Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Valamit most jól elszúrtak, mert nem enged be, hibás név vagy jelszó, ami biztosan nem igaz. A nem tudom a jelszavam opció meg nem működik.

Alul kiírás, hogy t-online vagy freemailes cím/jelszó párossal is be lehet lépni. Hát azzal sem enged, pedig mind a két postafiókomba be tudok lépni az adott jelszóval.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Roli82 írta:

Nekem is 64-bit Windows 10-em van, nem szükséges 32-Bit Windows 10-re cserélned, csak töltsd le a 32-bit FireFox-t innen, telepítsd fel, jelentkezz be a TVGO portálra , a portál fel kínál egy plug-in-t azt töltsd le, azt telepítsd fel, indítsd újra a FireFox-t, jelentkezz be a TVGO oldalán, válaszd ki azt a tv csatornát amit nézni szeretnél. Menni fog. :)

Köszönöm! Megy! :x 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

IE-n is megy azon a böngészöbe  beépülő lejátszó érvényességi idejét ellenőrzni a böngésző és az Internet explorerbe lejárt. engedélyezni kell a lejárt szavatosságú szoftver telepítését. Microsoft Edge -vel (ez az alapértelmezett win10-en) még nem próbáltam ki a. 
Sajnos a mostani tvgo elavultnak számít és kevéssé támogatott, 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 06. 01. at 11:23, Roli82 írta:

Nekem is 64-bit Windows 10-em van, nem szükséges 32-Bit Windows 10-re cserélned, csak töltsd le a 32-bit FireFox-t innen, telepítsd fel, jelentkezz be a TVGO portálra , a portál fel kínál egy plug-in-t azt töltsd le, azt telepítsd fel, indítsd újra a FireFox-t, jelentkezz be a TVGO oldalán, válaszd ki azt a tv csatornát amit nézni szeretnél. Menni fog. :)

Szia! Ment is 10 napig! Most pedig kezdi a *****ségeit elölről! Azt akarja telepítsem le azt a kiegészítőt. Hát jó, letelepítettem, a FireFoxot újraindítottam, tévécsatorna kiválasztva, és mily meglepő, megint azt akarja, telepítsem le azt a kiegészítőt! Ezt így megcsináltam 3x! Elegem van! Ez megy hónapok óta!!! :( Szeretnék végleges megoldást erre a problémára! Köszönöm a segítségeket! :)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 órája, Roli82 írta:

Szia!

Ilyen akkor fordulhat elő, ha le van tiltva a plug-in a böngészőben vagy fel van telepítve a 32-Bit FireFox mellé a 64-Bit-es verzió is és a 64-bit indul el (ilyenbe bele futottam már 1x). Ha 2 féle FireFox van telepítve akkor töröld a 64-bit verziót és jó lesz.

Szia!

Egy féle van, legalábbis nem találtam kettőt. Hogy melyik? Fogalmam sincs! Nem vagyok számítástechnikus, egyszerű amatőr gépező vagyok, aki szeretné esténként a TV-Go-t használni! Amit tudtam megcsináltam. Miért ilyen bonyolult??? Ha nem lehet használni, minek van??? Na jó, bocsi, de annyira elegem van :( Akkor hogyan tovább? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam is ugyan ez a helyzet a TVGO-val.

Kedves Telekom. 2016-ot írunk, mi az, hogy 64 bites szoftverrel nem megy? Azt ne várják már el egy átlag felhasználótól, hogy tudja, mi az a 64 és 32 bites szoftver, meg hogy a tvgo miatt feltelepítse mind a kettőt. Ráadásul aki Explorert vagy Edge-t használ, az akkor ki van zárva, mert a windows nem tesz fel két félét a Telekom kedvéért.

Jézusom, ennyire egy kőkorszakban ragadt szolgáltatót, mint a T. :S

Ez megy nekik levélben is. Persze megint jön majd a válasz, hogy csak 32 bites rendszeren érhető el a TV-go, tehát ismét azt fogják válaszolni, amit én a kérdésembe szó szerint beleírtam, mert csak ismételni tudják az ügyfeleket, mint egy papagáj.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 minutes ago, fgabor87 said:

Ez megy nekik levélben is. Persze megint jön majd a válasz, hogy csak 32 bites rendszeren érhető el a TV-go, tehát ismét azt fogják válaszolni, amit én a kérdésembe szó szerint beleírtam, mert csak ismételni tudják az ügyfeleket, mint egy papagáj.

Írd ki a facebook oldalukra. Ott egy emaillel szemben mások is látják a válaszukat, publikus, ezért talán nem intézik el sablonválasszal, illetve regálhatsz is a válaszukra publikusan, ha sablont választ írnak:

https://www.facebook.com/TelekomHU/

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ja, csak nincs facebook-om. :)

Na most még kutakodok egy keveset, aztán meglátom mi lesz.

Az a gáz, hogy az olyan számítógépek, amik 4 vagy több GB memóriával jönnek ki, már mind 64 bites oprendszert kívánnak, és az is van rajtuk. Ha bemész egy elektronikai/számítástechnikai boltba, már nem is találsz 4 gigánál kevesebbel gépet.

Mikor is jelentek meg az igazi 64 bites oprendszerek? A windows xp 64-et még ne számoljuk ide, mert az ilyen... próbálkozás szerű valami volt. A Windows 7 64 bit 2009-ben jelent meg kereskedelmi forgalomban. Igaz, ennek még talán része volt a 32 bites IE. 2009 óta vannak 64 bites böngészők minimum, de a Telekomnál még 2016-ban sincs 64 bitesre támogatás a tvgo részéről. 7 év. Azért ez elég röhejes.

