrálatlanoknak pedig maradhatna ez a régi elől, új hátul és mondjuk áttmenetileg változtathatnák, egy látogatás erejéig.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

21 órája, btz írta:

@OldMike

Én úgy tudom, hogy ez már így van. Én beállítottam, hogy a régebbi hszek legyenek az utolsó lapon és úgy is maradt. A többieknek nem tudom, hogy jelenik meg az oldal.

Sajnos nálam nem így működik. Be szoktam lépni a fórumra, tehát nem vendég vagyok. Hiába megyek rá a legújabb elöl fülre, ha átlépek egy másik topikba, vagy akár a beállításokba, visszalépve továbbra is a legrégebbi elöl az érvényes. Kerestem hogy valahol el lehetne-e menteni a beállítást, de nem találtam. Lehet hogy valamit nem jól csinálok, vagy egyszerűen nekem nem lehet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

@OldMike

Bocs, kevertem a dolgot egy másik fórummal, ahol pár hónapja állítottam be a legrégebbi elől lehetőséget, mert ott pedig a legújabbak voltak elől. Itt viszont tényleg vissza ál a legrégebbi elöl beállításra,  az adptt topic, hiába adom meg mondjuk a ponszám szerinti rendezést, nem jegyzi meg, nem találtam meg a lehetőséget az egyéni beállításra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Jelenleg az adott beszélgetésben tudjátok állítani a rendezési logikát, ami addig él, amíg az adott beszélgetésben maradtok. Az egyéni, állandó átállítás lehetőségével még adós vagyok. Ezzel kapcsolatban annyi az új és jó hír, hogy fejlesztési listán van :) A mikorra azonban egyelőre sajnos nem tudok biztosat mondani :( Türelmeteket kérem, jelzem majd, ha kikerül.

Köszönöm, szép estét:

István

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 years later...
Ekkor: 2016. 10. 25. at 17:28, István írta:

Sziasztok!

Jelenleg az adott beszélgetésben tudjátok állítani a rendezési logikát, ami addig él, amíg az adott beszélgetésben maradtok. Az egyéni, állandó átállítás lehetőségével még adós vagyok. Ezzel kapcsolatban annyi az új és jó hír, hogy fejlesztési listán van :) A mikorra azonban egyelőre sajnos nem tudok biztosat mondani :( Türelmeteket kérem, jelzem majd, ha kikerül.

Köszönöm, szép estét:

István

Mivel elég régi a be jegyzés lehet e már tudni, hogy mikor kerül terítékre a legújabb hozzászólás legyen elől beállítása? :) 
Frusztráló, hogy minden topik-ba át kell állítani. 

Kerestem a beállítás lehetőségét, de még nem találtam meg. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 weeks later...
Ekkor: 2019. 03. 29. at 15:51, Atesz írta:

Kerestem a beállítás lehetőségét, de még nem találtam meg. 

Nem tudom, hogy másnál hogy működik, de én pár napja átállítottam, hogy a legújabb legyen elől. Minden topikra érvényes lett, és minden új bejelentkezésnél is így van. Lehet hogy csak én nem vettem észre, hogy volt-e erről híradás?

Mindenesetre nagy-nagy köszönet érte :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...