Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Két héttel ezelőtt vettem észre, hogy a mobilomon a következő sablonszöveg jelenik meg: "A filmlejátszás minőségbiztosítási okokból mobileszközödön nem támogatott." Azelőtt működött rendesen. Kizárogatja a TRÉMAGENTA azokat a készülékeket, amelyeket nem forgalmaz? Az asus tabletemet tőlük vettem és azon sem megy kezdettől fogva. A minőségbiztosítási okokból mit takar, mert nem a képminőséget, az biztos? Asztali pc-n megy, de a képfelbontás a béka feneke alatt van! Amennyiben van tv előfizetésem és a legnagyobb csomagom van, engedtessék már meg, hogy bármely típusú mobilkészüléken nézhessem azt, ami jár a csomagomhoz! LENOVO A606.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ami nagyon röhelyes, hogy a tőlük vásárolt asus tabletemen kezdettől fogva nem működött a tvgo, s láss csodát, amióta a telefonomon nem működik, azóta a tableten viszont igen. Akkor most ki buherál és miért is? Valamilyen szinten beigazolódott a sejtésem, miszerint azon készülékek, melyek nem náluk lettek vásárolva, szép lassan ki lesznek tiltva a szolgáltatásból!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Volt anno egy főnököm, aki nagy igazságot mondott: HA SZÉP NEM LEHETSZ, HÜLYE NE LÉGY! Nem a program érzékeli, hanem aki a szoftvert írja, az adott készülék bármely specifikációját tiltásként, vagy kompatibilitási ütközésként beleírja a programba, már nem fut a készüléken! Amennyiben ésszerűbb magyarázatot tudsz, kivéve az előzőekben leírtakat, szívesen olvassuk.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözlök mindenkit! Lenne egy problémám a tv go-val. Egy hónappal ezelőtt megszünt az internet és telefon szolgáltatásom a telekomnál,viszont a sat tv maradt. Ma megpróbáltam bejelentkezni a tv go oldalra de nem sikerült. Az igazsághoz hozzátartozik,hogy a telekomos email címmel voltam regisztrálva. Próbáltam új regisztrációt ami sikerült is. Ezzel már be tudok jelentkezni de nem engedi hozzákapcsolni az MT azonosítómat ezért nem tudom nézni a tv-t. mit lehet ilyenkor tenni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ami nagyon röhelyes, hogy a tőlük vásárolt asus tabletemen kezdettől fogva nem működött a tvgo, s láss csodát, amióta a telefonomon nem működik, azóta a tableten viszont igen. Akkor most ki buherál és miért is? Valamilyen szinten beigazolódott a sejtésem, miszerint azon készülékek, melyek nem náluk lettek vásárolva, szép lassan ki lesznek tiltva a szolgáltatásból!

Ez így ostobaság.A szolgáltatáshoz tartozik egy mt azonosító.Ez össze van kapcsolva a programba, és így alapján tudják mihez van jogosultságod, így tudják hány eszközt regisztráltál.Egyszerre ha jól tudom 2 eszközön használhatod.Tehát mondjuk egy regisztrált tabletten , és egy regisztrált asztali gépen.

Nem azt tudják hol vásároltad hanem azt hogy regisztrálva van e az eszköz avagy nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Regisztráltam TVGO-ra az e-mail címet meg kellett erősíteni, a levélben megadott linkre ráklikkelve ezt a választ kaptam:

"Sikertelen regisztráció!

A művelet átmeneti technikai probléma miatt nem sikerült. Kérjük, próbáld meg újra. (M260)"

Ez mi?

Előtte már sikerült összerendelnem az új IPTV előfizetéssel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...