Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
7 perce, Tom70 írta:

Annál azért jobban körbejártam a témát, hogy ezeket a válaszokat el tudnám fogadni.

Ha ez lenne az ok, akkor rootolatlan készüléken sem menne.

Ha a tartalomszolgáltatók miatt lenne (úgymond "tartalomvédelmi okokból"), akkor nem menne más hasonló program sem. A My***** TV agy a MindigTV app készítőit miért nem zavarja, ha rootolt készüléken akarod használni a programjukat? Mindkettőt próbáltam és gond nélkül futnak rootolt készüléken. Náluk nem hisztiznek a tartalomszolgáltatók?

Találgatni lehet csak, lehet a mediaroom kliens ellenőrzi. Cyanogen mellett még a root shading se segített.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azért bosszant csak a dolog, mert akkor akartam először használni, amikor éppen kórházban voltam és rootolt telefon volt nálam és emiatt akkor nem volt használható a tvgo (akkori telefonon bonyolultabb volt újra rootolni, mint a mostanin).

Egy darabig az xposed + rootcloak modul megoldotta, de újabban az sem működik. Azért dühítő, mert fizetek 3 set top boxot, felvételi opciót és akkor a nyomorult korlátozásuk miatt trükközni kell, ha a tvgo-t akarom használni. Pedig szerintem nincs ember, aki a tvgo miatt rootolná tabletjét, hogy majd onnan vegyen fel műsorokat.

Legalább korrekt módon megindokolnák, de csak a mellébeszélés megy.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ismét rákérdeztem a rootolt témára a Telekomnál. Megjött a sablon szöveg:

"Tartalomvédelmi okok miatt nem engedélyezett a rootolt készülék használata. Szoftveresen tiltanunk kell minden olyan megoldást, amivel a képernyőkép rögzíthetővé válik, mivel a tartalomszolgáltatók felé ilyen kötelezettségünk van."

Érdekes, hogy csak a Telekomnak van ilyen kötelezettsége, a többi hasonló alkalmazás készítőjének nincs.

Ha ezt elhinném, akkor is meg lehetne oldani, hogy ha az adott előfizetéshez tatozik felvételi opció, akkor az alkalmazás hagyja figyelmen kívül a rootot. Azért is érdekes ez az indoklás, mert ha akarom, akkor rögzítem pc-n vagy a tv-ből és nem a telefonon fogok ilyesmivel szerencsétlenkedni.

Ezek után feladom, hogy számomra is elfogadható választ kapjak erre a kérdésre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok! Költözés előtt állok, Telekom előfizető szeretnék lenni a TVGO szolgáltatás miatt.De a TVGO -t nem lehet kitükrözni, android appal, miracasttal, google casttal, semmivel a tv-re! Erre akkor lenne szükségem amikor a hétvégi házban vagyok, van korlátlan mobil nettem és tvgo-t szeretnék nézni nem telefonon,tableten,laptopon, hanem a "nagy tv"-n. Most a" D " szolgáltatónál vagyok amivel internet+android telefon ki tudom tükrözni a tv adókat. Jó lenne ha ez a dolog működne és lehetnék Telekomos. Köszönettel várom a választ.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 perce, Koli76 írta:

Sziasztok! Költözés előtt állok, Telekom előfizető szeretnék lenni a TVGO szolgáltatás miatt.De a TVGO -t nem lehet kitükrözni, android appal, miracasttal, google casttal, semmivel a tv-re! Erre akkor lenne szükségem amikor a hétvégi házban vagyok, van korlátlan mobil nettem és tvgo-t szeretnék nézni nem telefonon,tableten,laptopon, hanem a "nagy tv"-n. Most a" D " szolgáltatónál vagyok amivel internet+android telefon ki tudom tükrözni a tv adókat. Jó lenne ha ez a dolog működne és lehetnék Telekomos. Köszönettel várom a választ.

Eddig nem próbáltam ki, de most megtettem,sajnos nem működik. Valószínű,hogy a app-ba van valami blok,hogy tükrözze. >:(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szeretném több készüléken is használni a TVGO-t, de sajnos utólag kiderült, hogy négy készülékemből csak egyet támogat a rendszer...Esetleg van-e valami lehetőség, szoftver, stb. amit, ha letöltők tudom használni a többin is?

A tabletemen Windows 10, és Android 5.1 fut, a visszapillantó tükrömben android 4.0, az órámban android 5.1..., a telefonomon android 5.1 (ezen az egyen működik)

Ha próbálom elindítani, valami kódot ír ki: "Hiba történt a lejátszás során! Kérjük, próbáld újra betölteni a filmet! (-2113929208, 0)  

Voltam bent a Telekom fiókban, ott azt mondták hogy nem kompatibilisek a készülékeim...vegyek másikat, és mutatták a választékot.

Sajnos most nincs rá lehetőségem, hogy lecseréljem a készülékeim...kevesebb mint fél éve vettem őket.

  Most, akkor lemondhatok róla hogy használjam a TVGO-t?  Köszönöm, ha valaki tud jó tanácsot adni!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szeretnék érdeklődni, hogy a TV_GO szolgáltatás, közel egy hónapja megszakadt, mivel felfele módosítottam a családi csomagom.

Bár igéretet kaptam, hogy megoldják a problémát, de azóta sem történt semmi!  Sem IPTV  extra menüvel, sem ügyfél azonosítóval nem engedi az összekapcsolódást!  Rendszer problémára hivatkoznak, de ez időben, nem tudom mit jelent,--talán még, több hónapot??? Talán az informatikusok mind külföldre mentek dolgozni? Remélem nem. Köszönöm, hogy figyelembe vették kérésem!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

TVGO-n hogy lehet váltani másik hangsávra (pl. eredeti nyelvre) azokon a csatornákon, amelyeken van legalább 2 hangsáv? Pl. Discovery, NatGeo esetén hogy tudom az eredeti angol hangsávot hallgatni? DVB-C és IPTV esetén tudok váltani, TVGO-nál nem.

