Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
10 órája, disconnect írta:

Ennyi erővel akkor androidon, ios-en, és weben is be lehetne szüntetni.

Nem sokon múlt, pcn gyakorlatilag alig volt elérhető az utolsó években most frissítették (tákolás) a windows szoftvert hogy újra működhessen. de  Linux kizárva. A háttérben az van hogy a gyakorlatilag halálraítéle mediroom alapú szolgáltatások támogatottsági minimális ,  A felhasználók szokás szerint amiatt szívnak mert a T nem nyilt szabványokra építszabványos eszközökkel.  Ezért nem megy mindenütt a tvgo, ezért kellenek a stb-k, nem szabványos hgw-k. a felhasználóknak meg el kell tűrni, mivel a T nem ad alternatívát és gyakorlatilag monopóliuma van az országra és egyes csatonákra. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 perce, vpeti22 írta:

Közben arra is gondoltam, hogy nem elég csupán az otthoni Telekom hálózat, hogy működjön, hanem hogy Telekomtól vásárolt eszközökre van specializálódva az alkalmazás. Mi nem a Telekomnál vagyunk mobil előfizetők.

Van akinek nexus-on se megy,

De a fac ebookon igéri a telekom hogy foglalkozik vele, 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
34 perce, vpeti22 írta:

Közben arra is gondoltam, hogy nem elég csupán az otthoni Telekom hálózat, hogy működjön, hanem hogy Telekomtól vásárolt eszközökre van specializálódva az alkalmazás. Mi nem a Telekomnál vagyunk mobil előfizetők.

Nekem a közvetlenül Apple-töl vett Almával gond nélkül megy szóval ahogy @btz is írja nem ez lezs a gond nálad.

Ui: Pc-n van meghalva nálam most de az user error úgy is. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
6 órája, vpeti22 írta:

Sajnos így sem megy. Lehet, hogy nem támogatott készülék. Azért az szomorú, hogy így kivételeznek, hogy csak a kiváltságosoknak működik. Nem fogok ezért másik telefont venni. Aztán ott is 50% lenne a valószínűsége, hogy egyáltalán működne rajta...

Elég meredek megfogalmazások.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

2113929208,35 ezt a hiba kódot pirossal a bal felső sarokban látod ? Mert nekem is ilyen van csak 20-al kezdődik. Viszont a köztévé M1 M2 stb elérhető. Ha kipróbálom ugyan azon az eszközön egy másik tv-go fiókkal akkor hibátlanul megy. Ezért nálam 100% -ig biztos hogy fiók hiba de nincs kedvem foglalkozni vele:D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
40 perce, anonymus írta:

2113929208,35 ezt a hiba kódot pirossal a bal felső sarokban látod ? Mert nekem is ilyen van csak 20-al kezdődik. Viszont a köztévé M1 M2 stb elérhető. Ha kipróbálom ugyan azon az eszközön egy másik tv-go fiókkal akkor hibátlanul megy. Ezért nálam 100% -ig biztos hogy fiók hiba de nincs kedvem foglalkozni vele:D

Mikor elindítanék egy csatornát, akkor hibakód, illetve hogy próbálja meg később újra betölteni a videót. Fiókhiba biztos nincs, mivel feleségem régi telefonján ment, csak az ugye tönkrement pár hónapja.
De akkor mégiscsak vannak problémák! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
40 perce, teherwagon írta:

Hello @vpeti22, a regisztrációs gondot javította a Té? ha igen, milyen telód van? ha támogatott, akkor mennie kell (nézz be a GYIK-ba, és ha nem boldogulsz, akkor még mindig lehet valami fiók hiba, amit a Té ügyfélszolgálat megold). ha nem támogatott, akkor sajnos kétesélyes (megy vagy nem), és ilyenkor a nem megy állással nem nagyon lehet mit kezdeni (várni, hátha a telódra is támogatott lesz).

Nem volt regisztrációs gond, egyszerűen csak nem megy egyik csatorna sem. Az általad küldött listában valóban nincs benne a LG K7-es meg Huawei Y3 II sem. Elég szerény ez a lista... De ezért nem fogunk telefont cserélni (ha ezen múlik) a listában lévők bármelyikére, mert hogy nem megy a TVGO, ennyit nem ér meg az egész. Csak az számomra a furcsa, hogy a szolgáltatás része és csak bizonyos készülékeken megy.
Majd legfejjebb várunk, hogy valamikor tényleg támogatott lesz! :D
Egyelőre beérem annyival, hogy az IPTV-t támogatja az LG TV-m! :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: vpeti22
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, anonymus írta:

Kb azok a telefonok meg eszközök amit a T árul a többi zsákba cica. 

De mivel nem derül ki hol akad el így lehet átmeneti tvgo hiba is. Nálam is előforduld hogy Apple telon nincs adás eltelik x idő akkor meg minden jó. 

Hát annál több lehet, Inofcust, xiaomi sincs rejta pedig működik. De általában az appgyártók gyüjtik a használati infokat. de ha nem a google is segít.  Ennélkül ma szolgálttást iditani igazán kihívásteli vállalkozás. Vagyis ha van is ilyen lista akkor sincs szándék nyilvánosságra hozásra.
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 perce, foxylady írta:

Nekem is ment a P10-en, amikor még nem volt rajta a támogatott készülékek listáján....egyébként biztos monitorozzák, eléggé suicide megoldás lenne, ha nem. 

Erről beszélek, viszont ha monitorozzák akkor tudnak pontos listát adni a nem támogatott de működő készülékekről.  De legalább az üsz használhatná "az ön készüléke nem támogatott" sablon helyett. Következtetés:  Mivel a T ad a biztonságra ezért monitorozzák a készülékeket, és tudják a pontos listát, de inkább lerázzák az ügyfelet aki ilyen készüléket használ és más hibája van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
17 perce, zoli62 írta:

Egyszer írtam a Google Play-en a TV GO app oldalán megadott kapcsolattartó címre, de senki nem válaszolt. Ennyit arról, hogy magát a szolgáltatást a Telekom portfólióján belül mennyire preferálják.

Hát ez kínos :( , ezzel tényleg lejáratják a szolgáltatást magát....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 órája, zoloka1984 írta:

megnézem a rootolást lehet utána menni fog. de a támogatott pdf listában nincs benne a készülék!

Más fórumokon le van írva hogyan kell a tootolast visszacsinálni.  Szerintem az üsz nem mondhatod hogy benne van a listában, 

Volt Samsung kliens, de mivel a technológiát és az alapszoftvert nem tudták frissíteni ezért dobták a klienst, nem a bérleti díj miatt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!
Boldog újévet mindenkinek!

Feleségem most kapott új készüléket karácsonyra, azon megy most a TVGO. Aztán sok agyalás után rájöttem, hogy mi lehet a gond. Volt már más applikáció is ami nem működött a telefonomon. Ott megoldották a problémát. Ugyanis az volt a hiba, hogy bizonyos felbontás alatt hibásan működött az app. Itt hasonló probléma gondolok. Az én telefonom felbontása csak  480x854 és valószínűleg azért dobja lejátszáskor a hibaüzenetet. Könnyű mondani az ügyfélnek, hogy mert rootolt, meg ki tudja milyen a telefon, fogalma sincs róla. Az enyém nem az, gyári LG készülék, úgyhogy engem már nem tudnának olyan könnyen lerázni, HA foglalkoznának vele. Szerintem foglalkozniuk kellene a problémával, ha már a szolgáltatás része. Meg is látszik hogy milyen értékeléseket kap az applikáció a Play áruházban, de az sem érdekli az applikáció készítőit.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...