Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Sziasztok!

Pár napja Firefoxban nem megy a TV Go. Fent van a bővítmény, látom is a Firefox bővítmények között. Máskor már jártam így, akkor sikerült rendbe hozni, de most nem megy. Töröltem az előzményeket, uninstalláltam és újra telepítettem a bővítményt, beállítottam, hogy a bővítmény legyen mindig aktív, frissítettem a firefoxot a legfrissebb verzióra. Ccleanerrel végeztem tisztítást, kipucoltam a registry-t vele, uninstalláltam a szükségtelen programokat, újból újratelepítettem a kiegészítőt. Viszont ha el akarom indítani valamelyik csatornát azt írja, hogy telepítsem a bővítményt.

Jelenleg Internet Explorer-ben működik a TV Go, de időnként fekete lesz a kép, ilyenkor újra kell indítani a csatornát, van mikor 2-3-szor egymás után. Firefoxban ilyen gond nem volt.

Windows 10 operációs rendszer Firefox 47.0.1

 

Mi lehet a probléma? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
5 órája, kisspepe írta:

Sziasztok!

Pár napja Firefoxban nem megy a TV Go. Fent van a bővítmény, látom is a Firefox bővítmények között. Máskor már jártam így, akkor sikerült rendbe hozni, de most nem megy. Töröltem az előzményeket, uninstalláltam és újra telepítettem a bővítményt, beállítottam, hogy a bővítmény legyen mindig aktív, frissítettem a firefoxot a legfrissebb verzióra. Ccleanerrel végeztem tisztítást, kipucoltam a registry-t vele, uninstalláltam a szükségtelen programokat, újból újratelepítettem a kiegészítőt. Viszont ha el akarom indítani valamelyik csatornát azt írja, hogy telepítsem a bővítményt.

Jelenleg Internet Explorer-ben működik a TV Go, de időnként fekete lesz a kép, ilyenkor újra kell indítani a csatornát, van mikor 2-3-szor egymás után. Firefoxban ilyen gond nem volt.

 

 

perációs rendszer Firefox 47.0.1

 

 

Nálam is volt ilyen, aztán megjavult magától. Elég bugos.

 

Idézet

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

"TV GO bárhol,bármikor,bárkinek!" - persze a legtöbb pc felhasználót kivéve, hiszen se Edge-en, se Chrome-on és jelenleg már Firefox-on sem működik. 

Több (3) gépen próbáltam, egyiken sem működik. A legutóbbi Firefox frissítés óta kéri a már korábban feltelepített plugin telepítését, és hiába telepítjük és hiába engedélyezzük, a telepítésre való felhívás újra és újra megjelenik, vagyis használhatatlan.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

5 perce, anonymus írta:

Fórumon lévő szlogent?

Leginkább a szolgáltatás feltételeit kellene betartani, elvégre ezért a szolgáltatásért meghatározott díjat fizetünk.

"Műszaki, technikai feltételek

2.2.1. A szolgáltatás eléréséhez használható eszközök
A szolgáltatás számítógépen (PC/Mac), android, iOS operációs rendszerű mobileszközökön (mobiltelefon, tablet) vehető igénybe."

Ez a szolgáltatás "számítógépen" a legtöbb felhasználó számára nem vehető igénybe, elvégre jelenleg a már senki által nem használt IE böngészőn kívül egyetlen aktuális böngészővel sem működik.  Nézetem szerint ez a hiányos tájékoztatás így legalább annyira megtévesztő és félrevezető, mint amennyire bosszantó. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

10 perce, anonymus írta:

Firefox 32 bit-el is működik, bár ahogy észrevettem ezt derogál az embereknek  telepíteni.   Mert hogy 4Gb több memória van a gépembe nehogy már legyen a gépemen egy 32 bites böngésző alapon. 

Amennyiben Telekom digitális tv előfizető vagy iptv alap/családi+hd csomagra fizettél elő. A Tv Go szolgáltatást ajándékba kapod és nem fizetsz érte egy Ft-t se. 

OK, amúgy rögtön gondoltam, hogy a felhasználókkal van probléma. :)

Amúgy 32 bites Firefox-ot használok 64 bites Windows-on  és előfizettem a szolgáltatásra. Mindazonáltal tényleg nagyon örülök, hogy vannak akiknél a szolgáltatás működik.

Amúgy egy szolgáltatás mellé kapott "ajándék"-nak  is működnie kell, elvégre a megrendelő a szolgáltató kiválasztásánál az ajándékot is mérlegre teheti.

De szerintem engem felesleges meggyőzni arról, hogy ez így teljesen rendben van, amikor ennyi erővel akár a problémát is elháríthatná valaki.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Arra továbbra sincs magyarázat, hogy a szlogennel ellentétben miért nem működik a lejátszás egy rakás androidos készüléken?

