Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Public tárhely hozzáférése


Törölt_tag6183

Kérdés

A személyes, telefonos, email-es ügyfélkezelésen már túl vagyok, érdemleges válasz nélkül...

Problémám a következő:

Feltettem file-okat az ftp.t-online.hu ... helyre, a public_html-be. Eddig jó.

Ha kívülről akarom látni - tehát bejelentkezés nélkül - ezt írja: "You don't have permission to access ... on this server."

Egy "public" terület tudtommal mindenki számára elérhető. Erre szeretnék megoldást kapni.

Pontosabban azt az elérési címet szeretném tudni, ahonnan olvasható.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: YY
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 75
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 3

Böngészőben szeretnéd megtekinteni? Ha igen, akkor valószínűleg, azért mert a webszerverben le van tiltva a könyvtárszerkezet listázásának lehetősége. Szerintem ha felteszel egy index.html fájlt, azt minden további nélkül megnfog jeleni a böngészőben, más file esetében pedig felajálja a letöltési lehetőséget. Gonolom ftp kliensel eléred a tárhelyet, ha már töltöttél fel oda valamit.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

 Én azt javaslom hogy Hétfőn hívd fel a 1414-et  ott 4-es gomb.  Mintha internet hibát szeretnél bejelenteni, el mondod hogy mi a baj és hogy nem müködik sehogy a tárhelyed.  Ha szerencséd van akkor már egy műszakis  kolléga veszi fel ha nem akkor kapcsolnak. Kb 20 perc alatt rendbe tudják rakni a tárhelyet. Törlik az egészet újat generálnak megnézik mi hogy van. Én kértem már így név cserét mert valami random generált volt. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Majd konkrétan tölt fel fájlokat abba a könyvtárba html és nem html kiterjesztésűt, és a htmlt megpróbálja megnyitni, vagy a nem htmlt letölteni, és megnézzük mi történik. Ettől függően lehet elindulni további hibakeresés irányába.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
9 órája, btz írta:

@Attys

"Csatolok két képet róla. Az elsőn az ftp kapcsolat"

Ftp kaopcsolat(ok)? Mert az első képen két FTP kapcsolatot látok, igaz egy usernévvel van bejelentkezve mindkettő? Mi a különbség a két kapcsolat között? 

A TC-ben tudsz egy FTP-re többször is csatlakozni. Így a feltöltés közben is lehet böngészni adott esetben. 
Már majd húsz éve TC-vel FTP-zek, és már akkor is (akkor még axelero) ennél a végnél. Ennek nincs köze a problémához. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
56 perce, zoli62 írta:

Nem is kell regisztrálnod, elég, ha az ftp.fsn.hu szerverhez próbálsz kapcsolódni. Ez arra is jó, hogy a vonal  letöltési sebességet mérni tudod.

Köszöönm!

Filezilla alatt sikerült és lát mindent a kliens a szerveren.  
TC alatt is sikerült és látom a szerver tartalmát. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attys
módosítás.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
5 órája, Attys írta:

btz: Első mondatoddal megfogtad az írásom lényegét!  Nem mindegy, hogy minek nevezem? Írtam egy a kapcsolatfelvételnél kitölthető hibabejelentős izébizbaszt! Most jobb? 

Nem mellesleg így ér véget a szöveg az Internet hibabejelentés című oldalukon:  Természetesen e-mailben is bejelentheted a meghibásodást. Ebben az esetben 1-3 napon belül felvesszük veled a kapcsolatot.

Azért más a formátum, mert a kedvedért CTRL+C CTRL+V  alkalmazásával másoltam ide változatlan formában.

Írásbeli bármilyen kommunikációra törvényileg maximum 30 napja vna a T-nek hogy válaszoljon. De törekszik ennél rövidebb időn belül válaszoni. Viszont ez függ a panaszok számától és a kollegák terheltségétől. 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 órája, anonymus írta:

Írásbeli bármilyen kommunikációra törvényileg maximum 30 napja vna a T-nek hogy válaszoljon. De törekszik ennél rövidebb időn belül válaszoni. Viszont ez függ a panaszok számától és a kollegák terheltségétől. 

 

Más esetben, ha írtam ilyen hibabejelentőt, kaptam egy automatikus visszajelző e-mailt, amit most nem. 
Ma sikerült telefonon bejelentenem. Mondjuk már az is nehézségbe ütközött, hogy a vonal másik végén megértse a technikus, hogy az FTP és a webtárhely/felület nem e-mail tárhely.  :o
Semmilyen ismerete nem volt a gonddal kapcsolatban. De leadta a hibajegyet.  Talán lesz belőle valami. :o

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 hours ago, btz said:

mert a webszerverben le van tiltva a könyvtárszerkezet listázásának lehetősége.

Nem így van. Nem tippek hanem konkrétumok kellenének...

én még évekkel ezelőtt tettem bele egy index.html filet ami meg is jelenik a http://web.t-online.hu/adslusernevem/ alatt, de ftp-n már sehol nem találom. ha beteszek oda egy jpg filet ftpn akkor hiába adom meg webböngészőben a direkt linket: mem éri el..

Szóval szerintem a központban csesztek el valamit..

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tamas586
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ha jelenleg a webcímen betölt egy évekkel ezelőtti index.html, de ftp-n meg nem látod, akkor nem ugyan azon a tárhelyen turkálsz, ez egészen biztos.

Az elérési címnek ugyan annak kell lennie, mint a felhasználónév, amivel bejelentkezel ftp szerverre. Tehát http://web.t-online.hu/ftpusername

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Fura. Tény, hogy nem szabad szóköznek lennie a linkben, de akkor egy 404 not found hibaüzenetnek kéne jönnie, itt meg bármit beírtok, 403 Forbidden jön. Ez nem normális.

Nem került véletlenül ebbe a public_html mappába egy .htaccess fájl? Ugyanis ezzel korlátozni lehet a hozzáférést. Ha van ilyen fájlod, töröld ki, és működni fog.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...