Másfelől úgy tudom, le lehet kérni egy böngésző verzióját, ahol azt is elárulja magáról, hogy 32 vagy 64 bites. Akkor ha valaki 64 bitessel próbálkozik, illene kiírnia, hogy bocs, az Ön böngészője nem támogatott. Ehelyett 25 milliószor feltelepítteti a kiegészítőt.

Plusz most átnyálaztam, a felhasználási feltételek szoftver követelményeben egy árva szóval nem említi, hogy csak 32 bites böngészővel megy. Így simán fordulhatok NMHH-hoz is panasszal. Amit meg is fogok tenni.

Ha ezek után annyit tesznek, hogy beleveszik a felhasználási feltételekbe a 32 bites korlátot, azzal csak saját magát járatja le a cég. Ismétlem, 7 éve vannak 64 bites szoftverek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 perce, fgabor87 írta:

Ja, csak nincs facebook-om. :)

 

Te bajod, a legelterjedtebb  authentikációs szolgáltató. Ha másra nem is jó erre tökéleset. És akkor is követ ha nincs usered. az meg mindegy. :-)

32-bit- a baj feltételezésem szerint  hogy az plugin nem frissithető, ugyanis az újabb verziókban nincs mediaroom support. 

A plugin adatai:

"Név                     ViewRightActiveXControlSDK Control
Kiadó                   (Nincs ellenőrizve) Verimatrix, Inc.
Állapot                 Engedélyezve
Architektúra            32 bites"

nem biztonságos mert lejárt, az újabb és 64 bites verziói nem támogatják a Mediaroomot.
Talán ez is egy érv az új iptv központ mellett. Remélem, nem ez marad meg,  van olyan szoftverem amihez virtuális XP kell, :-(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Régen volt, csak mivel nem használtam, töröltem. :D Követni nehezen tud sütik nélkül.

Akkor át kell alakítani úgy a rendszert, hogy ne kelljen plugin. 2016 van, ott a HTML5, és sok más kliens oldali script nyelv/könyvtár. Ez a plugines dolog is csak azt mutatja, hogy technológiailag elmaradott az egész.

Az ÁSZF meg hiányos, amiért remélem kapnak egy dádá-t az NMHH-tól.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Épp most, fgabor87 írta:

Régen volt, csak mivel nem használtam, töröltem. :D Követni nehezen tud sütik nélkül.

 

Hát nem nehezen.  Elég könnyen.

 

Épp most, fgabor87 írta:

Akkor át kell alakítani úgy a rendszert, hogy ne kelljen plugin. 2016 van, ott a HTML5, és sok más kliens oldali script nyelv/könyvtár. Ez a plugines dolog is csak azt mutatja, hogy technológiailag elmaradott az egész.

Az ÁSZF meg hiányos, amiért remélem kapnak egy dádá-t az NMHH-tól.

Elfelejtetted a managerek kedvelt buzzwordjeit: DRM, ellophatatlan. Gondolom megint emiatt használnak "ellohatatlan"-nek fejlesztett stream alkalmazást, azzal az egyszerű ténnyel nem törődve hogy nem ez a forrása az ingyen filmeknek.
Kedvencem a kiadó aki azzal magyarázta az ebook verzió hiányát hogy ha kiadja védtelenül akkor ellopják, Mindezt reakcióként a letöltött  (és ellopott) ebook változat bemutatásá. Szintén a szívassuk a fizetős felhasználót jelige keretében.

Az érv az lesz hogy ez egy nem kötelező "ingyenes-ez nem igaz persze" szogáltatás tehát nem is kell támogatniuk- hasonló érvelés van a kódolatlan csatornákhoz is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A TVGO csak a telekom előfizetőknek "ingyenes", külön elő is lehet fizetni rá, és akkor szívás. Mert fizetsz érte, de nem megy.
Az ÁSZF meg ÁSZF, ha hiányos, akkor bünti.

Nincs olyan, hogy ellophatatlan, pluginen keresztül nézve is lopja, aki akarja. Mellesleg nem olyan jó minőségű ez a stream, hogy innen lopna bárki is. Max megnehezíteni lehet, de aki akarja, úgyis megoldja, teljesen felesleges ilyenek miatt szétbonyolítani, ellehetetleníteni egy rendszert. Sok helyen látok erre példát sajnos. :(

Arra is gondolok, hogy tán nem is a 64 bittel van a baj, hanem a legújabb Firefox-al? Mintha a céges gépemen is 64 bites lenne, és ott működik. Hmm, de erre most nem merném megesküdni. Bár Explorerrel és Edge-el sem megy nálam.

Ment levél a Telekomnak bele CC-zve az NMHH-t, remélem így komolyabban veszik a választ.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
35 minutes ago, fgabor87 said:

Ja, csak nincs facebook-om. :)

 

Saját néven nekem sincs természetesen, csak egy account hamis névvel, amit akkor használok, ha pl. szolgáltatóknak írok a facebook oldalukon. Erre a célra érdemes csinálni egyet, és csak akkor belépni, ha írni akarsz, mert az FB menő mostanság, ezért ott jobban reagálnak, illetve ahogy fent írtam, a nyilvános oldalukra lehet így megjegyzést írni, amit mindenki lát, tehát hatásosabb lehet, mint egy email válasz, amit csak te látsz alapból.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...