Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Szerződés megszüntetés


Törölt_tag6217

Kérdés

Sziasztok!☺Szeretném megtudni hogy a 2016.05.16-án lejáró kettő éves szerződésemet csak én zárhatom le személyesen vagy közeli hozzátartozó is lezárhatja meghatalmazással vagy egy megbízott barátom is.Esetleg van e rá mód mert én már nem élek Magyarországon és e miatt nem szívesen ugrom haza hogy külföldről valahogy lezárjam az egészet.Válaszokat előre is köszönöm!☺

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5

Szia!

Mi szükséges ahhoz, hogy magánszemély meghatalmazottjaként más személy is eljárhasson a Telekom mobil és otthoni előfizetésekhez kapcsolódó ügyekben?

A linkelt oldal szerint felmondás esetén csak az tud eljárni akié az előfizetés!

"Az alábbi esetekben nem használhatod a meghatalmazást, azaz mindenképpen az Előfizetőnek kell eljárnia:

  • 0 Ft-os vagy részletre történő mobil vagy otthoni készülék/eszköz vásárlás,
  • havi díjas mobil előfizetés vásárlás csak SIM-kártyával (készülék nélkül)
  • előfizetés felmondása,
  • az Előfizető személyes adatainak módosítása (pl. név, cím, az előfizetéshez tartozó jelszavak)."

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Szia @CsiCsi

Ha mobil előfizetésről van szó azt a lejárat napján lehet felmondani az az nálad Július 20.-án és ehhez nem kell bemenni sem az üzletbe, telefonon is elintézhető, és pár perc alatt meg is szűnik az előfizetés!

Hogyan mondhatom le mobil-előfizetésemet?

Ha otthoni akkor:

Hogyan tudom lemondani otthoni szolgáltatásomat?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 órája, CsiCsi írta:

 Szomorú, pedig megtanultam magyarul, s gyermekeimet is megtanítottam, de ilyen esetekben szégyenlem Magyarországot, s ezért kerüljük is, s sajnálom a többi ottélöt, akik napról napra mennek hasonló ügyeken keresztül!

Hello Csicsi, engem nem kell sajnálod, köszi, jól megvagyok itt B|

gombnyomásra (ha írásban elküldted a lemondást, akkor nincs jelentősége, de ha később mégis egyeztetni akarsz a Tével, akkor jól jöhet): a Té automatája (és minden telefonos automata) akkor érzékeli a gombnyomást, ha a telód Tone üzemmódban van. ma már leginkább csak vezetékes telefonoknál számít, amiket Pulse-ról Tone üzemmódba kell állítani. ha nem megy, és küldesz pontos típust, vadászok hozzá leírást, és segítek, hogyan kell...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Külföldön élö újságíró vagyok, s nekem is van egy magyar két éves szerzödésem, amit szerettem volna lemondani márciusban "személyesen", hogy julius 20-án amikor lejár, ne folytatodjon, mivel nagyon keveset  vagyok Magyarországon (s ezek után még kevesebbet leszek!!!). Nem tudtam lemondani, mondta a Telekom Párizsi utcai részlege - , ahol sorban álltam egy fél órát, - de meghatalmazással (s adtak is egy elörenyomtatott meghatalmazást) mondta a férfi, fel tudom mondani két héttel júlis 20-a elött. A szomszédom fel is akarta mondani a meghatalmazásommal, de közölte vele a Telekom ma, hogy ezt csak személyesen lehet felmondani. Miért is közölték volna velem, amikor Magyarországon voltam, s hogy erre az alkalomra egy repülöjegyet vehettem volna, hogy felmondjam a szerzödésemet! Ilyen sehol nincs a világon, hogy ilyen becsületlen, pénzéhes lenne egy cég! Természetesen mint újságíró mindenhol megjelentetem, s figyelmeztetem az embereket, hogy nehogy bármilyen szerzödést is kössenek a magyar Telekommal! Elérhetö vagyok: info@******.*********.com

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm Roli82,

Ezen már elküldtem a panaszomat, most a felmondásomat. Még egy megfelelö felvilágosítást sem tudnak adni, a bocsánatkérésröl nem is beszélve. Szomorú, pedig megtanultam magyarul, s gyermekeimet is megtanítottam, de ilyen esetekben szégyenlem Magyarországot, s ezért kerüljük is, s sajnálom a többi ottélöt, akik napról napra mennek hasonló ügyeken keresztül! üdvözlettel, CsiCsi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Roli82,

Hivom öket 9.44 perctöl, eddig még nem volt sikeres, külföldröl nem lehet a gombokat nyomkodni, igy újra, s újra hallgatom a gombokról szóló információt. Nem tudom, hogy fognak-e kapcsolni, de most körülbelül 10X mondja el ugyanazokat a szövegeket, majd lerakták a telefont. Minden esetre elküldtem a felmondásomat, de sajnos egyik telefonszám sem müködött Stockholmból. Üdv. CsiCsi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...