Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Rendelés


Törölt_tag6326

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Igen, próbáltam, androidos telefonon, a lányom iphone-ján, a tabletemen , és 2 laptopon különböző böngészőkkel, a javasol IE 11 , firefox és chrome böngészőkkel. Engedélyeztem a felugró ablakokat és töröltem a  cookie-kat .A jelenség ugyanaz. Jeleztem a hibát e-mailben is, ahol közölték, hogy a hiba központi elhárítás alatt van, de elképzelhető, hogy én használok rossz böngészőt. Na ne...

Amúgy az e-mailben kapott  ügyfél elégedettségi linkre is "404-es hiba, az oldal nem található ! "  üzenetet kapok.  :)))

http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/tajekoztatok/ugyfelelegedettseg

Ezt már nem is minősítem. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Pontosan ilyen problémám van nekem is. Jeleztem a chat-en.  A válasz az volt, hogy ilyen hibát senki sem jelzett, de most ő is kipróbálta, tényleg nem működik, de majd most ő azonnal. El is ment, majd amikor visszajött közölte, hogy hamarosan javítják. Ennek 12 órája. Próbáltam 5 féle böngészővel, mindegyikkel ugyanolyan eredménytelenséggel, sőt teljesen más helyről is. A honlap amúgy is  vacak, Szinte minden kattintás után jönnek hibaüzenetek, ez nem anomália ez *****. Azért az ország ilyen jellegű szolgáltatójától ez szerintem szégyen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...