A MyTv (*****) app hibátlanul működik (és megjegyzem jobb minőségben), az összes androidos eszközömön, míg a TVGo-t egy kivételével (egy régi Sony Xperia Ray) csak úgy tudom működésre bírni, hogy rootolni kell, majd build.prop módosítás (eszköz átnevezés a kevés támogatott egyikére) és unroot után már működik a program.

Nem az a válasz érdekel, hogy az adott tablet/telefon nincs a támogatott eszközök listáján, mert az a a lista egy vicc. Inkább az, hogy x év után, miért csak pár (gondolom a T által forgalmazott) eszköz szerepel a listán, miközben más hasomló programokat gond nélkül lehet használni? Így finoman szólva is "csúsztatás" a szlogen.

A facebookon is rákérdeztem, de persze semmi reakció.

Az az érzése az embernek, hogy kiadtak egy programot, csak mert a konkurenciának is van, de a programozói tudás már nincs meg mellé.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 8/19/2016 at 2:55, Roli82 írta:

Szia!

A TV GO szolgáltatás csak Magyarország területén, magyarországi IP-címről és honos hálózatról böngészhetőek, s a szolgáltatás csak Magyarország területén vehető igénybe.

Ha jol emlékszem nekem ment androidról, forgalomtömörítést bekapcsolva ami azt jelenti hogy külföldi ip címről. De lehet tévedek.

Valamikor évelején itt elég sokat irogattunk róla a netflixes szűrés kapcs'n . Azóta lett proxy szűrés?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözletem!

 

Olyan problémám lenne, hogy augusztus elején meghosszabított hűség és csomagváltás miatt a TVGO alkalmazást ingyen használhattam. A T-pontban kapott elérhetőségekkel remekül működött. Aztán egy kis ideig nem használtam. Próbáltam újra belépni de jelszót kért ismét. Próbálkoztam a korábban megadott jelszóval nem engedett be, mikor módosítani próbáltam először azt írta ki hogy a szerver enem elérhető. Most meg mikor engedte módosítani a jelszavamat és próbálok belépni akkor azt írja hogy a "A megadott felhasználó nem létezik, kérjük ellenőrizd a regisztrációdat!". Megpróbáltam újra regisztrálni de nem engedi mert az email címem már regisztrálva van. Próbáltam már mobilról és IE böngészőről is belépni. Sehogy sem enged. A mobilon Android van. De aug elején ragyogóan működött. Nem értem most mi lehet a gond.

 

Esetleg valamilyen tipp vagy ötlet?

 

Köszönöm a segítséget és a válaszokat előre is!

 

Üdv,

Attila

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: ‎2016‎. ‎08‎. ‎27‎. at 14:13, drKotasz írta:

Jó napot mindenkinek

Annyi problémám van hogy pc sehogyan sem sikerül működésre birni a tvgo-t ipad airen tököléletes megy minden de pc jó esetben ha bejön a lejátszási ablak de fekete marad nem indul el .

i5-ös Pc win10 64bit 120/50 Net se inernet exprprer, edge  és firefox alatt se azt irják hogy nem megy crome alatt avval eleve nem próbálkozteam sokat de hogy egyik böngészővel se az már röhely kategoria.

 

 

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Hofeher
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

                                                               Tisztelt Szolgáltató!

 

 Idézek egy cikket: A Magyar Telekom kódolatlanul kínál minicsomagos csatornákat: 2016. október 4. és november 30. között 37 egyébként csak minicsomagban megvásárolható csatorna műsora válik elérhetővé külön előfizetés megvásárlása nélkül is. A csatornanyitás a TV képernyőn kizárólag a Telekom TV-előfizetők számára érhető el IPTV-n, SAT tv-n, digitális kábeltévén, Alap, Családi és Családi+HD díjcsomaggal rendelkező ügyfeleknek. A TV GO-n, regisztrációt követően ezek a csatornák nem Telekom TV előfizetők számára is elérhetőek. A mostani akció a Telekom minicsomagjainak, a Filmvilág, Nagyvilág, és a Fishing&Hunting valamint a Classica csatornáinak kódolatlan elérését jelenti. Ezen belül a Filmvilág minicsomag a film és sorozat rajongóknak kínál felhőtlen szórakozást többek között a Sorozat+, az AXN és a Filmbox csatornáival, de a gyerekek is találnak számukra érdekes csatornákat a csomagban, mint például a népszerű Cartoon Networköt vagy a Nick Jr-t. A Nagyvilág minicsomag a DTX, a Discovery Science, a Viasat Nature, a Viasat Explore vagy a Viasat History műsoraival ismeretterjesztő, történelemmel, utazással és életmóddal kapcsolatos szórakozást kínál. A Fishing&Hunting minicsomag csatornája a horgászat és vadászat szerelmeseinek szól. Ők a nap 24 órájában tippeket, trükköket bemutató blokkokat nézhetnek, horgász- és vadászparadicsomokról készített kisfilmeket, valamint versenybeszámolókat láthatnak. A Classica minicsomag csatornája színvonalas, kimondottan klasszikus zenei tartalmakat szolgáltat koncertek, operák, életrajzi ihletésű dokumentumfilmek sugárzásával.

