Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Okos otthon vs. Otthonőrző


Törölt_tag6260

Kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tud-e bármit az Okos Otthon szolgáltatásról, illetve arról, hogy a Telekom mit kíván kezdeni a régi Otthonőrző szolgáltatást igénybe vevő ügyfelekkel? Mivel a régi rendszer a nyakamon maradt használhatatlanul, a Telekom egyoldalú szolgáltatás megszüntetése miatt. Hozzáteszem a cég nem túl közlékeny, emailre nem válaszol, az ügyfélszolgálat pedig vakon van sajnos.....Köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Annyi lett volna a kérdésem,hogy a régi rendszerem mehet-e a kukába,mivel nem lesz kompatibilis az új rendszerrel,vagy együtt tudnak működni?Illetve a Telekomnak vannak-e tervei a régi cserbenhagyott Otthonőrző előfizetőkkel,vagy jó szokás szerint nem érdekli majd őket,hogy megszüntették egyoldalúan a szolgáltatást....Köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A múlt évben kerestek fel,de csak tájékoztattak a megszűnésről.Gyakorlatilag vakon hagytak mindenben.A facebookon nem tudnak segíteni,csak egy email címet kaptam,amire írtam,de persze nem válaszoltak.A Telekom honlapján is rákérdeztem,de csak a  sablon válasz jött,miszerint majd tájékoztatnak.Azért vagyok felháborodva, mert hosszú évek óta az előfizetőjük vagyok.Mobilok,tévé,net,vonalas telefon és csak ezt kapom tőlük,a nagy semmit.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...