Egyébként Android-os táblagépen használom.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tomzee
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm a válaszokat.

Van értelme "feature request"-ként kérni a fejlesztőket, hogy csinálják meg, vagy tesznek rá hogy 1 user mit kér?

Google Play oldalon szerepel az "alkalmazas-fejlesztes@telekom.hu" cím, ide érdemes írni?

Más: a német nyelvű csatornákat (ZDF, RTL, SAT1, ORF) nem fogják betenni a TVGO-ba? Mert a Nagyvilág csomagból jónéhány csatorna már van TVGO-n, a német nyelvűeket meg szépen kihagyták (pont egy német hátterű cég, persze ez más tészta)...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 12. 08. at 23:03, btz írta:

@root Ha a root a gondja akkor általában nem hibakódot ad ki, hanem lejátszás előtt kiírja, hogy minőségbiztosítási okok miatt a lejátszás rootolt készüléken nem támogatott.

Nekem három készüléken is (Xperia Ray, Xiaomi Redmi 2 Pro, Wayteq tab700) esetén is hibakódot dobott a root miatt (az általad írt szöveggel soha nem találkoztam). Root visszavonása után mindhárom készüléken futott a TVgo tehát biztos amiatt hisztizett. Illetve bónuszként a Wayteq tab típusát át kellet írnom Sony Tablet S-re vagy valamelyik T által tesztelt őskövületre, hogy működésre bírjam ezt a "csodálatos" programot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam ez a minőségbiztosítási szöveg soha nem jelent meg.

Most megnéztem a megint a telefonomon (amin azóta visszaállítottam a root jogot) és ez a pontos szöveg:

"Hiba történt a lejátszás során! Kérjük, próbáld újra betölteni a filmet! [-2113929208,0]"

Root visszavonása után ismét nincs hibaüzenet és működik a program.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
33 perce, ApaFia írta:

Csupa "pozitív" változások. o.O

köszi, Hopp "Családi" az csak Családi, vagy "Családi HD és Szuper Családi" ?

Bocs roosz idézet.  ahelye címzett:  @Roli82

 

Vissza az egész szerintem félreértettük , https://www.tvgo.hu/elofizetesek/
Ezek szűnnek meg. Tényleg ki volt a célzott vásárlóközönség :-)?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

T. Adminok! Segítségetekre lenne szükségem.
Próbálom megrendelni a tv-got, de annál a pontnál amikor be kell írni a MT azonosítót, majd a jelszót - hibára áll ki. MT azonosítót a számlán megtalálom - nem evvel van a gond. Talán a jelszó ami "hibás lehet", van egy ötjegyű számkód jelszóként amit még anno sok évvel ezelőtt adtunk meg, de ezt nem fogadja el a rendszerük.
De lehet a mail cím amivel regisztrálok, rossz (nem ismeri a rendszerük) Azok a mail címeket amiket anno kaptunk már nem használjuk, kettőből az egyikre tudok csak belépni már. 
Telefonon keresztül el lehet intézni? talán könnyebb lenne.
Tisztelettel: P.László

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Telekom Fórum!

Alkalmanként laptopomon is használom a TVGO szolgáltatást. Február 8.-án frissítettem Firefox böngészőmet és az Avast Free Antivirust. (Avast programverzió: 17.1.2286 (build 17.1.3394.0); Firefox böngésző: 51.0.1 64 bit)

Innentől sem az Internet Explorer 11-en, sem a Firefox-on nem tudtam használni a TVGO-t. Hosszú kísérletezés után rájöttem arra, hogy az  Avast webvédelme blokkolta a  szolgáltatást az Internet Explorerben, a Firefox új, 64 bites verziójában pedig nem telepíthető a műsor lejátszásához szükséges  "Verimatrix ViewRight" bővitmény.


Megpróbáltam az Avast webvédelmében kivételként beállítani a TVGO URL-jét, a lejátszáshoz kevésnek bizonyult. Próbaként kikapcsoltam az Avast webvédelmét, abban a pillanatban remekül működik a szolgáltatás az Internet Exploreren.

Megkérdezem, mi a megoldás arra, hogy a TVGO használatakor ne kelljen teljesen kiiktatni az Avast webvédelmet? Milyen beállításokat alkalmazzak?

Kérem szíves segítségüket és előre is köszönök minden hasznos tanácsot!

 

Új avast verzió.jpg

URL kizárás.jpg

Webvédelem kikapcsolva.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

IPTV Szuper Családi HD csomagba van TV előfizetésem

A TV Go-val lenne problémám.

2 db androidos telefonnal már beléptem, össze is kapcsoltam az előfizetésemmel a regisztrációmat, mikor azt használjuk elérhető látszólag az összes csatorna, nincs is gondunk vele.

Laptoppal is szeretnék tv-zni, beléptek, de ott viszont csak az M1, M2, Duna, M4 Sport, Duna world, M5 HD, RTL, Tv2, HírTV elérhető és nézhető.

És ez akkor is így van, ha csak a laptop menne (tudom hogy max. 2 eszköz mehet egyszerre).

Mit tehetek hogy laptopon is teljes csatornáim elérhetők legyenek?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Frissen telepítettem a Firefox 32bites verzióját +a bővitményt mégsem megy a lejátszás megakad a betöltést jelző animáció és annyi. IE-nél ugyan az.

Mit kell még tennem, hogy végre használhassam a TV GO -t a PC-n is? AVG vírus irtom van az nem blokkol a jelek szerint semmit

Androidon simán fut.

 

előre is köfi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...