Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nevetséges


Törölt_tag6224

Kérdés

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
17 perce, Gábor94 írta:

Tobbszor is irtam email amire azt igerik 2-3napon belul valaszolnak! Nem valaszoltak! Es megint kikuldtek a szamlam es azt irja h emeltdijas sms-t kuldtem most 8 at nem 13at ! En nem kuldtem semmilyen emeltdijas sms-t ! Elozo honapban is probaltak ramverni!! Mit tudok meg csinalni? ?

Én úgy tudom,hogy 30 nap van a válaszra,és ha pozitívan bírálják el a számodra, következő hónapba jóvá írják. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello Gábor94, emeltdíjas sms vagy fogadott emeltdíjas sms?

az előzőt a telefonodról küldheted (te vagy aki hozzáfér, tehát érdemes a családot, kollégákat is elővenni ilyenkor B|), és a küldésért fizetsz darabdíjat.

az utóbbit szinte bárhol, sms-ben vagy akár neten megrendelheted, és elég egyszer, utána az emeltdíjas szolgáltató addig küldözget valamit, aminek a fogadásáért darabdíjat fizetsz (családot, kollégákat itt is elővenni!), amíg az adott szolgáltatónál (az általa meghatározott és kötelezően kommunikálandó módon, többnyire valami rövid szövegű sms-sel) le nem mondod, vagy végleges megoldásként az emeltdíjas üzeneteket (esetleg a hívásokat is) le nem tiltatod a Ténél (ez nem csak az adott emeltdíjas szolgáltatót tiltja, hanem az összeset)...

a kérdésed alapján valószínűleg a második lehet, mert a Té nem számlázgat csak úgy, és 13 sms küldésére emlékeznél, míg a másodiknál elég egy figyelmetlen regisztráció...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...