Ugrás a tartalomhoz

Megújul a Telekom weboldal, hamarosan vissza térünk!


anonymus

Ajánlott posztok

2 órája, anonymus írta:

Még ha kattintható is lenne 

 

Képkivágás.PNG

Ez http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/segitunk jobb, mert kattintható. :) Neked nem az a véleményed, hogy az egész Telekom weboldal stílusa olyan minimalista lett, mint például a Windows 10 Edge böngészője?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Nem tudom hogy a tervek között szerepel-e a GYIK teljes újradizájnolása, de ez már 3 generáció óta talán nem változott és maradt ugyanolyan nem ízléses. Inkább nem kommentálom, de aki ott megtud találni valamit könnyen annak gratula.

Meg az oldalsó menün is lehetne dizájnolni mert ez az egész régimódi feeling. Több probléma is van vele:

  1. a szintezést hülyén kezeli (almenüpontok), picit beljebb tolja de konkrétan összefolyik a fentebb szintel. Nagyon jó példa rá az Internet fül (vezetékes) ott minden össze van nyomva egy menübe, az internetkiépítettségtől a hálózatfejlesztésen kezdve a NetMániával együtt. 
  2. ízléstelen

Ami új az tetszetős, kifejezetten jó ízlésű dolgokat tesznek bele, de ezek a régi dolgok elcsúfítják.

Ha mondjuk megtudnának szabadulni ettől az átláthatatlan oldalsó menürendszertől, és mellette csinálnának egy átlátható GYIK-et, mint ahogy a konkurenciák is megoldották, nem nagyon látnék problémát.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2016. 05. 27. at 20:21, zoli62 írta:

Na akkor,ha az értesítésben 3 nap karbantartás szerepel, akkor most van az utolsó nagyobb számlarendszer migrációs hullám ? :)

Végre átkerültem az új rendszerbe :D Majdnem 2 évet kellet rá várnomO.o:$:/

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 órája, Roli82 írta:

Végre átkerültem az új rendszerbe :D Majdnem 2 évet kellet rá várnomO.o:$:/

Én is átkerültem. :) Az első tapasztalatok: A havidíjak nem stimmelnek, kevesebb, mint amit most fizetek, ez alapján reklamálhatnék is. :) Az eddigi befizetett számláim eltűntek, pont a lényeg maradt ki. :) Eddig még csak egyszer sikerült belépni, mert azt írja ki belépés után, hogy sikeresen beléptél otthoni előfizetéseddel, de ez a megrendeléshez nem elegndő.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...