Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2017. 12. 21. at 23:56, Tom70 írta:

Ha rootolt a telefon, akkor azért nem megy (ez szokott az egyik fő probléma lenni). Bár ilyenkor egy hibaüzenetet ír ki (nálam [-2113929208, 47]). Ráadásul kínai készülékeket, hajlamos automatikusan rootoltnak tekinteni a program, akkor is ha nem az (Wayteq tabbal tapasztaltam). Xiaomi Redmi 2-m van és csak akkor megy a TVgo, ha kikapcsolom a root jogot.

megnézem a rootolást lehet utána menni fog. de a támogatott pdf listában nincs benne a készülék!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

családtag tvgo-t szeretném renbehozni, de a Freemail-os hozzaferesevel nem enged be, hiába jó a jelszó, más emailra azt írja hogy már össze van kapcsolva, jelszót nem szívesen valtoztatnam soron kívül, de ha most nem veszi be akkor lehet máskor sem. Van valami ötletekek? Hogy lehet kideríteni milyen emailre van regelve?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, acel írta:

családtag tvgo-t szeretném renbehozni, de a Freemail-os hozzaferesevel nem enged be, hiába jó a jelszó, más emailra azt írja hogy már össze van kapcsolva, jelszót nem szívesen valtoztatnam soron kívül, de ha most nem veszi be akkor lehet máskor sem. Van valami ötletekek? Hogy lehet kideríteni milyen emailre van regelve?

Érdekes, én anno a t-online-os címmel nem tudtam használni, csak a freemailessel ment, most meg már csak az maradt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@anonymus

Ez csak egy feltételezés, ahogy az is hogy a geolokációd alapján kilőnék a használatát. Csak a figyelmet szerettem volna felhívni, hogy ez a lépés amit a legutolsó frissítéssel megtettek, az ehhez a fajta korlátozáshoz közelebb vihet. Remélem nem ez fog következni és egészen más oka van az alkalmazás geolokáció hozzáférési kérésének. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
22 órája, btz írta:

@anonymus

Ez csak egy feltételezés, ahogy az is hogy a geolokációd alapján kilőnék a használatát. Csak a figyelmet szerettem volna felhívni, hogy ez a lépés amit a legutolsó frissítéssel megtettek, az ehhez a fajta korlátozáshoz közelebb vihet. Remélem nem ez fog következni és egészen más oka van az alkalmazás geolokáció hozzáférési kérésének. 

"Tartalom védelmi változások" van a verzió leírásában a Store-ban. Nem szégyelli a T. A magyar Ip cím nem sokat segít ha van GPS/GSM lokáció. De még jó hogy a T blokkolja a saját vpn szervert (bridged tiltása miatt) amint dupla nattal mintha nem lehetne megoldani es így mindenki használhatná az otthoni Ip címet. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, acel írta:

"Tartalom védelmi változások" van a verzió leírásában a Store-ban. Nem szégyelli a T. A magyar Ip cím nem sokat segít ha van GPS/GSM lokáció. De még jó hogy a T blokkolja a saját vpn szervert (bridged tiltása miatt) amint dupla nattal mintha nem lehetne megoldani es így mindenki használhatná az otthoni Ip címet. 

Azt nem olvastam el, akkor megvannak a miértek. 

Milyen saját VPN-t blokkol a T? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 03. 23. at 6:43, btz írta:

 

@acel

Nemhiszem. Már a root elrejtést sem lehet megcsinálni vele lassan 1-2 éve, hogy az utoljára működött. 

Hogyne lehetne elrejteni a rootot. Legalábbis nekem tavaly év végén még működött a Magisk + Safetynet páros. A banki alkalmazások is gond nélkül futottak.

Tudnám ki az a ...., aki szerint bárki is azért rootol, hogy a tv műsorokat így szerezze meg.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018-1-1 at 15:26, vpeti22 írta:

Sziasztok!
Boldog újévet mindenkinek!

Feleségem most kapott új készüléket karácsonyra, azon megy most a TVGO. Aztán sok agyalás után rájöttem, hogy mi lehet a gond. Volt már más applikáció is ami nem működött a telefonomon. Ott megoldották a problémát. Ugyanis az volt a hiba, hogy bizonyos felbontás alatt hibásan működött az app. Itt hasonló probléma gondolok. Az én telefonom felbontása csak  480x854 és valószínűleg azért dobja lejátszáskor a hibaüzenetet. Könnyű mondani az ügyfélnek, hogy mert rootolt, meg ki tudja milyen a telefon, fogalma sincs róla. Az enyém nem az, gyári LG készülék, úgyhogy engem már nem tudnának olyan könnyen lerázni, HA foglalkoznának vele. Szerintem foglalkozniuk kellene a problémával, ha már a szolgáltatás része. Meg is látszik hogy milyen értékeléseket kap az applikáció a Play áruházban, de az sem érdekli az applikáció készítőit.

Sziasztok!

Mai nappal kíváncsiságból újra feltelepítettem az LG telefonomra a TVGO alkalmazást és láss csodát, működnek a TV csatornák!!! Nagyon meglepődtem! :) Úgy látszik valamit csinálhattak vele, hogy most működik más készülékeken is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szoasztok!

Ausztriában is dolgozok, ott is szívesen nèznèk magyar adást a nèmetnyelvűek helyett, de az osztrák telefonomra nem telepíthető a tv go. Ez tènyleg így van beállítva? Akkor a cèges lakásban lèvő osztrak *****-s neten sem fogom tudni az okos tv-n nezni a tv go-t? Akkor hogy tudom on the go használni ezt a szolgáltatást?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 06. 01. at 21:11, KPE írta:

Ausztriában is dolgozok, ott is szívesen nèznèk magyar adást a nèmetnyelvűek helyett, de az osztrák telefonomra nem telepíthető a tv go. Ez tènyleg így van beállítva?

Hello @KPE, az app csak a magyar telókon, tableteken megy, az osztrák telódon sajnos nem fog

Ekkor: 2018. 06. 01. at 21:11, KPE írta:

Akkor a cèges lakásban lèvő osztrak *****-s neten sem fogom tudni az okos tv-n nezni a tv go-t?

számítógépen igen, és ha azt össze tudod kötni a tévével, akkor e tévén is (tévére nincs app, és nekem a tükrözés sem megy, így marad a kábel, amivel elvileg mehet)

Ekkor: 2018. 06. 01. at 21:11, KPE írta:

Akkor hogy tudom on the go használni ezt a szolgáltatást?

a fentiek szerint magyar mobileszközökön vagy számítógépen (a regisztrációt itthon intézd, ha az előtted van még, mert azt nem tudom, hogy az külföldi szolgáltatón is megy-e, és nehogy kint érjen meglepetés)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...