Ugrás a tartalomhoz

A fórum bejelentkezés időtartama


btz

Ajánlott posztok

Bejelentkezéskor meg lehet adni, hogy a fórum "emlékezzen "ránk.

Magam részéről úgy vettem észre, hogy ez az idő túl rövid (nem tudom, hogy ez csak nálam van így, én érzem e csak túl rövidnek ezt az időtartamot?). A kérdésm az lenne, hogy lenne e lehetőség ennek globális megnövelésére, vagy ha megoldható a fórum beállításokban vagy a bejelentkező "ablakban" a bejelentkezési időtartam egyénileg való megadására?

Előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Sajnos még mindig előfordul, hogy mire megírok egy hsz-t, már ki vagyok jelentkezve, pedig nem két óráig írok egy hozzászólást.

Azt is észrevettem, hogy ha kilépek a böngészőből, majd vissza, akkor rögtön kilép a fiókból, még ha egy perce jelentkeztem be akkor is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 órája, btz írta:

Sajnos még mindig előfordul, hogy mire megírok egy hsz-t, már ki vagyok jelentkezve, pedig nem két óráig írok egy hozzászólást.

Azt is észrevettem, hogy ha kilépek a böngészőből, majd vissza, akkor rögtön kilép a fiókból, még ha egy perce jelentkeztem be akkor is.

Nekem úgy tűnik, hogy ez leginkább akkor van, amikor hozzászólást írunk, ha ide-oda lépkedek a fórumban, akkor akár "órákig" is bennmaradok. Talán a hozzászólás írást "passzivitásnak" veszi :).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3 months later...

Még nem lett javítva a hiba? Engem elég gyorsan kidob a fórum, hiába van bepipálva az „Emlékezz rám” pár percen belül kidob. Már a 2 óra is jobb lenne, de „Emlékezz rám” opcióhoz az is elég kevés. A legtöbb oldalon ilyenkor legalább 30 napig megjegyez az oldal.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: nyuszika7h
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

@nyuszika7h

Sajnos még úgy veszem észre, hogy nem lett javítva.

A 2 óra lehet, hogy beállításra került, de a cookies úgy néz ki ennek ellenére is érvénytelenednek az idő tényezőt figyelmen kívül hagyva, ha kilépünk a böngészőből vagy megváltozik az ip címünk. A süti biztonságon ha a fórummotor paneljében nem lehet állítani, akkor a kódokba kell valószínűleg belenyulni, hogy megvalósuljon ez a funkcionalitás. Viszont ezzel csökken a fiókod biztonsága is, mivel, ha nem lépsz k a fórumbóli, csak a böngészőből, akkor ha más megnyitja, akkor a fórum bejelentkezve fogadja. Az ip rész esetén pedig több ip címen egyidejűleg lehetségessé válna a használat, ez is a biztonságot csökkenti.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...