Hol? Mert az oldalon regisztráció után sincs ilyen lehetőség...
 
Csevegés vége
 
 
 
 

Tisztelettel: Németh Tamás

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Arra továbbra sincs korrekt válasz (ami nem mellébeszélés), hogy miért van tiltva a tvgo rootolt eszközön? A play szerint tiltva van. A facebookon azt írták a kérdésemre, hogy nincs ilyen korlátozás. Ez utóbbi nem igaz, mert kipróbáltam egy - a kompatibilis eszközök listáján szereplő - múzeumi Xperia Rayjel és működött. Root után már nem volt hajlandó elindulni. Unroot után ismét ment. A kompatibilitási listán múzeumba való készülékek vannak. A tartalomvédelmi hivatkozás úgy ahogy van nevetséges (legalábbis nem jogszabályi akadálya van). Más, hasonló (magyar) programok futnak rootolt készüléken. Arról nem beszélve, hogy ha rögzíteni akarom a tartalmat, akkor megteszem pc-n, tv-ről, stb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Többször hallottam, hogy a "Windows Phone" és a "Windows 10 Mobile" nem rendelkezik elég piaci részesedéssel ahhoz, hogy ezekre fejlesszenek pl. TV GO appot. Érzésem szerint ez az elképzelés nem veszi figyelembe, hogy a hasonló appot kérő közösség nem elsősorban Windows 10 Mobile-re vagy Windows Phone-ra mutogat.

Hanem például: Windows alapú PC-re. Ugyanis a böngésző és beépülő modul kapcsán sok esetben gond van, több böngésző nem támogatott. A különálló app viszont akár előtérbe helyezhető lenne, akár kényelmesen kezelhető.

Vagy Windows alapú tabletre. A Surface elég erős a világban, de vannak "klónok is".

Vagy XBOX One-ra. Az IPTV egyik komoly korlátja, hogy jelenleg kevesebb beltéri egységet lehet kiszolgálni, mint ahány TVt hagyományos kábeles adással. Az itt-ott elhelyezett konzol és azon elérhető TV GO (és talán HBO GO) UWP appok ugyanazt az UWP appot jelentik, mint számítógépen, tableten, Surface HUB-on... Ma már "minden szobába, a konyhába is kell TV" és ez megoldaná azt, hogy ahova nem jut Set Top Box, ott a konzol is kiváltaná.

Ez a Telekom ajánlatát minden szempontból versenyképesebbé tenné. És nem csak a kisebb számú Windows 10 Mobile felhasználót érintené.

A telefont is a Telekomtól vette sok előfizető. Windowssal. Ezzel együtt kellene az előfizetők Telekom által forgalmazott eszközeit támogatni.

Sok Windows 10es laptop, hibrid elérhető nálatok, és olcsóbb, ha van app, mintha az User a browserrel is vív és panaszkodik a rosszul működő szolgáltatás miatt.

XBOX One-t is árultok...

Egy valóban minden érintett eszközre jó UWP app (igen, telefonon Continuumot is támogat, ha már univerzális) a felhasználók széles körének lenne komoly előrelépés. 

Mikor tervezi a Telekom ezt meglépni? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tudom, hogy nem csak a listán szereplő készülékekkel működik. Csak azért írtam, mert a facebookon közölte egy T-s, hogy rootolt eszközön is működi és egyébként nézzem meg a kompatibilis készülékek listáját.

Jelenleg egy Wayteq tabon használom (amit átírtam Sony Tablet S-re) és egy Xiaomi Redmi 2Pro-n. Utóbbin indítok egy unrootot a tvgo indítása előtt, amikor meg nincs szükségem a tvgo-ra, akkor két kattintás és újra van root.

Legújabb, hogy az immmr használók is panaszkodnak a roottal kapcsolatos tiltásra. Úgy látszik, hogy a telekomnak ez a fétise. :-)

Emlékszem, hogy például az androidos hivatalos NFL appban is bevezettek tiltást rootolt cuccokra még 2-3 éve, de bennük volt annyi, - látva a felháborodást- hogy, visszavonták a korlátozást. A telekom meg ragaszkodik ehhez elképzeléshez, amit ráadásul tisztességesen meg sem tudnak indokolni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Annál azért jobban körbejártam a témát, hogy ezeket a válaszokat el tudnám fogadni.

Ha ez lenne az ok, akkor rootolatlan készüléken sem menne.

Ha a tartalomszolgáltatók miatt lenne (úgymond "tartalomvédelmi okokból"), akkor nem menne más hasonló program sem. A My***** TV agy a MindigTV app készítőit miért nem zavarja, ha rootolt készüléken akarod használni a programjukat? Mindkettőt próbáltam és gond nélkül futnak rootolt készüléken. Náluk nem hisztiznek a tartalomszolgáltatók?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tom70
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...