Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Windowsos telefonról androidra váltás. Melyiket vegyem?


Törölt_tag6276

Kérdés

Eddig windowsos telefont használtam, de szeretnék váltani, mert több alkalmazás nem elérhető rá amit szeretnék használni.

A középkategóriás szegmensben keresgélek. Az eddigi kiszemeltjeim:

Huawei P8 Lite

Sony Xperia M4 Aqua

HTC Desire 626

 

A fő szempontjaim:

-legyen strapabíró, nem szeretném lecserélni legalább 2 évig

-olyan sok játékkal nem játszom, egyetlen érdekel, a Heartstone, ez azért fusson el rajta

-az árát szeretném minél jobban leszorítani

-a kamera tudása nem igazán érdekel, szóval ez nem szempont

-a kártyafuggetlenség előny, de nem létszükség

 

Melyiket ajánlanátok?

 

A honlapon nem látom, hogy melyik készülékben mennyi RAM van. Gondolom az Android rendszereknél ez fontos szempont lehet.

 

Köszönöm!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: athalas
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello Athalas,

 

-legyen strapabíró, nem szeretném lecserélni legalább 2 évig: a Sony az IP68 miatt talán legstrapabíróbb, de ez persze használatfüggő. én bármilyen telót egyben tartok 2 évig (ekkor azért már nálam is előfordulnak apróbb szépséghibák), de az okosteló korszak óta az asszony rekordja eddig 14 hónap volt. átlagban pedig fél-egy év alatt menthetetlenül elpusztul nála minden típus (a butatelók még bírták a vízzel, mindenféle mocsokkal leöntést és a leejtős vagy autóval áthajtós gravitációs teszteket, az újak már nem :D)

-olyan sok játékkal nem játszom, egyetlen érdekel, a Heartstone, ez azért fusson el rajta: ez közel 1 GB-os játék, ráadásul menet közben felduzzad rendesen. Így ha a Sony-t választod, kiegészítő memóriakártyát vegyél (az M4 aqua alapból csak 8 GB-os, amiből a tesztek alapján nem sok marad az alapcuccok mellett)

-az árát szeretném minél jobban leszorítani: a Ténél legolcsóbb most a HTC, de a Huawei szerintem most jobb bolt, mivel a HTC-nél alig többért kapsz hozzá egy Huawei B0 okosórát is

-a kártyafuggetlenség előny, de nem létszükség: a Ténél kártyafüggőek a telók, de ha Té kártyával használod, akkor tökmindegy

-RAM: sorban 2, 2, 1 GB, számít, persze

összesítve a helyedben én ebből a háromból a Huawei-t venném...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...