Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Üdv.!

Lenne egy lista, hogy pontosan milyen készülékeken megy? Mert mi nem vagyunk azon szerecsések között, akiknek véletlenül működik ez az alkalmazás. Sem tableten, sem a mobilokon nem működik és nem is törekedik rá a TV GO alkalmazás gyártója, hogy mindegyik készüléken menjen. Sanszos, hogy hiper-szuper készülékeken megy csak, de hát arra meg nem sok embernek van pénze. Nem nagyon használom, de mondjuk 1-2x jól jönne, meg ha már egyszer a szolgáltatás része. Feleségem régi telefonján ment, de tönkrement, így egy másik készülékkel már nem megy. Érdekes, hogy az is LG volt, az enyém is az, azon viszont hibakód. De olvastam több helyen hogy ez már évek óta tartó probléma.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, vpeti22 írta:

Üdv.!

Lenne egy lista, hogy pontosan milyen készülékeken megy? Mert mi nem vagyunk azon szerecsések között, akiknek véletlenül működik ez az alkalmazás. Sem tableten, sem a mobilokon nem működik és nem is törekedik rá a TV GO alkalmazás gyártója, hogy mindegyik készüléken menjen. Sanszos, hogy hiper-szuper készülékeken megy csak, de hát arra meg nem sok embernek van pénze. Nem nagyon használom, de mondjuk 1-2x jól jönne, meg ha már egyszer a szolgáltatás része. Feleségem régi telefonján ment, de tönkrement, így egy másik készülékkel már nem megy. Érdekes, hogy az is LG volt, az enyém is az, azon viszont hibakód. De olvastam több helyen hogy ez már évek óta tartó probléma.

A nem működik mit jelent? El sem indul, vagy a belépés. esetleg a video lejátszás nem sikerül?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 perce, vpeti22 írta:

Közben arra is gondoltam, hogy nem elég csupán az otthoni Telekom hálózat, hogy működjön, hanem hogy Telekomtól vásárolt eszközökre van specializálódva az alkalmazás. Mi nem a Telekomnál vagyunk mobil előfizetők.

esetleg próbálj meg vlc palyert , mxplayert telepiteni  hátha segít. De ez csak próbálkozás

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Problémám adódott a TV-GO fiók és az előfizetésem összekapcsolásával.

Mind a két módszerrel próbálkoztram, az IPTV - beállítások - EXTRÁK - alkalmazások - TVGO - Regisztrációs kód megadása

A következő üzenetet kapom: A Set-top-box-hoz tartozó előfizetéssel már regisztráltak.

A helyzet ugyan az ha az MT azonosító beírásával kezdeményezem az alkalmazás keretében a TV előfizetésem regisztrációját.

Ha már regisztráltam, akkort miért nem működik? Vagy mit ronthattam el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 07. 15. at 21:53, vpeti22 írta:

Köszi! Megpróbálom, hátha! :)

Sajnos így sem megy. Lehet, hogy nem támogatott készülék. Azért az szomorú, hogy így kivételeznek, hogy csak a kiváltságosoknak működik. Nem fogok ezért másik telefont venni. Aztán ott is 50% lenne a valószínűsége, hogy egyáltalán működne rajta...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 órája, anonymus írta:

Elég meredek megfogalmazások.

Részemről ez a véleményem. Mert ha csak az én készülékemen nem működik, akkor ok. De hogy a feleségemén sem, meg tableten sem, meg még jópár előfizetőnél sem ez már azért szerintem durva jelenet a fejlesztőtől. A hasonló konkurens appok viszont mennek kifogástalanul (ingyenes csatornák).
Amúgy az IPTV és internet szolgáltatás kitűnően működik, azzal tényleg semmi gond! :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
22 órája, vpeti22 írta:

Nem volt regisztrációs gond, egyszerűen csak nem megy egyik csatorna sem. Az általad küldött listában valóban nincs benne a LG K7-es meg Huawei Y3 II sem. Elég szerény ez a lista... De ezért nem fogunk telefont cserélni (ha ezen múlik) a listában lévők bármelyikére, mert hogy nem megy a TVGO, ennyit nem ér meg az egész. Csak az számomra a furcsa, hogy a szolgáltatás része és csak bizonyos készülékeken megy.
Majd legfejjebb várunk, hogy valamikor tényleg támogatott lesz! :D
Egyelőre beérem annyival, hogy az IPTV-t támogatja az LG TV-m! :)

Esetleg az itcafe forumon próbáld megkérdezni hogy valakinek megy-e a tv-gon a te eszközeiddel, ha igen akkor regisztrációs probléma. 
De megpróbálhatsz újra regisztrálni / reg-et megjavítani a Ts ügyfél-szolgálaton.
Az hogy ilyen ***** hibajelzést ad az app az szakmai hozzá nem értés, ennek eredménye hogy csak akkor kapsz segítséget ha a hibád a fejlesztői szintre jut a támogatásban. Egyedi hibánál ez sztem kb lehetetlen. 
Az appot próbáltad újratelepíteni? lehet hiányzó engedély, vagy az alkalmazás olyan szenzort használni ami nincs a telefonban. Vagyis  a hiba bármi lehet.Nekem működik Inofcus-on samsungon (ace2.től) , xiaomi 4a, 

Milyen proci van a telókban? ltr/3g változatok?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 perce, acel írta:

Az appot próbáltad újratelepíteni? lehet hiányzó engedély, vagy az alkalmazás olyan szenzort használni ami nincs a telefonban. Vagyis  a hiba bármi lehet.Nekem működik Inofcus-on samsungon (ace2.től) , xiaomi 4a, 

Milyen proci van a telókban? ltr/3g változatok?

Törlés/Újratelepítés már megvolt, többször is.
LG K7 -> Mediatek MT6580M, Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, 3G, Android 5.1 (Lollipop)
Huawei Y3 II -> Mediatek MT6735M, Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53, 4G, Android 5.1 (Lollipop)
Concorde tab Ray -> AllWinner A33ARM Quad Core 1,3 GHz, Android 4.4.2 (KitKat).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
24 perce, vpeti22 írta:

Törlés/Újratelepítés már megvolt, többször is.
LG K7 -> Mediatek MT6580M, Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, 3G, Android 5.1 (Lollipop)
Huawei Y3 II -> Mediatek MT6735M, Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53, 4G, Android 5.1 (Lollipop)
Concorde tab Ray -> AllWinner A33ARM Quad Core 1,3 GHz, Android 4.4.2 (KitKat).

Furcsa a y5 a bestmark szerint tvgo kompatibilis, ez meg nem. Szinte csak  procik külöböznek. 
Esetleg az mit mond? tvgo támogatott terméken is ki kellene próbálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 12. 13. at 19:23, zoloka1984 írta:

A vernee apollo lite telefonon nem működik a alkalmazás! Nem tudja betölteni egyik tv csatornát se!

Ha rootolt a telefon, akkor azért nem megy (ez szokott az egyik fő probléma lenni). Bár ilyenkor egy hibaüzenetet ír ki (nálam [-2113929208, 47]). Ráadásul kínai készülékeket, hajlamos automatikusan rootoltnak tekinteni a program, akkor is ha nem az (Wayteq tabbal tapasztaltam). Xiaomi Redmi 2-m van és csak akkor megy a TVgo, ha kikapcsolom a root jogot.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tom70
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...